Zobacz wyniki ankiety: Która frakcja w Dawn of War jest według Ciebie najlepsza?

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Eldarzy

    1 2.86%
  • Space Marines

    4 11.43%
  • Tau

    8 22.86%
  • Nekroni

    7 20.00%
  • Gwardia Imperialna

    7 20.00%
  • Orkowie

    5 14.29%
  • Chaos

    1 2.86%
  • Siostry Bitwy

    1 2.86%
  • Mroczni Eldarzy

    0 0%
  • Tyranidzi

    1 2.86%
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 63

Wątek: Frakcje w Dawn of War - dyskusja

  1. #11
    Asuryan
    Gość

    Re: Która frakcja w Dawn of War jest według Ciebie najlepsza

    Waaaagh! I wszystko jasne Może i gra się nimi trudno, ale mają swój unikalny, niepowtarzalny klimat.

  2. #12
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Która frakcja w Dawn of War jest według Ciebie najlepsza

    Ejj, Ejj, Ejj... Mam Dawn of War: Dark Crusader a żadnych "Sióstr Bitwy" "Mrocznych Elrandów" ani "Tyranidów" nie mam
    "Ilość jest jakością samą w sobie" - Józef Stalin
    "Śmierć jednostki to tragedia śmierć milionów to czysta statystyka" - Józef Stalin

  3. #13
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: Która frakcja w Dawn of War jest według Ciebie najlepsza

    Są w SoulStorm, a Tyranidzi w DoW 2

  4. #14
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Która frakcja w Dawn of War jest według Ciebie najlepsza

    Właśnie wyczytałem to na necie Myślałem że Dark Crusader to "najnowszy" dodatek ops:
    "Ilość jest jakością samą w sobie" - Józef Stalin
    "Śmierć jednostki to tragedia śmierć milionów to czysta statystyka" - Józef Stalin

  5. #15
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Re: Która frakcja w Dawn of War jest według Ciebie najlepsza

    Tyranidów można mieć w Dark crusade jeśli zainstaluje się moda na tę frakcję. Swoją drogą Siostry Wojny też, tyle że pod nazwą Witch Hunters jako mod

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #16
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Która frakcja w Dawn of War jest według Ciebie najlepsza

    A te mody będą razem ze sobą działać? Znaczy czy będą kompatybilne ze sobą
    "Ilość jest jakością samą w sobie" - Józef Stalin
    "Śmierć jednostki to tragedia śmierć milionów to czysta statystyka" - Józef Stalin

  7. #17
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Re: Która frakcja w Dawn of War jest według Ciebie najlepsza

    Tak, wystarczy, że pobierzesz 4 mody na 4 frakcje, potem je złączysz Combiner Modem i masz 11 frakcji w całej grze

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #18
    Gość

    Re: Która frakcja w Dawn of War jest według Ciebie najlepsza

    Tau super potężni nawet za bardzo
    Gwardia za artylerie baneblade <3
    Space marines tak jak ktoś ich już pisał są fajni a po zatem kojarzą mi sie z clonami z star wars.

  9. #19
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach

    Re: Która frakcja w Dawn of War jest według Ciebie najlepsza

    Gwardia za niepowtarzalny klimat.
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  10. #20
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Re: Która frakcja w Dawn of War jest według Ciebie najlepsza

    Poprawka - napiszę tu, jak mnie się podoba każda z frakcji (wezmę pod uwagę DoW 1 i DoW 2):
    -Space Marines - 3/10 - szczerze, nie wiem, co o nich powiedzieć. Nie są ani fajni, ani mocni - orkowie wgniatają ich w parę sekund w ziemię dzięki Gadżeciarzom. Poza tym dialogi SM są w większości kiepskie, bez polotu i nudne. W grze Space Marines (tak, wiem, FPS) są Ultramarines, jeden z dwóch dobrych wg mnie zakonów SM. Reszta - cienizna.
    -Orkowie - 9/10 - świetnie zrobiona frakcja, w obu częściach DoW wymiatają, ich wspaniała ortografia i siła już stwierdzają, z kim przychodzi nam się zmierzyć.
    -Eldarzy - 7/10 - dość dobra frakcja. Jak dla mnie wgniata Chaos w ziemię, do tego może używać skoków między bramami Osnowy. Jak w DoW 2 grałem tą frakcją na multiplayer to bardzo szybko ogarnąłem ją i rozgniotłem Chaos.
    -Chaos - 7/10 - ta frakcja winna być jedną z moich ulubionych, ale Kyras z Retribution wszystko zepsuł. Do tego dochodzi inny problem - w Dow 1 mamy tylko armię wierzącą w Khorne'a - a co z Tzeenchem, Nurglem i Slaaneshem? Przecież to też bogowie Chaosu, a nie mają swoich własnych oddziałów?! W DoW 2 na szczęście to poprawiono i dano Marines Zarazy i Kakofonii
    -Gwardia Imperialna - 8/10 - jeśli miałbym wybierać, którą frakcję z Imperium postawiłbym na piedestale to zdecydowanie Gwardię. Ma bardzo dobre pojazdy, Baneblade'a, piechotę (która po ulepszeniu w granatniki jedzie każdego). Do tego w DoW 2 pojawiają się Catahańskie Diabły (coś na miarę Rambo) i w DLC skinpack na Korpusy Śmierci z Krieg.
    -Tau - 10/10 - zdecydowanie jedna z najlepszych frakcji w całym uniwersum. Ma bardzo wytrzymałe jednostki Krootoxów - dlatego biorę zawsze ambasadę Kauyonu. Pojazdy używam zawsze Skyray'e. Poza tym mają świetną piechotę i dobrego generała. Jedyne, co mnie śmieszy to to, jak taka zaawansowana frakcja mogła dać się sprać cieniasom z SM...
    -Nekroni - 9/10 - niezwykle wkurzająca frakcja, z powodu "nieśmiertelności" ich Lorda (odradza się w minutę/dwie po śmierci). Poza tym jednak ma bardzo dobrą piechotę, a Pariasi potrafią nieźle przywalić.
    -Siostry Bitwy - zdecydowanie 1/10 - frakcja ta ssie - i to nie dlatego, że to kobiety. Mają niezwykle słabe wojsko, ich czołgi są strasznie cienkie - już Rzeziblachy orków są 100x lepsze. Do tego ich Żyjąca Święta...
    -Mroczni Eldarzy - 5/10 - średnia rasa - stają się mocni dopiero, gdy w armii masz Wiedźmy Slaanesha i używasz narkotyków bojowych. Do tego wkurzają mnie ich ogary - gdy je wysłałem do walki i zginął ich treser, to nic nie mogłem już z nimi zrobić. Zajmowali mi niezbędny limit wojsk.
    -Tyranidzi - 7/10 - ich potęgą jest liczebność i zaskoczenie. Głównie mają dobrych bohaterów, co czyni ich wyjątkiem wśród Xenos.
    -Łowcy Demonów - 6/10 - wybija się trochę nad frakcjami Imperium, ale na dłuższą metę nie są tacy mocni. Ich bohater jak dla mnie jest cienki trochę, a liczyłem na więcej.
    -Stalowy Legion - 7/10 - niezwykle wytrzymałe te wojsko jest (dzięki doświadczeniach z wojen z orkami o ich planetę - Armageddon). O dziwo zaskoczyli mnie jednostkami konnicy (i to nie pancernej). Do tego ich pojazdy jakoś do gustu mi przypadły.
    -Łowcy Wiedźm - muszę to powtarzać, co pisałem u Sióstr Bitew?

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Warhammer 40,000: Dawn of War III
    By McAbra in forum Warhammer 40k Dawn of War
    Odpowiedzi: 124
    Ostatni post / autor: 09-08-2017, 13:56
  2. Warhammer 40,000: Dawn of War II -dyskusja ogólna
    By Haller in forum Warhammer 40k Dawn of War
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 01-03-2016, 19:17
  3. Warhammer 40 000: Dawn of War -dyskusja ogólna
    By kuroi in forum Warhammer 40k Dawn of War
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 01-08-2015, 19:23
  4. Dyskusja ogólna o modach do Dawn of War
    By McAbra in forum Modyfikacje do Dawn of War
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 27-04-2015, 14:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •