Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Pedofilia

  1. #21
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wolny Ślonsk
    Postów
    709
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pedofilia

    Niklot - po prostu z innych Twoich odpowiedzi jakoś mi wynikło, że jesteś wojującym ateistą...

  2. #22
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pedofilia

    Dla pedofilow jedna kara, kara smierci

  3. #23
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 910
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pedofilia

    Dla pedofilow jedna kara, kara smierci
    Gdyby coś takiego przydarzyło się naszym dzieciom, to pewnie każdy z nas by takiego delikwenta chciał rozerwać na strzępy. Jednak, jak już wcześniej napisano(i pomijając aspekt samej kary śmierci), zabijanie takiego to marnotrawstwo zasobów Skazać na np. 20-25 lat ciężkich robót(albo dożywocie, jak doszło jednocześnie do zabójstwa), bez prawa do skrócenia odsiadki. A w więzieniu do roboty. Brygada budowlana pedofilów, remontująca w ramach odsiadki przedszkole(oczywiście w okresie, gdy nie ma w nim dzieci) albo budująca autostradę, to by było coś
    Inna sprawa, że nie bardzo wiem do czego dąży Donald Castro ze swoimi pomysłami kastrowania...

    A sprawy Polańskiego nie ma co dyskutować, nawet jakby się okazało, że matka Samanthy sama ją naszprycowała dragami i podsunęła artyście(niczym w pewnej scenie z "ojca chrzestnego") albo nawet jakby sama "zgwałcona" się z chęcią wypinała i robiła wszystko z ochotą. Z punktu widzenia prawa stanu Kalifornia czyn lubieżny z nieletnią jest traktowany jako gwałt. Koniec kropka. Albo Polański był taki głupi, że bzykał małolaty i nie wiedział co za to grozi(mało prawdopodobne, szczególnie że jego "hobby" było czymś oczywistym dla jego otoczenia) , albo robił to wszystko z pełną świadomością i na własne życzenie. Miał i tak sporo szczęścia, że uciekał przez 30 lat. Zwykły zbok do tego czasu by już dawno zgnił w więzieniu(domyślam się co by w nim zrobiono z takiego gościa, jak Polański).
    Kto poświęca wolność na rzecz bezpieczeństwa nie zasługuje na żadne z nich. B. Franklin
    Chciałem znaleźć wytłumaczenie dla bytu. Nie potrzebuję żadnego usprawiedliwienia dla bytu, ani żadnego słowa uświęcającego moje istnienie. Ja usprawiedliwiam i uświęcam. Ayn Rand "Hymn"

  4. #24
    Gość

    Re: Pedofilia

    Cytat Zamieszczone przez Elrond
    Inna sprawa, że nie bardzo wiem do czego dąży Donald Castro ze swoimi pomysłami kastrowania...
    Może jest w trakcie tworzenia swojej armii eunuchów.

  5. #25
    Gość

    Re: Pedofilia

    Inna sprawa, że nie bardzo wiem do czego dąży Donald Castro ze swoimi pomysłami kastrowania
    skoro kastrują gospodarkę i demokrację, czy bardziej republikę to dlaczego nie i pedofilów? przy czym to wszystko pod publiczkę, zawsze to jakiś punkt poparcia więcej, bo społeczeństwo domaga się walki z przestępczością, lepiej wiec kastracja pedofilów niż walka z korupcją wśród urzędników

  6. #26
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Minęło 10 lat, mamy się starszymi jako ludzie, a życie pokazuje że zboczenie osiągnęło swoje najdoskonalsze formy wypaczenia. Jeżeli to prawda, to kara śmierci, można przeboleć tę istotę jako potencjalnego dawcę organów czy pracownika-niewolnika...

    https://radioszczecin.pl/1,394245,sa...ieczne-dziecko
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  7. #27
    Podstoli Awatar Wespazjan
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    488
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    278
    Otrzymał 173 podziękowań w 111 postach
    Ktoś powiedział:
    Zaatakować pedofila (LGBT) to gorzej niż zamachnąć się na legendę holokaustu.

    https://wiadomosci.wp.pl/ojciec-nast...5927295998081a

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •