Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Pomoc Techniczna.

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Pomoc Techniczna.

    Witam, mój problem wygląda następująco. Otóż kiedy odpalam ETC przez VISTA.bat ponieważ posiadam Windowsa 7 to nie ważne jaką kampanię wybiorę zawsze uruchamia mi się kampania z 1547 roku. Dodatkowo kiedy wybiorę frakcję i próbuję rozpocząć kampanię gra wywala do pulpitu. Na TWCenter przeczytałem, że należy wyłączyć kontrolę konta użytkownika, spróbowałem ale to nie pomogło. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

  2. #2
    Gość

    Re: Eras Total Conquest - Problem z uruchamianiem.

    Cytat Zamieszczone przez Jankes95PL
    Witam, mój problem wygląda następująco. Otóż kiedy odpalam ETC przez VISTA.bat ponieważ posiadam Windowsa 7 to nie ważne jaką kampanię wybiorę zawsze uruchamia mi się kampania z 1547 roku. Dodatkowo kiedy wybiorę frakcję i próbuję rozpocząć kampanię gra wywala do pulpitu. Na TWCenter przeczytałem, że należy wyłączyć kontrolę konta użytkownika, spróbowałem ale to nie pomogło. Będę wdzięczny za każdą pomoc.
    Ja ma Win 7 64 bitowy, ale uruchamiam nie przez skrót vista, ale xp...Powinieneś zerknąć do tematu modyfikacji, podałem warunki jakie trzeba spełniać by mod chodził bezproblemowo...Jest to jeden ze stabilniejszych...Zapraszam do tematu modyfikacji

  3. #3
    Asuryan
    Gość

    Re: Eras Total Conquest - Problem z uruchamianiem.

    Oprócz wyłączenia uac control trzeba jeszcze skasować wszystkie pliki map.rvm i powinno śmigać.

  4. #4
    Gość

    Re: Eras Total Conquest - Problem z uruchamianiem.

    Asuryan
    Bardzo słusznie żeś zauważył, proszę oto link a w nim odpowiedź podejrzewam na ten problem
    viewtopic.php?p=239546#p239546

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Eras Total Conquest - Problem z uruchamianiem.

    Ok, poczytałem trochę w tamtym temacie, pousuwałem pliki map.rwm których swoją drogą było dużo, i jakimś magicznym cudem... Działa! W każdym razie wielkie dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia.

  6. #6
    Gość

    Re: Pomoc Techniczna.

    Dopowiedzenie odnośnie technicznych spraw

    Nie ingeruje, całość instaluje się w katalogu mods, łącznie z patchami, jedynie pliki uruchamiające moda są w katalogu głównym gry...Można spokojnie grać w niezmienioną podstawkę z dodatkami..., nie licząc innych modyfikacji
    I kilka moich spostrzeżeń


    1. Zainstalować wszystkie pacze
    2. Skasować wszystkie pliki map.rwm ( co robią i odczego są , to inna historia
    3. Gdyby po wyjściu z gry i ewentualnym wejściu wywaliło z jakimś błędem, nie denerwować się skasować jak wyżej, ten typ tak ma
    4. kampanie z zapisami zaczynać po odpowiednio wgranej kampanii- okresu historycznego, bo może się wypyszczać i winda
    5. W razie błędów ze steamem, to trzeba patrzeć na ichnie forum
    6. Inne rady albo i lepsze doradzi czcigodny Samick [/quote]
    Jak to powinno wyglądać w głównym katalogu gry, pokaże na screenie. Na czerwono zaznaczone

    ************************************************** *****************************
    Tak to wygląda u mnie katalogu mods


    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 14-05-2022 o 20:53

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    17
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pomoc Techniczna.

    Proszę o wytłumaczenie mi jak debilowi instalacji tego moda, wraz z patchami, ponieważ postępuję według podanych instrukcji i gdy włączam vista.bat to po wybraniu numeru program się wyłącza i nic się nie dzieje. Z góry dziękuję. (Korzystam z Windows 8)

  8. #8
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Pomoc Techniczna.

    http://www.twcenter.net/forums/forumdis ... l-Conquest strona 1, wskazówki twórców modyfikacji.
    Wyłącz UAC w Win8, nie instaluj gier na partycji systemowej a już napewno nie w Program Files.

    2.3.6 Gamefront version

    To install the 2.3.6 version you need to do the following.

    1) Download the conquest 2.3.5.part1.rar, conquest 2.3.5.part2.rar, and conquest 2.3.5.part3.rar.

    2) Place all 3 files in your 'Medieval II Total War' folder and unpack the conquest 2.3.5.part1.rar, this will create the conquest 2.3.5.exe. The default location of the 'Medieval II Total War' folder is 'C:\Program Files\SEGA\Medieval II Total War'.

    3) Double click on the conquest 2.3.5.exe and unpack it in your 'Medieval II Total War' folder. The default location of the 'Medieval II Total War' folder is 'C:\Program Files\SEGA\Medieval II Total War'.

    4) Download the Conquest patch 2.3.6.

    5) Unpack the conquest 2.3.6.rar in your 'Medieval II Total War' folder. The default location of the 'Medieval II Total War' folder is 'C:\Program Files\SEGA\Medieval II Total War'.

    5) To start the mod go to your in your 'Medieval II Total War' folder (default location 'C:\Program Files\SEGA\Medieval II Total War') and double click on the 'conquest XP.bat' it you're using XP or 'conquest VISTA.bat' if you're using Vista or Windows 7.

    This will bring up the Eras Menu. Select the campaign you want to play (type either 'A', 'B', 'C', 'D', 'E', '1', '2', or '3' and press 'enter' or 'return').

    If the Eras Menu closes after loading the files but the mod doesn't start then double click on the 'conquest.bat' and on the Eras Menu type '0' (zero).

    Czyli w skrócie, wyłącz UAC w win8, potem umieszczasz III party 2.3.5 w jednym katalogu odpalasz 2.3.5.exe wskazując swój katalgo Medka, oby nie taki jak wyżej.
    Potem odpalasz 2.3.6 wskazując swój katalog Medka II. Resztę doczytaj z pomocy technicznej i u Twórców moda.

  9. #9
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    17
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pomoc Techniczna.

    Dziękuję za próbę pomocy ale niestety nic to nie dało. Nie udawało mi się ściągnąć tych partów z gamefrontu więc instalowałem alternatywną drogą. Postępowałem zgodnie z instrukcją z twcenter , ściągnąłem te pliki bat. wyłączyłem UAC, ale niestety w dalszym ciągu przy wybieraniu kampanii do ładowania pliki się ładują , program się wyłącza i nic, próbowałem z wpisywaniem zera ale bez skutku, program również się wyłącza. Ściągnąłem również plik True Conquest.bat , włącza się menu kampanii z 1547 ale gdy próbuję załadować tą kampanie występuję błąd.

  10. #10
    Podkomorzy Awatar Wonsz
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Kattegat
    Postów
    1 718
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    237
    Otrzymał 88 podziękowań w 64 postach

    Re: Pomoc Techniczna.

    Ja mam następujący problem:
    Kampania śmiga, ale gdy chcę rozegrać własną bitwę to po wybraniu frakcji i kilknięciu "dalej" to gra wyłącza się.Własna bitwa nie działa na żadnym z okresów.


    Wersja gry 2.0
    "Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą
    Czarci ten pomiot z naturą nieczystą
    Życzenia Twe spełni zawsze z ochotą
    Da Ci brylanty i srebro i złoto
    Lecz kiedy przyjdzie odebrać swe długi
    Skończą się śmiechy, serdeczność, przysługi
    W pęta Cię weźmie zabierze bogactwo
    Byś cierpiał katusze, aż gwiazdy zgasną"


Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. DeI - pomoc techniczna
    By K A M 2150 in forum Divide et Impera
    Odpowiedzi: 254
    Ostatni post / autor: 01-07-2022, 18:03
  2. Pomoc techniczna
    By Lwie Serce in forum Broken Crescent
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 30-05-2018, 17:03
  3. Pomoc Techniczna
    By in forum The Lord of the Rings: Total War
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 14:10
  4. Pomoc Techniczna.
    By in forum Roma Surrectum 2.5
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 17-01-2014, 00:11
  5. Pomoc techniczna
    By buger13 in forum Invasio Barbarorvm
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 18:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •