Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 87

Wątek: TOP 10 waszych ulubionych gier

  1. #21
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Re: TOP 10 waszych ulubionych gier

    Dobrym tytułem na konsolę jest Heavy Rain, psychologiczny thriller, który każdemu polecam.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #22
    Stolnik Awatar Baal-Melkart
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 178
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 14 podziękowań w 12 postach

    Re: TOP 10 waszych ulubionych gier

    Cytat Zamieszczone przez Volomir
    O kurde! Mój pierwszy oryginał pamiętam jak z ojcem się w to zagrywaliśmy!
    Kiedy pod moją strzechę trafił w końcu komputer to właśnie Freespace 2 był pierwszą pełną wersją gry jaką miałem. Jedyną którą przeszedłem więcej niż 10 razy . Stare dobre czasy.
    Żeś Jeden Święty jest, uznałem ciebie, Mazda-Ahuro,
    Gdy Dobra Myśl zeszła raz ku mnie,
    Bym głośno wyrzekł, co Myśl mówi Cicha, Najlepsza:
    u Kłamców licznych nie szukaj pochwały,
    Bo każdą Cnotę wrogiem ci uczynią.

  3. #23
    Asuryan
    Gość

    Re: TOP 10 waszych ulubionych gier

    1. seria Total War (od Rome do Shoguna 2)
    2. seria Diablo (II z dodatkiem oraz III)
    3. seria Heroes of Might and Magic (V i III z dodatkami)
    4. Starcraft II z dodatkiem
    5. seria Dawn of War (ostatnia gra z II i dwie ostatnie z I)
    6. Wiedźmin II
    7. Wiedźmin
    8. Mount and Blade Warband
    9. seria GTA (od 3 w górę)
    10. konsolowy Tekken (ex aequo z Soulcalibur).

  4. #24
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach

    Re: TOP 10 waszych ulubionych gier

    1.Rome TW
    2.Blitzkrieg 2
    3.M2TW
    4.Mount&Blade:Warband
    5.Napoleon TW
    6.Empire TW
    7.Gothic 2
    8. Serious Sam 2
    9.Highland Warriors
    10.Imperium Romanum

    Coś bym jeszcze znalazł, ale dałem te w które najwięcej grałem z tych co powinny być również w tym "top" , min. zbrakło miejsca na "Against Rome"

  5. #25
    Cześnik
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    187
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: TOP 10 waszych ulubionych gier

    Cytat Zamieszczone przez Volomir
    To tak mniej więcej.
    Sami typowi pc'towcy tutaj widzę
    A co, w konsole mamy grac? Tam nie ma dobrych gier Generalnie z takich konsolowych wyłączności to brakuje mi jednej gry... Marvel ultimate alliance 2 Poprzednie dwie gry z tej serii były świetne, a dwójka wyszła już tylko na konsole.
    Powiedziałbym że żartujesz ale okazuje się że dałeś na swoją listę LoLa więc nie wiem jak zareagować na taki post

    Potem przeczytałem to:
    Eee, nie? Serio, poza tym jednym tytułem nie przypominam sobie konsolowca w którego bym chciał zagrac. Może z jedna bym znalazł jeszcze ale jakos nie moge sobie przypomniec. Ja mam swoje cRPGi, Total Wary itd. GoW mnie nie rajcuje bo to nawalanka. Ot pograłem sobie kiedyś w Rune, Enclave czy ostatnio Darksiders2 i styka. Z Dragon Balla to mugen był najlepszy Itd. MLBP też mnie nie jara. I tak w kólko.
    Aj człowieku. "LoLowcy" sami sobie złą otoczkę tworzą . Postaram się kulturalnie i krótko.
    Nie można "grać w konsole".
    Nie ma czegoś takiego (dałeś to na swoją listę) jak seria soul reaver. Są gry z serii Legacy of Kain i ogólnie są to gry konsolowe.
    Uff ciężko było ale obeszło się bez epitetów.
    Nie chcę być złośliwy czy coś w ten deseń ale wracając do domu ujrzałem mój nick na niebie i wiedziałem już że w internecie ktoś się myli!

  6. #26
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: TOP 10 waszych ulubionych gier

    Tylko, że nic nie udowodniłeś. Do tego masz przemyślenia z kosmosu oraz popełniłeś parę błędów.

    Powiedziałbym że żartujesz ale okazuje się że dałeś na swoją listę LoLa więc nie wiem jak zareagować na taki post
    Po pierwsze, co ma LoL do konsol? Jaki jest związek bo nie bardzo ogarniam? Po drugie co jest śmiesznego w dawaniu LoLa na liste? Gram od ponad roku, jak na razie mi się nie nudzi. Poza tym to świetna gra, więc czemu miałbym jej nie umieścić?

    Potem przeczytałem to:
    Eee, nie? Serio, poza tym jednym tytułem nie przypominam sobie konsolowca w którego bym chciał zagrac. Może z jedna bym znalazł jeszcze ale jakos nie moge sobie przypomniec. Ja mam swoje cRPGi, Total Wary itd. GoW mnie nie rajcuje bo to nawalanka. Ot pograłem sobie kiedyś w Rune, Enclave czy ostatnio Darksiders2 i styka. Z Dragon Balla to mugen był najlepszy Itd. MLBP też mnie nie jara. I tak w kólko.

    Aj człowieku. "LoLowcy" sami sobie złą otoczkę tworzą . Postaram się kulturalnie i krótko.
    Pierwszy raz słyszę, żeby "LoLowcy" robili sobie złą otoczkę. I nadal nie wiem co takiego dziwnego jest w mojej powyższej wypowiedzi.

    Nie można "grać w konsole".
    Wiesz co to jest ironia? Odsyłam do słownika. Znasz takie internetowe pojęcie jak "grać w komputer"? Także, takie rzeczy to tłumacz babci.

    Nie ma czegoś takiego (dałeś to na swoją listę) jak seria soul reaver. Są gry z serii Legacy of Kain i ogólnie są to gry konsolowe.
    Mylisz się, bo owszem jest seria LoK - która zawiera Lok: Blood omen i sequel oraz LoK: Soul Reaver i jego sequel no i Defiance. Ale wewnątrz tej serii są własnie dwie "mini" serie czyli Blood Omen i Soul Reaver. Pierwsza dotyczaca historii Kaina, druga Raziela. I ja wpisałem na listę tą druga serię. Po za tym co ma do rzeczy, że są to gry konsolowe? Ukazały się na PCta, grałem w nie na PCta, a rozmowa dotyczyła konslowych "wyjątków". Polecam czytać ze zrozumieniem.

    Uff, ciężko było ale obeszło się bez epitetów.

  7. #27
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach

    Re: TOP 10 waszych ulubionych gier

    i temat jak zwykle zbacza na nieznane ścieżki
    Popraw podpis

  8. #28
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 007
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: TOP 10 waszych ulubionych gier

    Pierwszy raz słyszę, żeby "LoLowcy" robili sobie złą otoczkę. I nadal nie wiem co takiego dziwnego jest w mojej powyższej wypowiedzi.
    Gracze LoLa mają miano najgorszej społeczności zaraz obok CoDowców. Żadna tajemnica to nie jest.

  9. #29
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Re: TOP 10 waszych ulubionych gier

    Cytat Zamieszczone przez fenr1r
    Pierwszy raz słyszę, żeby "LoLowcy" robili sobie złą otoczkę. I nadal nie wiem co takiego dziwnego jest w mojej powyższej wypowiedzi.
    Gracze LoLa mają miano najgorszej społeczności zaraz obok CoDowców. Żadna tajemnica to nie jest.
    Tu się zgadzam, ale są wyjątki. Ja np. gram od czasu do czasu w LoL'a, ale nie jestem takim jakimś fanatykiem - to właśnie fanatycy wychodzący z mieczem na podwórko psują reputację grających w LoL'a. Sama gra nie jest zła, tylko fanatycy tej gry robią grze problem.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #30
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: TOP 10 waszych ulubionych gier

    Cytat Zamieszczone przez fenr1r
    Pierwszy raz słyszę, żeby "LoLowcy" robili sobie złą otoczkę. I nadal nie wiem co takiego dziwnego jest w mojej powyższej wypowiedzi.
    Gracze LoLa mają miano najgorszej społeczności zaraz obok CoDowców. Żadna tajemnica to nie jest.
    Nie to tzw. polska gimbaza ma miano najgorszej społeczności graczy. Normalni gracze LoLa się z nimi zmagają, tak samo jak gracze CoD, CSa czy jakiejkolwiek innej gry online. Nie bardzo rozumiem odpowiedzialność zbiorową w takim przypadku. Toksyczni gracze są wszedzie wiec wasze uprzedzenia są z pupy.

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Box office dla gier
    By Carlos in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-04-2012, 23:36
  2. Multiplayer - nie widać gier
    By Bodzio95 in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-01-2012, 11:40
  3. Promocja gier Paradoxu
    By Ensis in forum Inne
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 29-06-2011, 14:05
  4. Historie waszych państw itp ...
    By Krzyzak in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-03-2010, 11:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •