Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 12202122
Pokaż wyniki od 211 do 218 z 218

Wątek: Nicki

  1. #211
    Gość

    Re: Nicki

    Też próbowałem najpierw zarejestrować się jako Rycerz, ale nick był już zajęty. Wziąłem nick jaki mam, widzę, że świetnie się przyjął na forum.

    Cytat Zamieszczone przez MajkelloKróllo
    Mi-Michał
    A-połączenie
    Sz-Szczepczun ( moje nazwisko )
    Zapewne miejsce zamieszkania Oleśnica ?

  2. #212
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Re: Nicki

    Mój nick wziął się z zapotrzebowania na czadowe i potężne imię dla mojego maga w Neverwinter Nights Używam go już 10 lat. A jak go stworzyłem? Jakoś losowo wybrałem literki i się tak złożyło. Jakiś czas później dowiedziałem się , że takie imię istnieje i ma pochodzenie Irlandzkie, z czego się ucieszyłem bo uwielbiam ten kraj

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  3. #213
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    34
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Nicki

    heh moja historia zaczęła sie w 2005 roku kiedy to poszedłem z kumplem do kafejki żeby pograć w Lineage 2. Zrobiłem postać i odruchowo wpisalem Dies. Po pewnym czasie każdy zaczął mnie tak nazywać heh Dopiero w liceum dowiedziałem sie że Dies oznacza Dzień po łacinie. Irae dopisałem sobie sam bo ładnie sie komponuje z "Dniem". Dies Irae - "Dzień Gniewu" ; "Dzień Sądu" xP
    „I udręczę ludzi, że chodzić będą jak niewidomi, ponieważ zawinili przeciwko Panu; i krew ich jak kurz będzie rozpryskana, a ich szpik jak błoto. Ani ich srebro, ani ich złoto nie zdoła ich ocalić w dniu gniewu Pana, gdyż ogień Jego zapalczywy strawi całą ziemię; bo dokona zagłady - zaiste strasznej - wszystkich mieszkańców ziemi. Nadejdzie Dies Irae"

  4. #214
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach

    Re: Nicki

    Jeszcze na portalu chciałem wymyślić coś klimatycznego (było to jakiś czas przed premierą Romka 2), a że czytałem właśnie książkę Pawła Rochali VERCELLAE 101 P.N.E. i jedno z pytań które mnie nurtowało było: jak rozwiążą kwestię reformy Mariusza w nowym Romku, jakoś tak mnie naszło. Gdybym wiedział że na dłużej zagoszczę na portalu i później na forum, wymyśliłbym raczej coś lacedemońskiego, oczywiście...

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  5. #215
    Łowczy Awatar WaregWenedyjski
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Czeremcha/B-stok
    Postów
    146
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    33
    Otrzymał 25 podziękowań w 14 postach
    Lubię Bizancjum. Słowian zwali kiedyś Wenedami. Lubię Skandynawię. Jakoś samo się nasunęło.

  6. #216
    Stolnik Awatar Piner
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    316
    Otrzymał 124 podziękowań w 97 postach
    Piner to takie zniekształcenie mojego imienia- Paweł. Zważcie że suma liter jest taka sama, po prostu chciałem być oryginalny, początkowo myślałem o jakichś nickach dotyczących historii, ale uznałem że lepiej wymyślić coś własnego. Choć przyznam że kierowałem się brzmieniem starożytnych imion.

  7. #217
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2014
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 15 podziękowań w 8 postach
    Defil - kto gra na gitarze ten wie. Kto uczył się na nich, ten wie jeszcze lepiej.

  8. #218
    Podkomorzy Awatar Zakapior-san
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    dzikie Bieszczady
    Postów
    1 891
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    21
    Otrzymał 33 podziękowań w 17 postach
    Zakapior- częste określenie osoby mrocznej w Bieszczadach. A końcówka -san wzięła się stąd, że w ETW lubiłem grać Turasami

Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 12202122

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •