Strona 13 z 44 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 437

Wątek: Polish Regiments Unit Pack v.1.1 for IMPERIAL DESTROYER

  1. #121
    Salvo
    Gość

    Re: Polish Regiments Unit Pack

    Wciąż mam na dysku European Wars 2 - coś by się odzyskało, jak będzie taka potrzeba.
    No to super, Prisonowe jednostki nie przepadły.
    A ja nie reanimowałbym "starego trupa", tym bardziej że większość obecnie gra na dartchmodzie. Poszedłbym w wypasionego submoda, ale jak najmniej zmieniającym w głównym pliku DM
    +1
    Wiem, że roboty dużo, ale jakbyście dali spróbować zrobić jakieś jednostki Kurlandii albo Chanatu. Tylko z poszukiwaniem jednostek może być problem, ale wszystko jest możliwe.
    Istnieje chyba jakiś mod z Kurlandią, przynajmniej kiedyś istniał, choć zbyt obszerny nie był.

    http://www.twcenter.net/forums/showt...cussion-Thread - Boztorgai_Khan, świetny gościu

  2. #122
    Cześnik Awatar lvcas
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    212
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach

    Re: Polish Regiments Unit Pack

    Szperalem wczoraj troszke za jednostkami dla kurlandii ale za bardzo nic nie znalazlem. Gzies na starym dysku mialem chyba moda o ktorym wspominal salvo.

    Co do tatarow w EW2 widziałem jednostę tatarów dla krymu i dla Turcii.

    Niestety mimo wielu zabieów nie udało mi się dodać tarczy petyhorcom
    TENDIT IN ARDUA VIRTUS

  3. #123
    Łowczy Awatar Mitusonator
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    161
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach

    Re: Polish Regiments Unit Pack

    Witam . Po pierwsze wspaniały sub mod z polskimi jednostkami
    Fajnie by było jakbyś mógł w przyszłej wersji zrobić aby jeśli litwa się zbuntuje powstało wielkie księstwo litewskie
    EDIT:
    Można użyć flag z tego submoda jeśli twórcy nie mają nic przeciwko
    http://www.twcenter.net/forums/showthre ... r-DMUC-6-2
    (nawiasem mówiąc ten submod jest obraźliwy dla korony polskiej ; )

  4. #124
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2012
    Postów
    148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Regiments Unit Pack

    1.A samo pociemnienie tarczy to już plagiat czy jak?


    2.Zawsze mnie śmieszą próby ustanowienia państwa Litwa. Często sami Litwini narzekają, jak to źle było im w związku z Polską i jak dużo zyskaliby dzięki samodzielnemu państwu.

    Sprawa ma się tak, że w tym miejscu nie było szans na taki byt. Szwecja, Rosja i Polska nie pozwoliłyby na coś takiego, za duży kąsek i za biedna kraina (pomimo wielkości), żeby samodzielnie coś zawalczyć.

    Wydaje mi się, że Litwini skorzystali najlepiej jak mogli na Historii, pod Iwanem Groźnym lub Szweckimi najemnikami Wolność Szlachecka w Polsce byłaby wymarzonym rajem.

    Często narzekają, że polscy panowie ciemiężyli, to nie tak, faktem jest, że było mniej szlachty Litewskiej , ale była. Dzisiaj już ich nie ma zostały tylko resztki nie wybite przez wojny i totalitaryzmy.

    My Polacy w olbrzymiej większości jesteśmy potomkami chłopów, czyli też byliśmy gnębieni przez polskich panów, a jednak jesteśmy dumni z tamtej Rzeczypospolitej i tego Litwinom, też życzę.


    3. Testuję turecki, mod, bo myślę, ze powinien współgrać z polskim. Jest tak skonstruowany, że władca ma -20 do relacji (zero gwiazdek) i dosyć szybko sąsiedzi wypowiadają wojnę - dlatego wojsko ma wysokie parametry, ja bym jedno i drugie trochę spiłował.
    Mam nadzieję, że można zrobić submoda do submoda do moda DM do ETW :?:

  5. #125
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    242
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 3 postach

    Re: Polish Regiments Unit Pack

    Marcinie z kłamstwami powtarzanymi przez wschodniego zaborcę od dwustu lat ciężko się walczy bo Rosja i Związek Radziecki przedstawiali się jako wyzwoliciele z polskiego jarzma (tu powinien być uśmiech bo sami dużo gorsi byli o czym przekonali się najbardziej Kozacy i Ukraińcy). Litwini zapominają dzisiaj że związek z Polską pozwolił im na w miarę samodzielny byt przez kilkaset lat a Polsce przysporzył moim zdaniem mnóstwo kłopotów bo trzeba było co chwila bronić słabszego brata począwszy od Grunwaldu a skończywszy na wojnie 1792 roku.
    Moim skromnym zdaniem Unia Lubelska była chyba największym błędem Polski w dziejach bo zamiast na zachód zwróciliśmy się na wschód i uwikłaliśmy się w wojny które ostatecznie doprowadziły do upadku obu państw no i powstania kozackie zwłaszcza Chmielnickiego które najmocniej nas podkopało.

    lvcas@ co do tarczy to musisz w db wejść w tabelę warscape_equipment_themes_tables dodać nową linijkę, dać jej jakąś nazwę np. polish_pancerny,lub co tylko chcesz, potem w pierwszej wpisujesz broń podstawową czyli np. euro_lance, w tabelce defensive właśnie east_shield, zapisujesz i w tabeli unit_stats_land w tabelce equipment_theme wpisujesz to jak nazwałeś linijkę w warscape_equipment_themes_tables czyli np. polish_pancerny i powinno działać. Jak coś to pisz na pw.
    PRO FIDE REGE ET LEGE

  6. #126
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2012
    Postów
    148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Regiments Unit Pack

    Racja Szwajcar, ale prawda ciężko się przebija. Polityka, interesy i spadek po wielkim bracie robią swoje.
    Mimo to w EUIII zawsze wybieram unię , to silniejsze ode mnie


    Zrobiłem typową bitwę RON - Turcja. Okres wczesny, czyli Polska na moich zmianach, za tę samą kwotę, wybór wojska obu nacji, taki jakbym sam wybierał dla siebie.

    Turcja rozniosła naszych, bez problemu, utonęliśmy w morzu niewiernych tak to wyglądało. Nie dałem armat, żeby szczęśliwa salwa nie zmieniła oceny. Z armatami Polska jeszcze bardziej byłaby w plecy.

    Tak jak myślałem, jednostki tureckie z moda są silne, a dołożyć do tego ich liczbę, to nawet husaria została rozsieczona.

    Jak wcześniej wspominałem, Turcja zaczyna z wojną na kilka teatrów, ale przychody też ma dużo większe niż np Polska, więc nie jest to usprawiedliwieniem.

    Może trochę poczytam o Turcji XVIII i poproszę Ivcasa o poprawki w technologiach na wzór początkowego z RON-u. Można wtedy zostawić statystyki, zobaczę.

  7. #127
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    242
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 3 postach

    Re: Polish Regiments Unit Pack

    W ogóle jeśli o mnie chodzi to jednostki wschodnie są zbyt silne i liczne. Wystarczy przypomnieć że Rosjanie na Kaukazie i z Turcją wygrywali bitwy będąc kilkakrotnie słabsi liczebnie a w DarthModzie bardzo trudno wygrać z równym liczebnie wschodnim przeciwnikiem. A spróbuj z Indianami wygrać
    PRO FIDE REGE ET LEGE

  8. #128
    Cześnik Awatar lvcas
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    212
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach

    Re: Polish Regiments Unit Pack

    Ok, walczyłem z petyhorcem ale niestety mi nie wychodzi

    Zaraz zabieram się za poprawę startpos. W EW2 znalazłem może ze 2 jednostki, które można by jeszcze dodać -hajduków i pospolite ruszenie.

    Jeśli chodzi o życzenia, to tak:
    1. Dodałem RON-owi tatarów z podstawki. Będzie ich można werbować po podpiciu Krymu. Chyba ze Szwajcar coś podesle bo po przygodzie z Pancernym się zniechęciłem troszke
    2. Dodałem Saksonii możliwość werbunku jednostek saskich z tego moda i dodam jednostki z moda Saksonii w Startpos. Więcej jednostek dla sasów nie planuje.
    3. Co do buntu na Litwie - trzeba by stworzyć osobną frakcję jako rebelię. na razie nie mam czasu się w to bawić, bo nie wiem jak długo jeszcze pomoduję. Bardziej już bym stworzył frakcję dla np St. Leszczyńskiego.
    4. Nie wiem, czy jest konieczne tworzyć nowe technologie dla pozostałych frakcji. Pierwotnie miał to być mod dla RON-u. Chyba że się komuś bedzie chciało, to niech działa.
    5. Jeśli ktoś ma materiały o jednostkach Kurlandii, to z chęcią zrobię kilka regimentów.
    6. Czy będziemy się bawić w jednostki fikcyjne- tj jakaś piechota i jazda kolonialna? Wg mnie spokojnie moze zostać ta z DM
    7. Nie będę łączył RON-u z Saksonią. Niestety nie umiem jeszcze armii w Dreźnie przypisać dla RON. Jesli mi się uda to wtedy zobaczymy.
    TENDIT IN ARDUA VIRTUS

  9. #129
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2012
    Postów
    148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Regiments Unit Pack

    @ Ivcas

    1. Jak tu "podpić" ten Krym, piję i piję, Krym nie podpity ) żart oczywiscie.
    2. Jak będziesz miał gotowe, to podeślij, zacznę obrabiać.
    3. Si
    4. Po przemyśleniu, rzeczywiście nie ma sensu, dostosuję inaczej. Mod turecki jest dosyć popularny i nie można go lekceważyć.
    Głupia sytuacja byłaby, gdyby można było grać w tylko w jeden albo w drugi mod, bo inaczej nie pasowałyby do siebie. Chcę tego uniknąć.
    5. Coś miałem, ale raczej XVIIw.
    6. Zgoda
    7. OK

  10. #130
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    242
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 3 postach

    Re: Polish Regiments Unit Pack

    Panowie taka propozycja odnośnie Saksonii. Zróbcie jednostki saksońskie do werbunku dla Polski w Saksonii tylko bo ta w ciągu kilku tur od rozpoczęcia gry pada łupem Prus i trzeba odbijać prowincję. Chyba żeby kilka jednostek jednak werbować w Polsce tak jak w czasie wojny siedmioletniej korpus jazdy sasko-polski sformowany w Polsce który przeszedł potem na służbę austriacką. Zapisał on potem piękną kartę w bitwie pod Kolinem.
    PRO FIDE REGE ET LEGE

Strona 13 z 44 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Polish Regiments Unit Pack for DME
    By lvcas in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-04-2022, 09:56
  2. Imperial Destroyer AI MOD
    By Salvo in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-01-2013, 10:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •