Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 87 z 87

Wątek: TOP 10 waszych ulubionych gier

  1. #81
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    34
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: TOP 10 waszych ulubionych gier

    U mnie to idzie tak:
    -Gothic I/II NK
    -HoMM III
    -Warcraft III
    -Medieval Total War II
    -Rome Total War
    -Civilization (wszystkie części)
    -The Settlers I-VII
    -Assasin's Creed
    -KoToR
    -Wiedźmin

    Oraz jedna ponad rankingowa gierka online Lineage 2 która przebija wszystkie inne (według mnie oczywiście).
    „I udręczę ludzi, że chodzić będą jak niewidomi, ponieważ zawinili przeciwko Panu; i krew ich jak kurz będzie rozpryskana, a ich szpik jak błoto. Ani ich srebro, ani ich złoto nie zdoła ich ocalić w dniu gniewu Pana, gdyż ogień Jego zapalczywy strawi całą ziemię; bo dokona zagłady - zaiste strasznej - wszystkich mieszkańców ziemi. Nadejdzie Dies Irae"

  2. #82
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Odkopię trochę temat.

    1. Planescape: Torment


    2. TESIII: Morrowind
    3. Seria Total War
    4. Seria Fallout
    5. HoM&M III
    6. Seria Wiedźmin
    7. Deus Ex: Human Revolution
    8. Batman Arkham Asylum, Arkham City
    9. Seria STALKER
    10. Seria StarCraft

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  3. #83
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Pora jednak, bym zaktualizował swoją listę:
    1. Disciples II - świetna grywalność, łącząc ze wszystkimi dodatkami daje nam mnóstwo godzin zabawy.
    2. Total War: Rome II - zwłaszcza przez pryzmat multiplayer i możliwość uczestniczenia w Czwartkach z Antykiem.
    3. Fallout New Vegas - mimo bugów jest to jedna z najlepszych wg mnie części serii Fallout, grywalność, postacie, dużo elementów przypominających nam o Fallout 1 i 2 takich jak: Nowa Kalifornia, Supermutant z Jacobstown czy chociażby lokacja z dodatku Szczere Serca, która miała być formalnie w Van Buren.
    4. Elder Scrolls III - V - moja ulubiona seria RPG/Fantasy, żadne wiedźminy wg mnie tego nie przebiją. Skoro mowa o Wiedźminach
    5. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - czyli Polacy nie gęsi, swoje gry mają. Geralt jak zwykle na propsie, dużo walki, dużo seksu z kobietami i przede wszystkim fabuła i zakończenia!
    6. Mass Effect (tu cała seria) - Bioware też potrafi robić świetne serie, a to jest jedna z nich, Shepard to postać, której warto kibicować do samego końca. Dużo ciekawych postaci pobocznych, lecz spieprzone przez szereg DLC, bo EA = łaszenie się o pieniądze od graczy.
    7. Assassin's Creed (cała seria) - Ubisoft miało wzloty i upadki, zaczynając od świetnego Altaira, przechodząc przez jedną z najlepszych growych postaci - Ezia Auditore da Firenze, potem kiepski Connor, groźny Haytham Kenway, jego ojciec Edward - pirat, a zarazem mój ulubiony asasyn z całej serii, kończąc póki co na Rogue'u z Shay'em Patrick Cormackiem i Unity (niezoptymalizowanym jeszcze) z Arno Dorianem. Dużo szermierki, postacie i muzyka! To jest to.
    8. Podbój Rzymu - nie każdemu znana gra, gdzie mogłeś władać jednym z trzech plemion: Hunów, German i Celtów. Każda z nich ze świetnymi kampaniami, muzyką, ale z pełną ilością bugów (zwłaszcza 4 misja z celtyckim wrogiem Rzymu).
    9. Kozacy - to już wręcz gra-legenda. Grywalność, klimat wojen XVII i XVIII-wiecznych oraz muzyka to największe plusy gry.
    10. Europa Universalis III - gry Paradoxu nie takie trudne, jakby się każdemu wydawało. Muzyka oraz kampanie, a także duża ilość frakcji, odwzorowanie historyczne produkcji wybija tę grę ponad wszystkie inne tego typu strategie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #84
    Chłop Awatar August II Rex
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 14 podziękowań w 11 postach
    Czas podzielić się swoimi typami:

    1. Wiedźmin 1 i 2 już wkrótce pewnie 3. Przemawiają za nim: patriotyzm, genialny, swojski klimat, błyskotliwe dialogi, orginalne postacie oraz system decyzji i wyboru mniejszego zła.
    2. Seria Max Payne. Poraz kolejny świetny klimat oraz główny bohater.
    3. Seria Stalker. Znów klimat i podróże po Zonie ze starym dobrym AK oraz wielka baza modów.
    4. Rome Total War. Sentyment do tej części (pierwsza, w którą zagrałem podbiła moje serce) zapewniła Total War miejsce w moim sercu i całej serii na półce.
    5. Medieval 2 Total War. Część serii, z którą spędziłem najwięcej czasu i jej wielka baza modów.
    6. Crusader Kings 2. Genialna strategia Paradoxu.
    7. The Elder Scrolls V Skyrim. Fantastyczna gra RPG, która odpowiednio dozowana po prostu nie może się znudzić.
    8. Seria Metro znów rosyjski klimat post-apo to coś co lubię.
    9. Call of Duty 4 Modern Warfare. Najlepsza część serii i wspaniałe wspomnienia z kampanii single oraz multi.
    10. Hearts of Iron 3. Znów Paradox i II wojna światowa mój konik.

    Ogólnie mówiąc taki ranking to naprawdę trudna rzecz. Nieźle się musiałem napocić żeby to jakoś ułożyć. Trochę tych gier było, ale te najbardziej zapadły mi w pamięci i ogrywam je najczęściej.

  5. #85
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach
    Wracając:
    1. EU IV
    2. CK II
    3. M&B WB (rzecz jasna, mody)
    4. C V
    5. R II: EE
    6. NTW
    7. ETW
    8. EE
    9. EE II
    10. Seria Cultures (bez jedynki)/ Cezar IV
    Ja mam stosunkowo mało gier, ale jakoś głównie mi się podobają.
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  6. #86
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Tak wyglądał u mnie listopad 2013, choć w zasadzie jest to moje top10 całkowite.
    1 Heroes (przede wszystkim genialna 3 i dobra 4)
    2 Total war (Rome. eh w zasadzie wszystko bez napoleona i shoguna 2)
    3 might & magic 8 day of the destroyer (mój pierwszy oryginał)
    4 Disciples 2 z dodatkami
    5 Age of Empire (oczywiście 2, choć pozostałe nie były złe)
    6 Red Alert 2
    7 Age of Wonders (2)
    8 Warhammer 40000 (1 z dodatkami)
    9 Gothic (1+2) ( Mimo że ja w sumie grałem tylko 2 godziny, znam tą grę. Brat ciupał w to non stop. A z głośników "Rob Zombie - Reload")
    10 League of Legends
    11 Tanki na pegazusa (to ta gra skrzywiła mnie w młodości)
    12 Pokemony
    A tak wygląda u mnie listopadzie 2014, czyli gry w które grałem najwięcej w tym roku:
    1. Total War: Rome2 i Empire (w zasadzie to cała seria od lat.)
    2. seria Age of Wonders 3 i 2 (Polecam zwłaszcza 3 która z każdym paczem staje się coraz lepsza i bardziej złożona.)
    3. Heroes 3 might and magic z dodatkami. (znam na pamięć i niestety nie mam tyle czasu na grę, tym bardziej że muzykę wrzuciłem na odtwarzacz i umilam sobie nią podróż do i z pracy).
    4. might & magic 8 day of the destroyer.
    5. Risen 2 (i reszta dzieł piranha bytes czyli gothic 1, 2 i NK) Ja wiem że tu mamy zupełnie inny klimat, ale ja kupiłem go.
    6. Tomb Raider ten wyzerowany. Zabawa łukiem i czekanem (tomahawkiem) była kapitalna.
    7. Deponia. Ten tytuł zabrał mi w sumie nie dużo czasu, ale nakręciła mnie na pół raku na szukanie i granie w przygodówki.
    8. Urban-Rivals. przeglądarkowa karcianka.
    9. King's bounty dark side. (śmiałem się duzo podczas gry, ale błędy uniemożliwiły mi jej ukończenie)
    10. counter strike source.

    Na resztę gier np. Disciples 2 brakowało mi czasu.
    Nie lubię tego grudniowego szumu i wysypu gier w okresie świątecznym.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. #87
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2014
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 15 podziękowań w 8 postach
    1) CS.
    2) Herosi 3 i 5.
    3) Civ 2.
    4) Dota 2.
    5) Kotor.
    6) Stalker.
    7) TF2.
    8) Gry krążące wokół Zeusa Pana Olimpu, Faraony etc.
    9) Wormsy.
    10) GTA3.

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Podobne wątki

  1. Box office dla gier
    By Carlos in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-04-2012, 23:36
  2. Multiplayer - nie widać gier
    By Bodzio95 in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-01-2012, 11:40
  3. Promocja gier Paradoxu
    By Ensis in forum Inne
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 29-06-2011, 14:05
  4. Historie waszych państw itp ...
    By Krzyzak in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-03-2010, 11:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •