Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 83

Wątek: MG

  1. #11
    Podstoli
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    427
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: MG

    To odkup je od turka, ta gra nie musi być do końca klimatyczna (np. sojusz Anglii z Francją w niektórych KO), więc to żaden argument.

  2. #12
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: MG

    Sorry, nie miałem neta przez jakiś czas.

    Ten plik co trzeba już zmieniłem, ale jest pewien problem. Wszystko działa jak należy oprócz Rajputów Chauhan - gdy próbuję odpalić grę tymi Rajputami, to wywala do pulpitu. Ta frakcja chyba faktycznie jest "niegrywalna" i nie wystarczy jej przenieść z rubryki "grywalne" do "niegrywalne" w tym pliku.

    Chyba, że jakoś da się to naprawić. Wygooglowałem, że ludzie grali tymi Chauhan - ale dotyczyło to BC 2.02 a my gramy na 1.05.

  3. #13
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: MG

    A ktoś ma Rajputów Chauhan czy nikt ich nie ma :?: Bo jeśli nikt nimi nie gra, to problem nie istnieje.

  4. #14
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    504
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 9 podziękowań w 7 postach

    Re: MG

    Nie zależy mi tak bardzo na tej prowincji, bo w końcu to tylko gra, ale Turcja i Bizancjum uzgodniły kupno i MG to zatwierdził, a Gruzja dopiero po jakimś czasie zaprotestowała. Turcja jest pierwsza w kolejce, Biz drugie i potem gdzieś tam jest Gruzja. Więc można odwzorować to w grze tak: kupno przebiega zgodnie z planem, a Gruzja po tym jest w stanie wojny z Biz. I to tak naprawdę pierwsza sprawa dla MG, bo co jeśli w innych KO wymiany prowincji będą sabotowane przez coś w stylu ''kupiłeś prowincję, która jest blisko mnie, więc wypowiem wojnę któremuś z was i zgłoszę protest do MG''?

  5. #15
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    867
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: MG

    Cytat Zamieszczone przez Domen
    A ktoś ma Rajputów Chauhan czy nikt ich nie ma :?: Bo jeśli nikt nimi nie gra, to problem nie istnieje.
    Nikt ich nie ma - wrzucaj wreszcie ta ture i napisz prosze jakie dokladnie zmiany wprowadziles.

  6. #16
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: MG

    Ja nie mogę wrzucić - Milanos jako MG musi to zrobić jak wróci (bo musi ustawić sobie hasło admina).

    Wcześniej musi wgrać plik ode mnie (zastępując nim stary) i plik od Avasila (bc.preference.cfg).

    Niżej zamieszczam potrzebny plik ode mnie (niech Milanos go wgra do folderu broken_crescent / data / world / maps / campaign / imperial_campaign):

    http://www.speedyshare.com/eJnKa/descr-strat.txt

    Zmiany jakie wprowadziłem:

    - dodałem koszary pierwszy poziom do obu startowych osad (zamek i miasto) Sindhu
    - dodałem każdej z dwóch startowych armii Sindhu po 2 kiepskie oddziały,
    - zmniejszyłem garnizon najbliższego miasta rebelii (Kolachee) o 2 oddziały

  7. #17
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: MG

    ooooo to mi dowaliles

  8. #18
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    1 539
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

    Re: MG

    Nie zależy mi tak bardzo na tej prowincji, bo w końcu to tylko gra, ale Turcja i Bizancjum uzgodniły kupno i MG to zatwierdził, a Gruzja dopiero po jakimś czasie zaprotestowała. Turcja jest pierwsza w kolejce, Biz drugie i potem gdzieś tam jest Gruzja. Więc można odwzorować to w grze tak: kupno przebiega zgodnie z planem, a Gruzja po tym jest w stanie wojny z Biz. I to tak naprawdę pierwsza sprawa dla MG, bo co jeśli w innych KO wymiany prowincji będą sabotowane przez coś w stylu ''kupiłeś prowincję, która jest blisko mnie, więc wypowiem wojnę któremuś z was i zgłoszę protest do MG''?
    Na to co obaj piszecie nie zamierzam odpisywać bo wypisujecie bzdury nie poparte faktami.
    Mamy sojusz ,mamy z pewnych względów jest on dla mnie korzystny nie omawialiśmy swoich strategii w grze ani na nic sie nie umawialiśmy ,zgłosiłeś chęć zakupu prowincji napisałem ci że mam do niej plany olałeś mnie i poszedłeś ze sprawą w dalszy tok,Mg zapytał czy jest ktoś przeciwko jestem , powód chce ją zdobyć i zdobędę wojnę wypowiedziałbym normalnie w swojej turze ale skoro robicie chuć by to wypowiedziałem już .
    Jeśli będziesz chciał kupić od bizantyjczyka Konstantynopol to uwierz mi nie będę protestował bo aż tam sie nie wybieram i jego nie planuje zająć ,tyle w temacie .

    Miałem nie komentować ale rozłożył mnie ten tok myślenia:
    Więc można odwzorować to w grze tak: kupno przebiega zgodnie z planem, a Gruzja po tym jest w stanie wojny z Biz.
    to ma sens , być w stanie wojny której celem jest zdobycie prowincji której już Bizancjum nie będzie posiadać .

    > Krucjata 8 <
    Jeśli stoi KO z mojego powodu,proszę o info na PW.
    Kontakt tylko przez PW innych komunikatorów nie używam.

  9. #19
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Podlaskie
    Postów
    1 058
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: MG

    Ok jestem po pracy, wiec zraz siadam i będę składał wszystko do kupy i turkę puszcze.


    Co do tej prowincji, dawno nie byłem MG ale z tego co wiem jeżeli ktoś zgłasza sprzeciw i go uzasadni panowie to chyba nie można dokonywać wymiany. Nurtuje mnie jeszcze fakt tego co było 1 ale chyba że tura jeszcze wogóle nie ruszyła no to Markus mógł zaprotestować. No cóż jak to w sądzie bywa muszę przy czymś przystać tak więc nie może dojść do wymiany.

    Jest ogólnie to trochę zagmatwane i mogę się mylić, tak więc jak to w jakimś innym dziale dotyczącym wszystkich KO o to się zapytacie i ktoś bardziej kompetentny ode mnie i znający się na zasadach udowodni że macie racje to mogę zmienić decyzję 8-)
    "Gdy z polskich stadionów zniknie wszelki blask nadejdzie czas ze docenicie nas"
    "Jestem Kibolem, nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją"

  10. #20
    Podstoli
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    427
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: MG

    Cytat Zamieszczone przez Marat
    Myślę, że Milanos jest dostatecznie doświadczonym graczem. Ale skoro w momencie prośby o wymianę nie było wojny, to chyba powinna ona dojść do skutku. W końcu ta zasada powstała by ukrucić cwaniaczków, którzy po stracie wojska oddawali swoje prowincje sojusznikowi, a zwycięzca obchodził się smakiem. Ma to też zapobiegać utrzymywaniu innych nacji przy życiu, gdy te są blisko upadku. Tu nie chodziło o to, by jeden drugiemu bruździł i zakazywał rządzić - naszymi jak by nie patrzeć - miastami.
    viewtopic.php?f=3&t=62&start=900

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •