Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Nasze czołgi

  1. #1
    Ensis
    Gość

    Nasze czołgi

    Temat stworzony do chwalenia się swoimi maszynami.

  2. #2
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 833
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Nasze czołgi

    Obecnie mój garaż składa się z:

    1. BT-7 (W celu elitowania, jedynie radio, dla własnej satysfakcji)

    2. VK1602 Leopard. Wspaniała maszynka. Działko 30mm daje wiele przyjemności przy kontr wywiadzie oraz atakowaniu tyłków czołgów ciężkich.

    3. PzIV. Głównie ze względu na sentyment. Pamiętam czasy, gdy miał on Schmalturma i był wspaniałym czołgiem. Teraz jest to jedynie cień polegający na swoim trollgunie.

    4. PzIII/IV. Godny zastępca PzIV. Bardzo zwinny, bardzo szybki i nie najgorzej opancerzony. Granie nim daje sporą przyjemność oraz spory zarobek.

    5. StuG III. Moja perełka. Obecnie nie gram nim zbyt dużo, ale jest to pojazd który przeprowadził mnie przez moje początki w świecie WoTa i nadal zajmuje honorowe
    miejsce w moim garażu. Wspaniały snajper, najlepszy na swoim tierze.

    6. Cromwell. Kupiony niejako przypadkiem. Miałem zamiar zatrzymać się u brytyjczyków na Crusaderze, ze względu na jego wygląd, ale postanowiłem przejść wyżej. Nie jest
    to zły czołg, ale jakoś mnie nie kręci. Jak go kiedy wyelituje(a nie spieszy mi się) to go zapewne sprzedam.

    7.T-34-85. Potrzebowałem jakiejś alternatywy dla Niemców, to poszedłem w stal radziecką. Nie jest to zły czołg, cenię w nim wszechstronność.

    8. JgdPanther. Dobry czołg. Tylko tyle mogę o nim powiedzieć pomimo, że grałem nim dość sporo. Nie wychyla się w żadnym aspekcie.

    9. Panther II. Fajny med, dobry snajper, od biedy może brawlować. Dość wszechstronny, aczkolwiek niezbyt zwrotny. Polecam.

    10. King Tiger A.K.A Tiger II A.K.A Königstiger. Wspaniała maszyna. Może zablokować wąską uliczkę i niemal nic nie przejdzie. Przedni pancerz jest bardzo dobry, jak się skątuje to bez złota nikt nie przebije. Działo też całkiem dobre. Mobilność trochę kuleje, ale nie można mieć przecież wszystkiego. Uwielbiam trollować nim noobki wystawiając zza rogu przednią płytę pod dużym kątem. Mogą sobie strzelać ile chcą, i tak nic mi nie zrobią oprócz zerwania tracka..

    A.K.A. Askorti

  3. #3
    Cześnik Awatar radoxx4
    Dołączył
    Jan 2011
    Lokalizacja
    Śląsk, Mysłowice
    Postów
    297
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Nasze czołgi

    StuG III- money maker i dla zabawy
    Pz IV- dla zabawy ze 105tką
    SU 152- bezcenne zdjąć HT VII tieru na dwa strzały
    ISU 152 aka terminator- nie muszę wyjaśniać
    E-75- mój ulubieniec, niepokonany, gdy walczy z równymi tierami, nieśmiertelny gdy walczy z VIII
    Pz I C- uwielbiam, król tieru III
    To chyba wszystkie.
    Nie! Jeszcze Hummel!

  4. #4
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 011
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach

    Re: Nasze czołgi

    1. e75, fajny - znienawidzony przez przeciwników walących bardzo często do niego z golda zamiast próbujących się strzelać.
    2. StuG III - nie lubiłem na początku, teraz mi się fajnie gra, mobilny, świetna szybka lufka penetrująca wszystko na swoim tierze, ciężki do wykrycia.
    3. Hummel - gram nim do zdjęcia gwiazdki i jak mi się inne pojazdy znudzą. Fajna artka chociaż docelowo mam zamiar dojśćdo GW pantery.
    4. T34 - zarabiacz.
    5. Churchill III-, fajny na swoim tierze dla rozrywki, fajne działko, szybko strzela, chociaż ta wieża jest lipna i jak ktoś wie gdzie strzelać to się robi nieprzyjemnie.
    6. t49 - mega zabaweczka, ma dobre losowania, szybki, mobilny, świetne szybciutkie działko; można nieźle mordować - rzadko wychodzę z bitwy bez fraga 8-) Jak rzuci go wyżej to i dobry spoter.
    7. Blac Prince - książę 7 tiera HT, lubię nim prowadzić atak i słuchać dingów. Jak nie ma idiotycznego teamu to stalowa ściana murowana. Na VIII tierach i IX trochę słaby - a wczoraj mnie tylko na takie rzucało Robię mu właśnie Braterstwo broni jako 2 perk; ciekawe jak będzie przeładowywał z wentą i tym perkiem 8-)
    8. Tygrys P - słąbe losowania, co chwile z IX, zagrałem ze 4 bitew nim i ani razu nie byłem na szczycie. Nie wiem, może spróbuję nim grać w plutonach VII. A tak to fajny, chociaż sporo wpuszcza. gorszy pod tym względem od Black Prince'a. Chce przejść z niego n ferdka.
    9. T34 w sumie jak chinolem, spoko sięgra, szybciutka lufka, dobra pena - fajny fajny. W sumie już go kończę, sporo podgoniłem dzięki x5 expowi.
    10. ELC AMX - słabo tym pojazdem gram, fajny szybki ale coś go nie ogarniam niestety :roll:
    11. Panetrka 2 - fajny medzik, pykam nim - mam zamiar dojść do IX i zakończyć przygodę z niemieckimi medami, fajne działko, dobrze mi się gra nim w plutonie z kumplem.
    12. T1 Cunnigham, słodziak, wejść jako 1 na nubków i wyciągać po 4,5 fragów jak rzuci z samymi 1 Mam na nim lornetę, wentę i skupiacz, załgoia już 95 %
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  5. #5
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Nasze czołgi

    Z grindowanych:

    1. Black Prince - wr 68%, to jest to! Świetny czołg, miałem obawy czy się sprawdzi gdy zaczynałem robić cięzkie brytoli, ale w praktyce okazało się inaczej. Zostało 20k do następnego czołgu, ale nie zamierzam iść w tą linię, gram głównie do pierwszej wygranej dnia.
    2. AT7 - kupiłem wczoraj najlepsze działo i jest to genialna maszyna. Oczywiście ma też swoje ograniczenia, ale znając je mozna bardzo efektywnie grać, zwłaszcza w bitwach do 7 tiera. Często boli debilizm drużyny, która traci połowę czołgów w 2 minuty, nim doczłapie się tym bunkrem do pola bitwy. Wtedy opcje są dwie, albo przeciwnik jest jeszcze większym debilem i coś mogę ugrać, albo mnie objadą i mogę iść na piwo nim mnie ubiją
    3. T25/2 - odkryłem go już grubo ponad rok temu, ale dopiero teraz zakupiłem. Gorszego tiera 7 chyba nie ma... beznadziejny pancerz, działo też dupy nie urywa i ciężkie mają lepsze, a chyba nie o to w tdkach chodzi... niby w miarę szybki i jak się ma ogarnięty team i samemu gra się rozsądnie to i po 2-3k dmg na bitwę idzie ugrać. Kolejne moduły to porażka - gąski ten sam obrót co stockowe, wieża ten sam obrót, pancerz, zasięg widzenia, działo też nie strzela dzięki niej szybciej ( ma jedynie klapę na górze, co pewno zmniejsza obrażenia od arty, bo stockowa jest otwarta ) - na koniec działo z peną większą o 10 mm ( reszta parametrów ta sama )... Ciężka będzie droga do następnego tiera, który wygląda przyjemnie

    Do zabawy:

    1. T34 - wiadomo, do zarobku, trzeba tym grać jak td, taki młodszy brat T30 w sumie, podobna specyfika.
    2. ST-1 - bardzo mi się ten czołg spodobał, dosyć podobny ogólnie do E75 wg. mnie - gorszy pancerz, ale odbija dużo, działo lepsze, bo większa pena i szybciej ładuje, przy tej samej celności. Miałem już 2200 średniego dmg, ale ostatnio coś mi słabiej idzie, często debilne drużyny potrafią przegrać do 2-3...
    3. MS1 - podobnie jak Odi, terroryzuje tym gówienkiem nowicjuszy, momentami to jest jak strzelanie do kaczek. Gram z wentą, binokularami i kamuflażem. W ostatni weekend 3 Top Guny i dzięki bonusowi za ten medal, we wszystkich trzech bitwach zysk ponad 30k kredek. No i przydaje sie do robienia odznaki eksperta, jak wchodzą nowe drzewka. Teraz poluje na UC 2-pdr, ale coś trudno trafić w bitwie, a jak się trafi to nie mam szczęścia.

    Niedawno sprzedałem T110E5, kiedys mi się tym dobrze grało, ale ostatni tak jak z ST-1 zacząłem lamić, więc opchnąłem bo i tak grywałem pierwszą bitwę dnia, żeby załodze robić perki. Będzie przynajmniej kasa na 8-tierowe TDki
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  6. #6
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach

    Re: Nasze czołgi

    e75-za dużo powiedzieć nie mogę bo za mało grałem ale arta już mi się dała we znaki, 3 sekundy i mnie nie ma
    pantera II-fajny med choć rzuca na debilne teamy często przez co nie mam siły do niej ale jak zdarzą się ogarnięci to można naprawdę dużo ugrać a gra jest nim bardzo przyjemna
    Ferdek-nie mam jeszcze lufy ale gra się nim naprawdę dobrze chociaż pancerz jakiś oszukany
    m3 light- mój jedyny czołg z premium, stoi w garażu nie używany
    PzIV-jako że nie mam premium wysokiego tieru zarabiam właśnie nim
    Kw1s-fun tank gdy już puszczają nerwy
    AMX12t-mój spoter, nie lubie go za bardzo przez co tylko dzienne wchodzi, bardzo wolno się skurczybyk rozpędza a czasem trzeba się zatrzymać i wyładować ten magazynek przez co gra jest nim dość irytująca
    ms1-mój terrorysta

  7. #7
    Podczaszy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    663
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: Nasze czołgi

    No to zacznę od początku garażu do samego końca jak leci.

    1.Bat Chat 25 t. - Robiony mozolnie od kiedy w grze pojawiło się drzewko francuskie. Król pól bitew, czołg przydatny na każdą mapę, obowiązkowy na Clan Warsy. W chwili obecnej 924 bitwy i 62% WR.
    2. AMX 50 Foch - Przystanek na drodze do Focha 155. Szybki, mobilny, celne działo, ale istny magnes na artylerię i bardzo słabe boki przyjazne każdemu przeciwnikowi. 130 bitew, 55 % WR.
    3. Pz I C - Czołg do odstresowywania się. Na niskich tierach, gdy jest topowym czołgiem potrafi zjeść przeciwnika na magazynek. Gdy się zacznie strzelać przeciwnik nie daje rady nawet wycelować bo zaspamowanie pociskami kończy się znacznym spadkiem klatek na sekundę :p 244 bitwy, 66% WR.
    4. Lowe - Dostojny hrabia sunący po mapie i eliminujący coraz to kolejnych przeciwników obdzierając ich z kredytów. 1552 bitwy, 62% WR. Załoga 4 perk na 91%
    5. E 75 - Przypakowany i cięższy brat Tigera II. Bardzo ciekawy pancerz i urokliwa typowo niemiecka sylwetka. Był moją pierwszą 9-tką i w związku z sentymentem służy mi do dziś wyjeżdżając niekiedy na pola bitew. 1418 bitew i 55% WR.
    6. E 100 - Moim zdaniem jeden z najtrudniejszych czołgów do opanowania. Wysoka sylwetka, ogromny weakspot na przodzie, ociężałość i działo 150 mm o śmiesznie niskiej penetracji. Pojedynki z odpowiednikami tego samego tieru kończą się zazwyczaj źle. Sam potrzebowałem kilkuset bitew, aby go w jakiś sposób okiełznać. Teraz gra mi się nim całkiem sympatycznie. 811 bitew, 51% WR.
    7. GW Type E - Ukoronowanie mojej mozolnej ścieżki artylerii niemieckiej. Lepsza wersja poprzednika - GW Tigera. Też ciężki do opanowania i w zasadzie ostatnio dopiero zaczynam się z nim przyjaźnić. Ponieważ artyleria ta nie jest w stanie szybko i celnie strzelać, a drużyna ginie zazwyczaj w pierwszych minutach to na 342 bitwy mam nędzne 48% WR (a było gorzej).
    8. FV 215 B - Ciężki Brytol wg. opinii wielu osób to słaby czołg. Samo Wargaming jest z niego niezadowolone i szukają na podmianę prototypa Chieftaina. Jednak ja go bardzo lubię. Niezła mobilność, dobry pancerz wieży i FENOMENALNE działo. Bardzo celne i szybkostrzelne (jego lepsza odmiana jest na Tortoisie IX tier TD sic!). 189 bitew, 58% WR.
    9. M 22 Locust - Przez długi czas mój rape-tank, póki nie wszedł Pz I C. Osiągałem na nim bardzo dobre wyniki koronując to 1 miejscem na tym czołgu na serwerze EU 1292 bitew, 67% WR.
    10. M 24 Chaffee - Nie lubię amerykańskiego drzewka, nigdy mi się nie podobało, ale fascynował mnie zawsze Chaffee. Zebrałem się do zrobienia go i nie żałuję. Mocne, szybkostrzelne działo 75 mm i do tego najlepszy ze scoutów zasięg widzenia robią z niego świetnego pasywnego spottera, który w odpowiedniej chwili rusza i robi użytek ze swojej pukawki. 651 bitew, 59% WR.
    11. T34-85 - Popularny "Rudy" to mój przystanek w drodze do T62A. Z racji bycia czołgiem miesiąca pójdzie na sprzedaż w pierwszych dniach czerwca. Na tym czołgu ponownie odkrywam uroki medów. Mobilny kajtek, którym mogę uciukać sporo dmg na bitwę. 143 bitwy, 59% WR.
    12. KW 2 - Bezlitosny czołg załatwiający przeciwników raz, a porządnie. Jeden z moich ulubionych. Zakłada mu się haubice 152 mm, zwaną troll lub derp gunem i ładuje ją pociskami burzącymi - efekt? Ściąga swoich oponentów na strzał, a mój rekord to 1136 dmg w bok Tigera P. Przeciwnicy nie wiedzą co się dzieje jak dostaną z trolla... 719 bitew, 67% WR.
    13. IS 4 - Kontynuacja bardzo fajnego ST-1. Nie jest to genialny czołg, ale ma jedna fajną cechę - bardzo wysoka penetracja działa. Nie używany zbyt często, stoi w garażu jako jedną z 10tek. 108 bitew, 57% WR.
    14. IS 7 - Przez długi czas uznawany za praktycznie nie do przebicia. Dzisiaj również to cholerny twardziel, z mankamentem celności działa i brakiem paru koni pod pancerzem. Mimo wszystko bardzo fajny czołg i trudny przeciwnik. 204 bitew, 57% WR.
    15. SU-101 - Skusiłem się na drugą linię sowieckich niszczycieli i po całkiem fajnym SU100M1 przyszedł czas na to coś. Jeden z najtrudniejszych pojazdów w grze o wielu mankamentach. Najważniejszy to prawie zupełny brak depresji działa. Każda pochyłość to istny koszmar. W dodatku słaby pancerz i bardzo mała ilość HP. Czołg ten ratuje jedynie prędkość i mobilność co nie ma prawie znaczenia przy klasie pojazdu. Będę go jeszcze długo grindował... 99 bitew, 57% WR.
    16. Obiekt 268 - Ten niszczyciel to ukoronowanie bardzo fajnej gałęzi sowieckich niszczycieli. Ma bardzo wiele zalet - jest szybki, ma zabójcze działo sprzedające ogromne obrażenia przy cudownej penetracji 303 mm na zwykłych AP-kach(!), oraz wykazuje cechy ninja. Gdy stanie w krzakach jest praktycznie niewidoczny. Polecam. 357 bitew, 60% WR.
    17. NC-31 - Chiński loltank. Trzymam go dopóki nie skończę zaczętych liń. Później się wezmę za żółtków :ugeek: 55 bitew, 49% WR.
    18. Tiger II - Podobnie jak E75 trzymam go z sentymentu. Klasa sama w sobie, daję mu od czasu do czasu wyjechać na mapę. 925 bitew, 55% WR.
    19. GW Panther - Moim zdaniem najlepsza artyleria niemiecka. Obrotowa wieżyczka + prędkość + celne działo. Nie trzeba chcieć niczego więcej. Niestety dni tej artylerii są policzone, bo w patchu 8.6 przenoszą ją na tier VII i nie przyda mi się nawet na kompanie. 675 bitew, 57% WR.
    20. T1E6 - Gift tank rozdawany na święta. Trzymam go, bo tak Jak ktoś chce akurat w plutonie pograć trochę II tierem to mam odpowiednik. 80 bitew, 58% WR.
    21. SU-85. Kolejny sentyment. Kiedyś uzbrojony w 107 mm armatę siał spustoszenie na polach bitew. Teraz z 85 mm pukawką daje radę, ale to już nie to co kiedyś 1084 bitew, 59% WR.

    Cholera, trochę się tego uzbierało.

  8. #8
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Nasze czołgi

    W swoim zbiorze mialem lub dalej mam takie czolgi jak :
    E75
    M103
    Jagtiger (grrr! ile strzalow za zero! czasem mozna strzelic kogos w bok pod katem 90stopni i nic nie wchodzi)
    T32 (czytalem wiele o tym czolgu zanim go kupilem, przerazala mnie troche penetracja 198 na 8 tierze, ale jak sie okazalo - niepotrzebnie). Wspanialy czolg
    Tiger2 (jakos nie czerpalem z niego tyle przyjemnosci jak w Tigerze, dopiero E75 przypomnial o sile niemieckiego pancerza)
    T29 (klasa sama w sobie pomimo irytujacej celnosci)
    Black Prince (co za czolg! jeden z moich ulubionych w grze pomimo malej penetracji i malego alpha damage, ten czolg nadrabia szybkostrzelnoscia i mocnym pancerzem)
    Tiger (mowili o nim ze wszystko w niego wlazi, a ja odnioslem wrazenie, ze calkiem niezle odbija...moze to tylko komentarze tych co nie potrafia katowac, przyjemna penetracja, dobra celnosc, dobry czolg, ale niczym sie nie wyroznia)
    Churchill VII (tak jak wsrod wielu brytyjskich czolgow, pancerz wyroznia go na polu bitwy...KV 1s moze sie schowac)
    Hellcat (moja ostatnia ulubiona zabawka, swietnie sie nim gra, 65% i ok 150 bitew i ok 250 fragow)
    T49 (fajny ''pizdzik'', szybki, mobilny, szybkie przeladowanie, nabijacz fragow)
    M4 (no coz...ten nieslawny DERP, przyjemnie walnac za 300 calkiem przyjemnie sie gra zarowno ze zwykla amunicja jak i ze zlota amunicja)
    Matylda (malo graczy zna jego slabe punkty stad ten czolg na swoim tierze jest bardzo ciezki do pokonania... bardzo maly damage alpha, ale za to dostajemy szybkie celowanie, szybkie przeladowanie, bardzo wysoka penetracje...z wentylacja i dosylaczem mam na nim 1,96sek przeladowania takze jest to istna spameriada...najlepiej grac nim defensywnie i jak ognia unikac wzniesien i gorek, bo jest za wolny na takie rzeczy, mam na nim EFF ponad 1800 )
    Cruiser III ( no coz, autoloader - 1,5 sekundy i nie ma przeciwnika...przyjemnie sie ownuje nowych graczy )


    Oczywiscie mialem wiele innych czolgow, ale nie chce mi sie wymieniac i opisywac kazdego

    PS Nie gram ruskimi
    PS 2 Przepraszam za brak polskich znakow

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  9. #9
    Chłop
    Dołączył
    May 2012
    Postów
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Nasze czołgi

    Ja na chwilę obecną posiadam
    IS - gram nim po wcześniejszej grze kv3 i dla mnie szału nie robi , te ładowanie mnie lekko irytuje , ale cóż
    KV1-S - pozostawiony , wiadomo na kampanie seniorską , łatwy do ''jeżdżenia'' (oczywiście po koszmarnym dojściu do zbadania najlepszego działa)
    JagdPanther ( mimo że to siódmy tier , to genialnie się nim gra )
    Hummel ( trzeba mieć stalowe nerwy )
    59-16 ( lubię nim jeździć dla zabawy, naprawdę mimo iż nie przepadałem jego poprzednika Type T-34 to on jest wspaniały: dobra prędkość , średni pancerz , doskonale się sprawdza
    M5A1 Stuart ( kolejny piździk pozostający w moim garażu dla zabawy, czerpania korzyści z wkurzania ludzi objeżdzając ich )
    kV1 - Jak większość wie służy on do zarabiania w tej grze , na promocji ( 100% większe zyski) wycisnąłem z niego 900 tysięcy ''sreberek''(kredytów)
    kv4- moja największa perła w kolekcji . Oceniam go na jeden z najtrudniejszych do ''okiełznania'' bo musiałem ponad 150 bitew zrobić aby poznać geniusz tego czołgu . Pancerz który pod dobrym kątem odbije prawie wszystko , działo z dużą penetracją i obrażeniami dobrymi , jedyna wada to prędkość .
    Lefh18b2- Ciekawe , że zapomniałem o mojej artylerii premium , ale niestety nie jest wymarzona . Zostawiłem z sentymentu


    Ja również miałem wiele innych czołgów (np. AT2 czy AT7 nimi niezbyt mi się podobało , aż takich klocków stalowych to ja nie lubię )

  10. #10
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Nasze czołgi

    kv4- moja największa perła w kolekcji . Oceniam go na jeden z najtrudniejszych do ''okiełznania'' bo musiałem ponad 150 bitew zrobić aby poznać geniusz tego czołgu . Pancerz który pod dobrym kątem odbije prawie wszystko , działo z dużą penetracją i obrażeniami dobrymi , jedyna wada to prędkość .
    Nauczyłeś się "side scrapingu"? Do tego jest ten czołg stworzony. Pokazujesz pod kątem tyłek i chowasz przód. Głupki strzelają w ten tyłek i w międzyczasie sam strzelasz do celów. Stalowa ściana prawie co bitwe murowana

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nasze kampanie
    By preussen6 in forum The Great War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-02-2014, 16:22
  2. Czołgi zachodnich aliantów vs. Niemieckie - Kwiecień 1940
    By in forum Dzieje najnowsze od 1914 do dziś
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 15:53
  3. Nasze konta na Xfire ;)
    By Andzia in forum Nasi Forumowicze
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-09-2009, 15:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •