Strona 103 z 192 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 021 do 1 030 z 1914

Wątek: MEGASUBMOD V do BC 6.3 dyskusja i błędy

  1. #1021
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: DYSKUSJA MEGASUBMOD (Wino+Mietek77+Aramegil+Araven)

    Dudas a map.rwm pousuwałeś? Bo nic o tym nie piszesz a to konieczne, by działało.

  2. #1022
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    28
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DYSKUSJA MEGASUBMOD (Wino+Mietek77+Aramegil+Araven)

    Aravenie, usuwałem i jest to napisane widocznie przeoczyłeś czytajac.
    A teraz co zauważyłem podczas instalki od nowa : na Megasubmodzie2 działały mi te opisy staropolskie ( nie było rolnictwo, górnictwo itd ) tak jak jest to na ss przedstawione, zainstalowałem Megasubmoda 3 i już ich nie mam tj. mam tak jak miałem wcześniej czyli część jest nowa a część stara. Zainstalowałem na M3 dodatek jako opcja, ta która jest na samym końcu i zrobiłem all jak jest napisane i nic się nie zmieniło. Szkoda, bo podobają mi się te opisy staropolskie ale mi coś nie chce to działać.
    Teraz sie zastanawiam czy wgrywać nowe zmiany mietka z mapą.
    Aravenie napisz może ścieżkę gdzie instalować nowe zmiany mietka tak dla formalności i czy wstawiać to winrarem czy poprostu ręcznie, bo ja robiłem to oboma sposobami.

  3. #1023
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: DYSKUSJA MEGASUBMOD (Wino+Mietek77+Aramegil+Araven)

    Megasubmod IV link: usunięty
    To na razie wersja nieoficjalna, ze staropolskim tłumaczeniem. Poskładałem Megasubmoda III i patche + ostatnie duże zmiany Mietka77. Plik budynkó jest w wersji z free_upkeep + szybsza budowa + ograniczona rekrutacja, podobnie jak Radax uważam go za najlepszy. Jak ktoś chce inny niech pobierze z dodatków do III.

    Instalacja:
    1. Pobrać i wypakować. Katalog BellumCrucis6 wrzucić do mods i nadpisać.
    2. Usunąć map.rwm z data/world/maps/campaign/custom i z kampanii Light usunąć map.rwm i z kampanii full usuńcie map.rwm.
    3. Odpalić i oby działało. Nowa kampania konieczna.

    Czekam na informację, czy działa.
    Na razie chcę wiedzieć czy to działa. Jak tak na tej bazie będzie instalka, ale jakieś zmiany mogą być jeszcze nim pójdzie to do Wino, by instalkę zrobił.

  4. #1024
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    28
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DYSKUSJA MEGASUBMOD (Wino+Mietek77+Aramegil+Araven)

    Niestety u mnie nie działa i Medvil napotyka i wywala do pulpitu przy próbie uruchomienia kampani full ( próbowałem kilka razy Polska, Gruzja, Abasydzi ).
    Dziwne jest to, że usuwam map.rwm i odpalam gre, wywala mnie i następnie wchodze w pliki i map.rwm mam ponownie mimo, że je wywaliłem wcześniej, kilkarazy to sprawdziłem i zawsze tak samo było, plik map.rwm zawsze był. A i jeszcze jak usune z full to już w light map.rwm u mnie nie ma i nie mam co usunąć, nie wiem czy tak powinno być wiec to napisałem.
    I jeszcze Megasubmoda III instalowałem dzisiaj instalką Radaxa, a wcześniej to normalnie ale też nie działało.
    Ale Light mi działa i są nawet te opisy staropolskie.Sprawdzałem na Polsce i Abasydach, fajna ta mapa aż chce się grać ale na Full, które mi nie działa

    Mała korekta, zainstalowałem IV ponownie i w Full mam map.rwm a w Light tego pliku nie ma. Może to ma jakieś znaczenie, że Full nie chce działać bo ten map.rwm sam się przywraca przynajmniej u mnie tak jest.

  5. #1025
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: DYSKUSJA MEGASUBMOD (Wino+Mietek77+Aramegil+Araven)

    Napewno usuwasz map.rwm z Full, a nie Feudal_full? Map.rwm się odtwarza, ale po zmianach się go zawsze usuwa, by się odworzył na nowych plikach.
    Mnie Full działa, gram Gruzją, nie kumam o co biega. Może Ktoś jeszcze sprawdzi?

  6. #1026
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    28
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DYSKUSJA MEGASUBMOD (Wino+Mietek77+Aramegil+Araven)

    Usuwam tylko w Full i sprawdzam czy jest w Light, jak jest to go usuwam ale jak napisałem wyżej po instalacji ja go tam nie mam to nie mam co usunąć. Acha, jak odpalam Full i wcześniej usunołem map.rwm to on sie sam tworzy i jest to prawidłowe, kumam, tylko,że full nie chce mi działać i to jest problem bo wywala do pulpitu.

    To widzę,że mi i Yakamurze chodzi na Light a na Full wywala do pulpitu, zobaczymy jak innym bedzie to działało, tylko żeby poinformowali jak jest u nich na forum.

  7. #1027
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: DYSKUSJA MEGASUBMOD (Wino+Mietek77+Aramegil+Araven)

    Log jakiś jest? Zobacz w logs

  8. #1028
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    28
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DYSKUSJA MEGASUBMOD (Wino+Mietek77+Aramegil+Araven)

    Ten logs to w Medku bo w Bellum tego nie widze tak ?
    W Medku logs mam puste.

  9. #1029
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: DYSKUSJA MEGASUBMOD (Wino+Mietek77+Aramegil+Araven)

    W bellum tez nie ma logs?
    Zrób tak, usuń map.rwm ponownie, wyłącz kompa, uruchom ponownie i spróbuj odpalić Full kampanię. Nie rozumiem czemu nie działa.
    Edit: Na poprzedniej stronie jest link do Megasubmoda IV wersja testowa. Pobrały 3 Osoby, jedynie Dudas napisał,że jemu nie działa kampania Full na nowej mapie, jak u pozostałych?

  10. #1030
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    28
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DYSKUSJA MEGASUBMOD (Wino+Mietek77+Aramegil+Araven)

    No ja logs w Bellum nie moge znaleść, napisz może ścieżkę gdzie powinno być bo ślepy może jestem. Ja pobrałem MegasubmodaIV 2 razy bo myslałem że może coś się źle pociągneło z neta.

Strona 103 z 192 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113153 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •