Strona 35 z 48 PierwszyPierwszy ... 25333435363745 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 471

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #341
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Od 12. do 14. maja będzie można ponownie zagrać w wersję alpha...
    ,,Vae Victis"


  2. #342
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    To co teraz gracze grają w tej zamknietej becie na ekhem... weekendy lol to potem utracą oddziały, walutę i exp zdobyte w grze i będą musieli zaczynać od nowa czy zostanie im to?

    I wiadomo cokolwiek kiedy wreszcie jakaś otwarta beta, premiera czy coś?

  3. #343
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Czy ta gra wyjdzie jeszcze w ogóle za naszego życia?

  4. #344
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Mojego tak.



  5. #345
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Sprawdziłem dziś Twittera Areny - nadal wiszą te screeny Wału Hadriana z ostatniej wersji testowej.
    ,,Vae Victis"


  6. #346
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    I co zapowiedziano już że za 5 lat otworzą wczesny Early Access na steam?

    Tempo prac nad tą grą jest przerażająco wolne. I pomyśleć, że półtora roku temu ta gra była dostępna i ludzie w nią normalnie grali. A potem ją zabrali i nie ma do dzisiaj...

  7. #347
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Czytałem newsy, że CA zapowiedziało pracę nad mniejszymi nowymi odsłonami Total Warów, spin offami, skupiającymi się na krótkich okresach historycznych (czyli pewnie będzie bajka pod tytułem ,,Jak sprzedać mniejszą grę za cenę dużego Total Wara''), ale do rzeczy...

    Więc tak, CA pracuje obecnie nad Warhammerem 2, Total War areną, kolejnym historycznym Total Warem oraz na tymi spinoffami. To są cztery gry, w tym co najmniej trzy duże...
    A postępu prac na Areną tak wolne, progresu brak...
    Nosz kurde, ja wiem, że niby każdą z tych gier ma osobny zespół ludzi który nad nią pracuje, ale to błąd, gdyby dali więcej ludzi do pracy na jedną grą zamiast rozmieniać się na drobne to by mogli stworzyć coś naprawdę wielkiego i bogatego w kontent, AAA pełną gębą.
    No ale dla CA oczywiście liczy się tylko kasa. Lepiej stworzyć kilka gier i wszystkie sprzedać za cenę AAA, a potem żerować na masie DLC, zamiast skupić wszystkie środki na stworzeniu jakieś naprawę wypasionej gry nowej generacji, albo nie robić takiego wstydu z Areną, gdzie już tyle miesięcy się to przeciaga i nadal nie wiadomo kiedy gra będzie dostępna.
    CA rozmienia się na drobne, wyraźnie ida w ilość, a nie jakość. I to oczywiście nie o ilość contentu chodzi - bo Warhammer pod tym względem jest strasznie wybrakowany, bez kupowania masy DLC contentu tam mało.

    Ta firma po raz kolejny rozczarowuje, jak wy możecie jeszcze kupować ich gry. Mam nadzieję, że nie rzucicie się aby ładować kasę w Warhammera 2 (który w normalnych warunkach byłby dużym dodatkiem, ale oczywiście CA chce zainkasować kase jak za kolejny pełny tytuł AAA), kolejny wybrakowany produkt.

  8. #348
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Caothri Zobacz posta

    Ta firma po raz kolejny rozczarowuje, jak wy możecie jeszcze kupować ich gry. Mam nadzieję, że nie rzucicie się aby ładować kasę w Warhammera 2 (który w normalnych warunkach byłby dużym dodatkiem, ale oczywiście CA chce zainkasować kase jak za kolejny pełny tytuł AAA), kolejny wybrakowany produkt.
    Ja akurat będę to robił tj. ładować kasę w DLC. Co do dalszych gier... dopóki nie dadzą nieinteresującego mnie okresu jak np. wojny w Chinach to będę kupować ich gry... niekoniecznie po pełnej cenie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #349
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Od godziny 18:00 tego piątku do końca weekendu będą trwać 8. testy Areny. Dostęp do tej alphy oprócz zaproszenia można zyskać poprzez przesłanie ciekawego mema związanego z tematyką gry (prawdopodobnie na Twittera).
    ,,Vae Victis"


  10. #350
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Mówią coś o wyjściu do zamkniętej alfy, żeby przejść do otwartej alfy, potem otwartej bety, żeby zamknąć na pół roku, cofnąć się wstecz do zamkniętej alfy, żeby przejść do otwartej alfy, potem otwartej bety, żeby zamknąć na pół roku, cofnąć się wstecz do zamkniętej alfy, żeby przejść do otwartej alfy, potem otwartej bety, żeby zamknąć na pół roku, cofnąć się wstecz do zamkniętej alfy, żeby przejść do otwartej alfy, potem otwartej bety, żeby zamknąć na pół roku, cofnąć się wstecz do zamkniętej alfy, żeby przejść do otwartej alfy, potem otwartej bety, żeby zamknąć na pół roku, cofnąć się wstecz do zamkniętej alfy, żeby przejść do otwartej alfy, potem otwartej bety, żeby zamknąć na pół roku, cofnąć się wstecz do zamkniętej alfy, żeby przejść do otwartej alfy, potem otwartej bety, żeby zamknąć na pół roku, cofnąć się wstecz do zamkniętej alfy, żeby przejść do otwartej alfy, potem otwartej bety, żeby zamknąć na pół roku, cofnąć się wstecz do zamkniętej alfy, żeby przejść do otwartej alfy, potem otwartej bety, żeby zamknąć na pół roku, cofnąć się wstecz do (...)?



Strona 35 z 48 PierwszyPierwszy ... 25333435363745 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Falcom Total War 3 : The Total Conquest
    By in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 02-01-2020, 13:39
  2. [Recenzje modów] Sicilia Total War (mod do Rome: Total War)
    By Arroyo in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-03-2014, 12:38
  3. Napoleon total war vs Empire total war
    By vinett in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 08:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •