Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 83

Wątek: MG

  1. #71
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach

    Re: MG

    Heh, ktoś tu się bawi w Napoleona Wschodu i odstawia cyrki, gdy sąsiedzi biorą się za interwencję. Koło się zamyka, maryniasz. Zagrażasz stabilności regionu, napadasz na dwa kraje bez wypowiedzenia wojny, więc ją masz. Jesteś zbyt pewny siebie...
    A na temat: niech Kapsul zostanie, konkretnie gra, nie robi cyrków, więc czemu nie? I tak zastępuje swojego exsojusznika, nawet, jeśli gra 2 nacjami. W wielu KO taki numer zadziałał - czemu wam przeszkadza tutaj?
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  2. #72
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Białystok
    Postów
    509
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: MG

    Mi taki motyw przeszkadza nie tylko tutaj, w zasadzie wszędzie takie coś nie powinno działać, ale wiadomo, kampanie online powoli schodzą na psy, więc nie ma innego wyjścia...

  3. #73
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: MG

    Kapsul sorry moj blad. nie wczytywaem tego linku co powinienem. zapomialem o turze w ktorej sie cofnalem i caly czas bylem na miejscu o ktorym pisalismy wczesniej. ze stalem pod miastem.

    adriankowaty... bez komentarza, ty za to nieproszony do tablicy bawisz sie kaczynskiego. Wina maryniasza.

    Skoro czepiacie sie przemarszu przez ziemie chorezmu to dlaczego oman przechodzi sobie przez moje ziemie w momencie kiedy ma zakaz Sprawdzilem zasieg i przemaszerowal sobie po prostej przez moje ziemie. MG prosze o kare finansową dla papy niema - wiec dla mnie.

  4. #74
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Podlaskie
    Postów
    1 058
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: MG

    Ehhh dlatego nie lubie być MG, dobra to w 1 sprawie wychodzi na to że racja jest po stronie Kapsula, druga sprawa czekam na wyjaśnienie ze strony Omanu co to za chodzenie po ziemiach innego gracza.
    "Gdy z polskich stadionów zniknie wszelki blask nadejdzie czas ze docenicie nas"
    "Jestem Kibolem, nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją"

  5. #75
    Podkomorzy Awatar Ostrzwtlumie
    Dołączył
    Mar 2012
    Postów
    1 999
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

    Re: MG

    Nie trzeba dawac papie wystrczy uzyc magicznego kodu na odjecie kasy i nikt tu nic nie dostanie.
    Wygrane KO: Ameryka 2, Krzyżacy 45 i 43, Krucjata 8, Brytania 38 i 41.

  6. #76
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: MG

    Jak powiedziałem tutaj był mój błąd bo ture. Sprawdziłem nie 9 tylko 8 i stad zamieszanie a potem mob błąd ze wszedłem na jego ziemię. Przeprosilem. Co do drugiej sprawy to jak napisałem. Oman po prostej przeszedł przez moje ziemie. Mala kara finansowa wystarczy. Nie będę się bardzo czepial ale skoro nie na tym łapią to czemu ja mam robić inaczej.

  7. #77
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    867
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: MG

    Nie Ciebie lapia tylko sam sie wkopales probujac oskarzac mnie.
    Ja nie krzyczalem o zadna kare finansowa dla Ciebie dlaczego Ty chcesz takowej dla Omanu?
    Nie jest w regulaminie napisane ze wejscie na czyjes ziemie jest zabronione, czyli nie jest zlamaniem regulaminu i nie podlega karze. Oznacza tylko zlamanie paktu i traktowane jest jak atak.

    PS. A moze bys ture zrobil zamiast probowac ugrac cos wyszukujac kruczki w regulaminie?

  8. #78
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: MG

    jak znajde czas to zrobie. Nie moze mnie zaatakowac z powodu stalowego ponu o ktory sam zabiegal - proste jak budowa cepa. Skoro nie moze atakowac a lamie regulamin to nalezy sie kara. Bardziej lopatologicznie nie potrafie wytlumaczyc.

  9. #79
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2013
    Lokalizacja
    Fawlty Towers
    Postów
    677
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: MG

    Spokojnie misiaki, spokojnie.
    Fakt, przemaszerowałem sobie przez ziemie Sindhu... Muszę się przyznać, ale nie wiedziałem, że łamie regulamin, ponieważ sądziłem, że karalne jest zatrzymanie się na terenie innego państwa, a nie zwykły przemarsz. Wiem, trochę to głupie, no ale człowiek uczy się całe życie
    Cytat Zamieszczone przez maryniasz
    jak znajde czas to zrobie. Nie moze mnie zaatakowac z powodu stalowego ponu o ktory sam zabiegal - proste jak budowa cepa. Skoro nie moze atakowac a lamie regulamin to nalezy sie kara. Bardziej lopatologicznie nie potrafie wytlumaczyc.
    Stalowy pakt jest przecież tym samym paktem co ten zwykły. "Stalowy" oznacza tylko honorową umowę miedzy graczami, nie ma o nim wzmianki w regulaminie. Równie dobrze mogłem zerwać pakt, ale skoro jest to stal, a sułtan omański to cholernie honorowy człowiek... los jest w rękach MG.
    Jednak jeżeli faktycznie pakt został zerwany z powodu mojej niewiedzy na temat regulaminu, daję słowo, że do 15 tury, a choć pon nie istnieje i wojna już trwa - żaden z naszych żołnierzy nie postawi nogi na waszym terytorium! A niech mnie Piorun trzaśnie, jeżeli słowa nie dotrzymam!
    Mój dom spłonął
    I nic już
    nie zasłania Księżyca


    Pisać tylko na PW!

  10. #80
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: MG

    Skoroście taki honorowy człek i jako jedyny z tego obozu w rozmowie znaleźć się potraficie nie czujemy urazu i niech wasze wojska brną dalej... jednak kiedy nastanie 15 rok nowej Ery, a Nasze miecze spotkają się w walce wiec Sułtanie że nie będzie dla Ciebie litości po tym jak sojusz z wrogami Naszymi podpisałeś.

    PS: Dla mnie stalowy to kuźwa niezrywalny i skoro się takie coś podpisuje to żadne niehonorowe zagrywki nie powinny być dopuszczalne przez MG. decydujesz się na coś takiego to trzeba się liczyć z konsekwencjami....

Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •