Zobacz wyniki ankiety: Czy kupisz dodatek?

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nie.

    6 26.09%
  • Jeszcze nie wiem.

    1 4.35%
  • Tak, ale dopiero na jakiejś promocji.

    8 34.78%
  • Tak, od razu po premierze.

    4 17.39%
  • Tak, nawet przed premierą.

    4 17.39%
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 70

Wątek: Nowy Wspaniały Świat / Brave New World

  1. #1
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 007
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Nowy Wspaniały Świat / Brave New World



  2. #2
    Ensis
    Gość

    Re: Civilization V


    Zapowiedziano drugi dodatek do Sid Meier's Civilization V - Brave New World. Będzie polska cywilizacja!
    http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=75571

  3. #3
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Civilization V

    Czyli dość spory dodatek. Jak Gods and Kings. No i w końcu Polska, i to Kazimierza Wielkiego. 9 frakcji to dużo, chociaż na Steam nie brakuje fanowskich, naprawdę dobrze zrobionych cywilizacji. Mam nadzieję, że oprócz nowych cudów dorzucą też nowe technologie i budynki.
    the Sun and the Moon and the end of all time

  4. #4
    Ensis
    Gość

    Re: Civilization V

    Mnie szczególnie cieszy dodanie wreszcie Polski i scenariusz o Wojnie Secesyjnej, bo niestety nie wiadomo czemu modyfikacje mi nie działają.
    Mam również nadzieję że poprawią optymalizacje, AI (szczególnie agresywność, bo obecnie jak dla mnie jest zbyt pasywne wobec gracza) i błędy związane z wyrzucaniem do pulpitu.

    Firaxis Talk Us Through Civilization V’s Brave New World:
    http://www.rockpapershotgun.com/2013/03 ... d-preview/

  5. #5
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Civilization V

    Czyżby wszystkie te petycje o wstawienie Polski wreszcie przyniosły rezultat? Pierwszy krok, by Polska znalazła się wśród nacji podstawowych Civ VI?



  6. #6
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach

    Re: Civilization V

    I bardzo dobrze.
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  7. #7
    Ensis
    Gość

    Re: Civilization V

    Cytat Zamieszczone przez Heniu
    Civilization 5 - Dodatek do Civilization V zapowiedziany!

    Napisać, że nadeszły do nas dobre wieści, byłoby niedopowiedzeniem. Pozwolę sobie zacytować tutaj post Krajzena, gdyż oddaje on doskonale całą istotę sprawy:

    "To, że dodatek pełnoprawny do Civ5 się szykuje, wiadomo było od dawna, ale to że pojawia się w nim polska Cywilizacja, rządzona przez Kazimierza Wielkiego, z Husarią (prawdopodobnie) i zdolnością Solidarność (dodatkowa polityka społeczna na każdą nową erę - jestem bardzo zaskoczony zarówno klimatycznością tego rozwiązania, jak i jego przydatnością) jest dla mnie szokiem, bo byłem pewien że Austria mająca polskie barwy narodowe i Huzara jest definitywnym środkowym palcem wycelowanym w Lechistan.

    AKTUALNE SKĄPE INFORMACJE:
    - 9 nowych cywilizacji, w tym Polska (Kazimierz Wielki, kawaleryjska jednostka specjalna) i nieokreślona żółta cywilizacja z wieżą oblężniczą (?) (może to być Asyria lub Hetyci) [wszystko wskazuje na Azyrię - przyp. admina],
    - 8 nowych cudów, w tym Broadway, Partenon oraz "Effizi Gallery" (chodzi prawdopodobnie o "Galerię Uffizi" we Florencji),
    - międzynarodowe szlaki handlowe, opierające się na fizycznym wysyłaniu jednostek do innych cywilizacji,
    - bardziej złożona dyplomacja, w tym "Kongres Światowy" (chyba coś w stylu ONZ, z głosowaniami nad ustawami prawa międzynarodowego),
    - bardziej aktywna strategia zwycięstwa kulturowego, mniej bazująca na liniowej akumulacji polityk społecznych,
    - z gospodarczego punktu widzenia bardzo ciekawa będzie możliwość przesyłania przez miasta żywności/produkcji, co umożliwi wspieranie budowy cudów albo rozwoju nowych miast (nareszcie),
    - podział Wielkich Artystów na Wielkich Pisarzy, Wielkich Artystów i Wielkich Muzyków, z których wszyscy mogą tworzyć Wielkie Dzieła, prowadzące do wzrostu turystyki (?),
    - coś szef produkcji, czy jak mu tam, przebąkiwał o rozbudowie pałacu/tronu wzorem Civ III i podziwianiu własnego postępu, fajny smaczek,
    - co mnie absolutnie zachwyciło pod względem klimatu, to natomiast zapowiedź rekrutacji archeologów i wysyłania ich w miejsca dawnych bitew, a nawet miejsc dawnych obozów barbarzyńców i ruin, celem zdobycia starodawnych artefaktów (cokolwiek to znaczy)."
    Źródło: http://civ.org.pl/news.php?lang=Pol&type=Civ5

  8. #8
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    219
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Civilization V

    No nareszcie będzie można rządzić światem! Pomysł z archeologami wprost świetny, nie mogę się doczekać!

  9. #9
    Ensis
    Gość

    Re: Civilization V

    [youtube:1xb4c69h]http://www.youtube.com/watch?v=Urh0oRLBXiw[/youtube:1xb4c69h]

  10. #10
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Civilization V

    Nie wiem Panowie, może Ci bardziej zaznajomieni z cyklem mi wyjaśnią jak to jest z tymi dodatkami do poprzednich odsłon? Ja widzę, że odeszli od DLC na rzecz dużych dodatków i w zasadzie ja nie mam nic przeciwko, skoro te duże dodatki wnoszą naprawdę sporo. Wydaje mi się nawet, że BraveNW wnosi więcej niż sama podstawka. Czy poprzednie dodatki do starych części też tak wyglądały? Czy może to spisek cyklistów, bo dopiero z tym drugim dodatkiem gra wygląda naprawdę na skomplikowaną (jeżeli rozumieć przez to mnogość możliwości i ścieżek rozwoju).
    the Sun and the Moon and the end of all time

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [PROMOCJA] Sid Meiers Civilization V: Brave New World - 22zł
    By Ensis in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-12-2013, 16:15
  2. Eras Total Conquest World - World Map 1.6
    By Samick in forum Eras Total Conquest
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-01-2012, 22:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •