Hai.Wpadłem na taki pomysł,aby stworzyć temat/dyskusje o instrumentach,na czym gracie,wasze spostrzeżenia itp.

No cóż,ja uczę się grać obecnie na fortepianie/pianinie,obecnie to mi idzie całkiem dobrze.Utwory typu "Amnesia: The Dark Descent - Alexander ending"potrafie zagrać więc jest całkiem dobrze.Na początku wydawało mi się trudne nauczenie się grać,ale jak się poznało tajniki czytania nut(czyli to,co wszyscy uważają za trudne niewiadomo jak ).
Uczę się grać z 2-3 miechy na spontanie,czyli wtedy kiedy mi sie chce,albo moze dłużej,kto wie.Ja tam tego nie licze.

No i cóż ja powiem na koniec...nauka gry na instrumentach klawiszowych nie jest trudna taka,no i czytanie nut.Wystarczy załapać o co chodzi i wszystko pójdzie z górki.Jednak aby naprawde porządnie grać np.na pianinie trzeba troche czasu,rok w sumie na pianinie wystarczy do tego albo i mniej,zależy od człowieka.Ja sam po nauce gry na pianinku chce się nauczyć grać na organach wszystko da się nauczyć samemu panowie i mieć sprzęt do tego.Do nauki na organach wystarczy internet + 2 keyboardy + klawiatura nozna + soft odpowiedni (My organ,Hauptwerk).

PS.: Jestem samoukiem

Cóż,dzielcie się swoimi doświadczeniami,dyskutujcie sobie,itp.I przy okazji dajcie może nazwe dla tematu jakąś inną,ja nie mam weny cuś