Zobacz wyniki ankiety: Która część serii Dawn of War jest według Ciebie najlepsza?

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Dawn of War I

    4 17.39%
  • Dawn of War: Winter Assault

    2 8.70%
  • Dawn of War: Dark Crusade

    8 34.78%
  • Dawn of War: Soulstorm

    6 26.09%
  • Dawn of War II

    0 0%
  • Dawn of War: Chaos Rising

    1 4.35%
  • Dawn of War: Retribution

    2 8.70%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Która część serii Dawn of War jest według Ciebie najlepsza?

  1. #11
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Która część serii Dawn of War jest według Ciebie najleps

    W Darku było można NP brać ful tych "goryli" ujrzanych przez krotoxów zabierali tyle samo miejsca na pojazdy co czołg a mieli full HP i kosili wszystko w duzej grupie, w Soul można mieć tylko 2 takich.
    "Ilość jest jakością samą w sobie" - Józef Stalin
    "Śmierć jednostki to tragedia śmierć milionów to czysta statystyka" - Józef Stalin

  2. #12
    Gość

    Re: Która część serii Dawn of War jest według Ciebie najleps

    Szczerze to ja rzadko ich rekrutowałem, stawiałem bardziej na siłe ognia i artylerie , bardzo żałowałem że w soul dali tylko jednego robota z tym potężnym działem na plecach co mógł sie zakorzenić,zapomniałem jak się zwali a i tak jeden zajmował te trzy miejsca limitu...

  3. #13
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: Która część serii Dawn of War jest według Ciebie najleps

    Broadside'y. Dobrze, że jest ich mniej, moje chopaki nie mogły się przez nich przebić.

    Mimo wszystko Dark Crusade jest moją ulubioną częścią. SS łapie minusy w mapie kampanii, ale poza tym jest bardzo spoko. Winter Assault też rządzi, mega klimatyczne kampanie mają swój urok.

  4. #14
    Gość

    Re: Która część serii Dawn of War jest według Ciebie najleps

    Tak i ten tekst na początku "Kolejna plante i kolejne zwycięstwo dla Imperatora" Dla mnie to strata bo grałem tylko tau w kampanii.

  5. #15
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Re: Która część serii Dawn of War jest według Ciebie najleps

    Poprawka, stwierdzam, że w kampanii Soulstorm ssie - cutscenki wyglądają tak samo np. komisarz tłumaczy swojemu generałowi, jak wygląda jego obóz. To samo u Orków i innych frakcji - jest sztucznie i psuje klimat. Na multiplayer natomiast jest dobrze. Jeszcze przyczepię się do frakcji Sióstr Bitwy - mimo, że mogą mieć max 10 żołnierzy w oddziale, to są słabsze od Gwardii.

    Winter Assault jak na razie obok Dark Crusade jest najlepszą częścią. Fabuła w WA wyśmienita, choć mogło być chociaż te 10 misji na frakcję, a nie 5.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #16
    Chłop Awatar kilop206
    Dołączył
    Sep 2014
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Moja ulubiona część to Ultimate Apocalypse Ten mod jest genialny. Czekam tylko na wersję 1.75 i nie będę wychodził z domu przez dłuższy czas. Mury, tytany, bronie masowej destrukcji, tyranidzi, demony chaosu, łowcy demonów z inkwizycji, więcej budynków, nowe jednostki, balans i co najważniejsze. WIELKIE BITWY. Zresztą patrzajta i pobierajata http://www.moddb.com/mods/ultimate-apocalypse-mod

    Ale zagłosowałem na Soulstorm. Najwięcej frakcji, a do tej części jest wspomniana wyżej modyfikacja. Kampania słabsza od poprzedniczek, ale da się grać.
    "Burn the Heretic. Kill the Mutant. Purge the Unclean"

    ,,So remember, when you're feeling very small and insecure
    How amazingly unlikely is your birth
    And pray that there's intelligent life somewhere up in space
    'Cause there's bugger all down here on Earth"
    Eric Idle

  7. #17
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach
    Z ciekawości zapytam, grałeś we wszystkie części po kolei?
    A jeśli nie, to w jakiej kolejności i w które grałeś? Bo z tego co zauważyłem, ma to duży wpływ na oceny poszczególnych części.

  8. #18
    Chłop Awatar kilop206
    Dołączył
    Sep 2014
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    @McAbra
    Pewnego razu przeglądałem sobie internety i zobaczyłem jakąś nieznaną mi strategię w nieznanym mi świecie. Był to Dawn of War II Retribution. Tak mi się spodobało to co widziałem, że zamówiłem sobie z empika Dawn of War II Gold Editon i Retribution. Bawiłem się świetnie, a owe uniwersum zostało moim ulubionym. Wtedy było mi mało i wtedy zakupiłem sobie Dawn of War uniwersum. Ta część także pochłonęła mnie całkowicie. Konwencja prawdziwego, pełnoprawnego RTS`a spodobała mi się lepiej niż taktyczna strzelanka z elementami RPG Dawn of War II. Wtedy po kolei zaliczałem Dawn of War I, Winter Assault, Dark Crusade (Tau♥) i na koniec Soulstorm. Nie dawno dopiero pobrałem Ultimate Apocalypse i na przemian z Age of Wonders III oraz wszelkimi Total Warami młócę w niego non stop.
    Czyli ładnie wyszczególniając, grałem tak:
    1. Dawn of War II
    2. Chaos Rising (porzuciłem kampanię, znudziła mnie)
    3. Retribution
    Przerwa
    4. Dawn of War I
    5. Winter Assault (po stronie Eldarów)
    6. Dark Crusade (Tau)
    7. Soulstorm (Nekroni jak dobrze pamiętam)
    Długa przerwa od DoW
    8. Dawn of war II (drugi raz)
    9. Chaos Rising (Tym razem stwierdziłem, że kampania jest świetna)
    Bardzo długa przerwa od DoW, w międzyczasie Space Marine którego nie zdzierżyłem.
    10.Ultimate Apocalypse

    A i taka ciekawostka. Kiedyś będąc bardzo młodym ludziem, grałem w (chyba demo) Dark Crusade. Miałem wtedy może z 10 lat. Strasznie mi się podobały te ,,roboty". Razem z kuzynem w to nerdziliśmy, ale nie bardzo rozumieliśmy o co chodziło. Teraz już pamiętam, że klikałem co popadnie na mapie kampanii i jak udało mi się włączyć ,,walke" to się cieszyłem. Nie rozumiałem jak to działa, ale cieszyłem się gdy moje Banshee (tak teraz jestem pewien, że to one) ,,wbijaly wroguw w ziemie".
    Pewnego smutnego razu, moja mama zobaczyła w co gram. Nie spodobała jej się tryskająca krew. Kazała mi to usunąć... Ja z kuzynkiem próbowaliśmy ratować naszą nową grę mówiąc, że to nie krew, a ,,lawa wybucha". Nie udało się. Co gorsza moja mama tak mnie nakręciła, że to ,,zła gra", że sam w to uwierzyłem. Mściłem się później na mojej złej grze, rzucając jej płytką po pokoju, łamiąc i ostatecznie wyrzucając do śmieci. Los najwidoczniej chciał, żebym się z grą Relica spotkał jeszcze raz. Kto wie, może właśnie przez to wspomnienie tak lubię tą serię?
    "Burn the Heretic. Kill the Mutant. Purge the Unclean"

    ,,So remember, when you're feeling very small and insecure
    How amazingly unlikely is your birth
    And pray that there's intelligent life somewhere up in space
    'Cause there's bugger all down here on Earth"
    Eric Idle

  9. Użytkownicy którzy uznali post kilop206 za przydatny:


  10. #19
    Asuryan
    Gość
    Po długiej przerwie od serii bawię się w odblokowywanie steamowych achievek w Dawn of War II i Chaos Rising. W tym drugim jak na razie tylko w trybie Last Stand - mam już 19 level Tyrranidem i niedługo wskoczy nowe osiągnięcie za zdobycie 20 poziomu przedstawicielem tej frakcji lub Chaosu. Tryb ten wydaje się mi łatwiejszy w Chaos Rising w porównaniu z Retribution... choć i tak najdalej dotarłem tylko do 18 fali (a w Retribution przeszedłem 20 falę na jednej z plansz).

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Jaka frakcja jest najlepsza?
    By Lambert812 in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 13-04-2014, 14:01
  2. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 09-03-2013, 18:29
  3. Jaka jednostka jest najlepsza do zwalczania innej?
    By Loreno in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 15-09-2012, 21:38
  4. Europa według...
    By glaca in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-02-2010, 13:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •