Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 65

Wątek: INVASIO BARBARORVM 2:AFRICA VANDALORVM

  1. #31
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Invasio Barbarorum II

    Cytat Zamieszczone przez CoNe
    Coś mi nie działa... zainstalowałem moda, potem patch 1.2 i po włączeniu gry mam podstawkę. W folderze z grą znajduje się mod lecz niestety nie odpala. Nie mam pojęcia o co chodzi może mam złą wersję gry ? nigdy nie wgrywałem modów do total war.
    Edit:
    Mam winowajcę a więc jest to takie okienko :

    Jest na to jakiś sposób ? gra oryginalna.
    kurcze nie zauważyłem jest to mod do dodatku królestwa ? czyli na podstawce nie pójdzie ?
    Tam pisze, że plik jest uzkodzony. Instalowałes prawidłowo znaczy 3 części moda do jednego katalogu i uruchomić instalator z exe? Potem jeszcze patch? Wywal to co się zainstalowało źle cały katalog IB2 z mods i spróbuj ponownie. Niektóre mody, mimo że są pod Kongdoms odpalają pod podstawką, nie wiem jak ten.

  2. #32
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Invasio Barbarorum II

    Nie znam się za bardzo na instalacji tego moda... Zainstalowałem tego moda z pierwszego linku potem patch.
    Czyli tamte pozostałe też mam zainstalować ?
    IB2 - Version 1.2 Full (DO1)
    IB2 - Version 1.2 Full (DO2)
    i później na to patch ?
    Kurcze a tak sobie ochoty narobiłem tym modem bo okres arcyciekawy, a tutaj lipa
    Co to w ogóle jest za rozszerzenie D01 i czym się to otwiera ?

  3. #33
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Invasio Barbarorum II

    Cytat Zamieszczone przez CoNe
    Nie znam się za bardzo na instalacji tego moda... Zainstalowałem tego moda z pierwszego linku potem patch.
    Czyli tamte pozostałe też mam zainstalować ?
    IB2 - Version 1.2 Full (DO1)
    IB2 - Version 1.2 Full (DO2)
    i później na to patch ?
    Kurcze a tak sobie ochoty narobiłem tym modem bo okres arcyciekawy, a tutaj lipa
    Co to w ogóle jest za rozszerzenie D01 i czym się to otwiera ?
    Nie. Napisalem że 3 pliki mają być w jednym katalogu: IB2 Full (exe) + IB2 Version 1.2 Full (DO1) + IB2 Version 1.2 Full (DO2). Następnie klikasz 2 razy na ten z exe i po kilku sekundach instalator powiniem sam zainstalować całego moda. Jak zainstaluje i mod odpali to zainstaluj patch. Daj znać czy działa. Na stronie skąd pobierałes pliki jest opis instalacji. Powtórz instalację bo zainstalowałes 1/3 całości to nie ma prawa działać

  4. #34
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Invasio Barbarorum II

    Wygląda na to, że bez dodatku nie pójdzie... Zainstalowałem moda tak jak kazałeś, bez patcha. Może się zaopatrzę w owy dodatek widziałem na allegro w atrakcyjnych cenach Pozdrawiam i wielkie dzięki za pomoc

  5. #35
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Invasio Barbarorum II

    Cytat Zamieszczone przez CoNe
    Wygląda na to, że bez dodatku nie pójdzie... Zainstalowałem moda tak jak kazałeś, bez patcha. Może się zaopatrzę w owy dodatek widziałem na allegro w atrakcyjnych cenach Pozdrawiam i wielkie dzięki za pomoc
    Tym razem dobrze zainstalowałeś ale ten mod jednak nie pójdzie bez Kingdoms, co widać z ostatniego komunikatu. Kup najlepiej w jakiejś promocji w Empiku albo gdzie tam chcesz. Najlepsze mody są pod Kingdoms. Pozdrawiam.

  6. #36
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Invasio Barbarorum II

    Witam,
    A więc dzisiaj kupiłem dodatek no i niestety jest problem, przy próbie instalacji dodatku wyskakuje błąd o nieodpowiedniej wersie MTW II...
    Grę odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raz wgrałem patch 1.2 i na to dodatek lecz niestety wyskakuje cały czas komunikat, że nieodpowiednia wersja gry. Poradzicie coś ?

  7. #37
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Invasio Barbarorum II

    Cytat Zamieszczone przez CoNe
    Witam,
    A więc dzisiaj kupiłem dodatek no i niestety jest problem, przy próbie instalacji dodatku wyskakuje błąd o nieodpowiedniej wersie MTW II...
    Grę odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raz wgrałem patch 1.2 i na to dodatek lecz niestety wyskakuje cały czas komunikat, że nieodpowiednia wersja gry. Poradzicie coś ?
    Witam. Czyste Kingdoms to wersja 1.4 wgraj patch który podniesie wersję Kingdoms do wersji 1.5 i dopiero spróbuj zainstalować tego moda. O to prawdopodobnie chodzi.

  8. #38
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Invasio Barbarorum II

    Tylko chodzi o to, że nie mogę wgrać dodatku... Przy próbie instalacji pisze , że posiadam nieprawidłową polską wersję MTW II. Może dodatek uszkodzony ?Kingdoms kupiłem w realu, leżał w koszu z jakimiś badziewnymi grami po 19.99 zł.

  9. #39
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Invasio Barbarorum II

    Cytat Zamieszczone przez CoNe
    Tylko chodzi o to, że nie mogę wgrać dodatku... Przy próbie instalacji pisze , że posiadam nieprawidłową polską wersję MTW II. Może dodatek uszkodzony ?Kingdoms kupiłem w realu, leżał w koszu z jakimiś badziewnymi grami po 19.99 zł.
    Żeby zainstalować Kingdoms musisz mieć Medka w wersji 1.3, coś pisałeś, że masz 1.2 ?. Czyli przed instalacją Kingdoms ściągnij i zainstaluj patch 1.3 do Medieval II. Pozdrawiam.

  10. #40
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Invasio Barbarorum II

    A więc się udało, rzeczywiście było trzeba wgrać nowszy patch. Gra prezentuje się ciekawie - jak w pierwszej bitwie zobaczyłem te hordy barbarzyńców aż się przeraziłem, prawie 4 tys! armia w sile legionu na mnie uderzyła ! a ja z zaledwie 200 żołnierzami (fakt faktem i tak tą prowincję przeznaczyłem na straty). Moje pierwsze spostrzeżenie przez ten moment gry to gubiące się jednostki, z trudnością ustawiłem jeden oddział przy bramie drugi za to biegał w tą i z powrotem nie mogąc zając pozycji za pierwszym oddziałem... Jest na to jakiś patch ? czy to może było przerażenie w moich oddziałach ?
    Mod robi kolosalne wrażenie, naprawdę fajnie to wszystko wygląda no i te Hordy, coś wspaniałego. Jak już pogram trochę więcej podzielę się wrażeniami. Pozdrawiam

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. INVASIO BARBARORVM 2: FLAGELLVM DEI
    By Herod in forum INVASIO BARBARORVM
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-01-2020, 10:41
  2. Invasio Barbarorvm: Restitvtor Orbis
    By buger13 in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 01-01-2020, 10:57
  3. INVASIO BARBARORVM 2: CONQVESTVS BRITANNIAE
    By Marat in forum INVASIO BARBARORVM
    Odpowiedzi: 131
    Ostatni post / autor: 30-04-2018, 21:42
  4. Vltimvs Romanorvm, mod muzyczny dla INVASIO BARBARORVM 2
    By Herod in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-11-2011, 09:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •