Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 83

Wątek: MG

  1. #61
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: MG

    No tak :/ w sumie też bym o tym nie pomyślał ale wynikło to z rozmowy z inna osobą w tej ko, zapytał czy my wczesniej prowadziliśmy wojne. Nie, nie prowadziliśmy. Z mojej strony ataku żadnego nie było. Rozmawiałem z Kapsulem o stosunkach z Sebą, że zależy mi na jednym mieście i jeśli nie odstąpi to mogę zaatakować. Kapsul zablokował się fortem i nawet nie było mi w głowie atakować więc poszdłem dalej na Bam (czy jakos tak). Pełna armia oblegająca miasto została zaatakowana, pobita, czyli po pierwsze trace miasto, trace kase z plądrowania, trace wojsko i terytorialnie jest do dupy bo miałem fajnie wojska ustawione z możliwością ekspancji pomiędzy Chorezmem i Omanem a teraz pewnie się popierdoliło. Poczekam jeszcze na swoją turę czy napewno tak to wygląda ale z tego co pisał sam Kapsul to mnie zaatakował.
    No chyba że Kapsul na stałe gra Chorezmem to wtedy nie było tematu.

  2. #62
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: MG

    Bym zawnioskował o to by Milanos przejął na czas znalezienia nowego gracza Chorezm i kierował nim tak jak własną nacją (a'la Egipt)
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  3. #63
    Podkomorzy Awatar Ostrzwtlumie
    Dołączył
    Mar 2012
    Postów
    1 999
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

    Re: MG

    Tak i tak po kolei, jak ktos odejdzie to milanos bedzie robił.... Prfoponuje poczekac na nowego gracza i tyle. Najwyzej zatrzymac kolejke.
    Wygrane KO: Ameryka 2, Krzyżacy 45 i 43, Krucjata 8, Brytania 38 i 41.

  4. #64
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    867
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: MG

    Oooo od jak dlugiego czasu Cie to nurytuje? Od kiedy zdales sobie sprawe ze troche za bardzo przycwaniaczyles?

    Odp. 1 Cytat z Twojej wypowiedzi:

    Nie mam obowiazku wypowiadac ci jakiegokolwiek paktu bo nic nie bylo. moge atakowac kiedy chce.
    Odp. 2 Cytat z regulaminu:

    h) Wejście na teren państwa z którym nie łączy nas sojusz (nawet przypadkowe), będzie uznawane za atak.


    Uploaded with ImageShack.us

    Edit:
    @Andzia
    Moze grac Milanos - mi to obojetne, robilem jako sojusznik kiedy seba mi dal haslo a potem zniknal.

    @adi
    Nie przesadza, ze wzg na brak jednego gracza wstrzymywac kampanie :roll:

  5. #65
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: MG

    No dobrze, tylko że ja tam byłem wtedy kiedy Państwo było jeszcze rebelią. Dołożyłem jednostek i poszedłem dalej na zachód niczego nie atakując. kiedy Pierwszy raz miałem tam wojska miasto było rebelią i ty je atakowałes. Potem zdobyłes co prawda i jak widac na twoim ssie ja poszedlem z dołączonymi jednostkami dalej niczego nie atakując.

    PS; nigdzie nie przycwaniaczylem. Zobaczymy w 20 turze kto bedzie cwaniaczyl. Zanim dociagne wojska ze wschodu to niestety troche potrwa. To chyba raczej tobie zaczal sie tylek palic i dlatego zaczales innym sojusze proponowac.

    Jak mowie po dodadniu kolejnych jednostek nie mialem zasiegu zeby zajsc dalej, gdybym mial to wiadomo ze staralbym sie atakowac wczesniej Bam. Nie wiem jak MG to zinterpretuje.

  6. #66
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Białystok
    Postów
    509
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: MG

    Tak czy inaczej Chorezmem powinien grać inny gracz, rozumiem zajmowanie się państwem przez 1-2 tury, ale nie przez połowe gry, a potem jeszcze dłużej.

  7. #67
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    867
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: MG

    Cytat Zamieszczone przez maryniasz
    No dobrze, tylko że ja tam byłem wtedy kiedy Państwo było jeszcze rebelią. Dołożyłem jednostek i poszedłem dalej na zachód niczego nie atakując. kiedy Pierwszy raz miałem tam wojska miasto było rebelią i ty je atakowałes. Potem zdobyłes co prawda i jak widac na twoim ssie ja poszedlem z dołączonymi jednostkami dalej niczego nie atakując.

    PS; nigdzie nie przycwaniaczylem. Zobaczymy w 20 turze kto bedzie cwaniaczyl. Zanim dociagne wojska ze wschodu to niestety troche potrwa. To chyba raczej tobie zaczal sie tylek palic i dlatego zaczales innym sojusze proponowac.

    Jak mowie po dodadniu kolejnych jednostek nie mialem zasiegu zeby zajsc dalej, gdybym mial to wiadomo ze staralbym sie atakowac wczesniej Bam. Nie wiem jak MG to zinterpretuje.
    Screen jest z tury 10 kiedy doszla do Chorezmu - nie interesuje mnie gdzie i jak szedles, nie mam daru czytania w myslach - prowincja zostala zdobyta w 9 turze a Ty pomimo to postanowiles sobie pochodzic po niej mimo ze miales mozliwosc wycofania sie. To chyba jasne ze mialem prawo obawiac sie ataku skoro nie chciales podpisac pona?
    A zreszta - nad czym tu sie rozwodzic? Wszedles na ziemie Chorezmu (twoim wyborem bylo brniecie dalej kiedy prowincja zostala zdobyta zamiast wycofac sie na swoje lub rebelianckie ziemie) czyli zgodnie z regulaminem zaatakowales, czyli nieprawda jest ze to ja jako zastepca wypowiedzialem wojne i zaatakowalem.

    @Destroyer
    Tak jak pisalem - moze grac MG Chorezmem - mnie to grzeje, robilem za sebe raz kiedy jeszcze nie zniknal stad ciagnalem dalej po fakcie.
    Tak z ciekawosci - moje panstwo jest daleko i nie ma zadnej wspolpracy pomiedzy nimi czemu moja osoba Wam nie odpowiada?

  8. #68
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Podlaskie
    Postów
    1 058
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: MG

    Wstępnie to będzie tak, nie chce mi się dzisiaj jakoś wymyślać czegoś niezwykłego a więc narazie kapsul wyciągną punkt z regulaminu po części ma rację oraz po części ma rację maryniasz czyli macie na remis. Od siebie dodam że nie, nie będę za tą nację robił tur jak za egipt, nie na tym gra polega żeby MG się angażował w grę, trochę porobiłem za egipt ale starczy. Tury może według mnie robić kapsul jako sojusznik to raz, dwa jest dość daleko więc nawet swoim rodowitym państwem nie ma jak wesprzeć chorezmu. Ciężko będzie znaleźć gracza do bc ale może się uda postaram się pomóc i popytać. Oczywiście temat jest nadal otwarty gdyż uważam że każda ze stron może coś jeszcze dodać, jutro ostatecznie podam na czym przystajemy.


    Kurcze aż mnie korci aby zobaczyć jak wygląda sytuacja na tamtym froncie 8-) .
    "Gdy z polskich stadionów zniknie wszelki blask nadejdzie czas ze docenicie nas"
    "Jestem Kibolem, nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją"

  9. #69
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: MG

    Ja nie mam co dodawać ze swojej strony. Szedłem dalej w tym kierunku w ktorym szedlem, czyli na zachod. Problem w tym ze wczesniej chcialem zajac miasto wyzej nad Bam ale braklo mi dwoch pol i Kapsul mnie ubiegl. Kiedy on zaatakowal ja doszedlem pod miasto, to byla jeszcze rebelia. Potem On zajal a ja chcialem isc dalej na zachod i schodzilem z jego terenow. Nie szedlem po najkrotszej drodze bo byloby to bez sensu. Armia byla podzielna na kilka grup nawet po 3 jednostki. Najdalsze jednostki mialy zasieg do miejsca gdzie stala moja armia jak poazal Kapsul. Moglem reszta zejsc dalej ale co by to zmienilo skoro 2 jednostki by zostały? wyszloby a to samo. Nic nie atakowalem tylko szedlem dalej schodzac z jego ziem. Kapsul atak argumentuje tym ze nie poszedlem po najkrotszej drodze jaka mialem. Moglem rowniez dobrze wyjsc 3 pola wyzej gdzie nie ma juz jego prowincji a jest do okola pustynia i nie mozna przejsc dalej... wtedy sam bym sie ugotowal i zablokowal jednostki...

  10. #70
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    867
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: MG

    Ja nie mam co dodawać ze swojej strony. Szedłem dalej w tym kierunku w ktorym szedlem, czyli na zachod. Problem w tym ze wczesniej chcialem zajac miasto wyzej nad Bam ale braklo mi dwoch pol i Kapsul mnie ubiegl. Kiedy on zaatakowal ja doszedlem pod miasto, to byla jeszcze rebelia. Potem On zajal a ja chcialem isc dalej na zachod i schodzilem z jego terenow. Nie szedlem po najkrotszej drodze bo byloby to bez sensu. Armia byla podzielna na kilka grup nawet po 3 jednostki. Najdalsze jednostki mialy zasieg do miejsca gdzie stala moja armia jak poazal Kapsul. Moglem reszta zejsc dalej ale co by to zmienilo skoro 2 jednostki by zostały? wyszloby a to samo. Nic nie atakowalem tylko szedlem dalej schodzac z jego ziem. Kapsul atak argumentuje tym ze nie poszedlem po najkrotszej drodze jaka mialem. Moglem rowniez dobrze wyjsc 3 pola wyzej gdzie nie ma juz jego prowincji a jest do okola pustynia i nie mozna przejsc dalej... wtedy sam bym sie ugotowal i zablokowal jednostki...
    Zabrnales za daleko maryniasz w tych bezczelnych klamstwach.
    Prosze bardzo - tutaj byles na poczatku tury 9. Strzalka oraz screen wczesniejszy pokazuja gdzie przeszedles i gdzie znalazles sie w 10. Nie byles 2 pola od miast, nie byles nawet w tej prowincji kiedy ja zdobywalem, nie miales armi podzielonej na grupy.



    Odmowiles podpisania pona, odmowiles rowniez kiedy zaproponowalem przekazanie prowicji o ktorej mowimy, szantazowales, groziles wojna i straszyles sojusznikami a kiedy dostales strzala przychodzisz, robisz z siebie niewiniatko, oskarzasz o lamanie regulaminu - jak to nazwac jesli nie hipokryzja, cynizmem czy cwaniactwem?
    Regulamin jest jasny - nawet przypadkowe wtargniecie w granice jest atakiem, tutaj mamy wejscie z premedytacja (z przekonaniem ze armia Chorezmu jest za slaba aby mu zagrozic) - cos jeszcze trzeba dodawac?

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •