Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49

Wątek: Fallout 4

  1. #21
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2013
    Lokalizacja
    Południe
    Postów
    231
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Fallout 4

    Jak Wiedźmin jest pełnokrwisty to ja wolę warzywa
    Udaje crpg jak nic. Zobaczymy czy w części 3ciej postarają sie bardziej niż tworząc "tunelową" grę z paroma questami o kant stołu potłuc.

    Co do Sapkowskiego masz rację ciut przesadziłem pisząc o tych wypocinach ale Sapkowski wysoko raczej nie lata.

    Sorry za przydługie zdania, taki strumień świadomości mi się trafił.
    "Modowanie R2 poradnik http://forum.totalwar.org.pl/viewtop...323462#p323462 "
    MOD ALL FACTIONS PLAYABLE na tym forum najnowsze wieści i dyskusja viewtopic.php?f=577&t=14051&p=331448#p331448

  2. #22
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Fallout 4

    No to czego niby brakuje wiedźminowi? Masz świetne dialogi, masz świetny,bardzo bogaty świat, masz świetną fabułę, masz masę zadań które są dużo ciekawsze niż tysiąc takich samych zadań ze Skyrima, masz jedne z najlepszych postaci jakie wykreowano w grach komputerowych (NPC), masz WYBORY jakich nie było w żadnej grze do tej pory + masz rozwój postaci, masz itemy, masz expa. Więc czego Wiedźminowi niby brakuje? Bo jak dla mnie to co potrzeba dobremu cRPGowi (rzeczy wymienone najpierw) Wiedźmin ma na najwyższym poziomie.

    Udaje crpg jak nic. Zobaczymy czy w części 3ciej postarają sie bardziej niż tworząc "tunelową" grę z paroma questami o kant stołu potłuc.
    Mhm, wiesz tak chciałbym przypomnieć, że to jest forum. Jeśli chcesz żeby ktoś Cie brał na poważnie to podawaj jakieś argumenty.

  3. #23
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2013
    Lokalizacja
    Południe
    Postów
    231
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Fallout 4

    W Diablo też mam itemy, expa i rozwój postaci do tego podobna fabuła i równie ciekawe NPC co w Wiedźminie (do tego nie silące się na rzucanie k..mi i ch..mi żeby podkreślić "dojrzałość").
    NPC z Wiedźmina? Te kilka utekstowionych postaci i jakoś tam udźwiękowionych? To już w Ultimach były ciekawsze NPCki.
    Questy z Wiedźmina poza głównymi opierają się na wyżynaniu stworków.
    O modzie do Skyrim Interesting NPCs nie wspomnę, bo gdyby go Redzi zobaczyli to zapewne zrezygnowaliby z pracy.
    A wybory to już były ciekawsze w Mass Effektach niż w Wiedźminie.
    Wiedźmin to dobra gra, ale dla mnie to podróba crpga, zobaczę czy w 3 częsci coś się zmieni (druga część była tak duszna, że zastanawiałem się czy to nie jest jakis Mod do innej gry).
    I całe to chrzanienie o pseudo-słowiańskim charakterze Wiedźmina, gdzie więcej motywów zaczerpnięto spoza słowiańskiego kręgu kulturowego a sam autor podkreślał, że nie jest to cykl bazujący na słowiańskich legendach etc.
    Chętnie zagram bo lubię czasem takie odmóżdżające pseudo-crpgi (jak np. Diablo) i nic do Wiedźmina ni mam, jedynie nie stawiałbym go obok niektórych serii i tytułów bo wypada blado.
    "Modowanie R2 poradnik http://forum.totalwar.org.pl/viewtop...323462#p323462 "
    MOD ALL FACTIONS PLAYABLE na tym forum najnowsze wieści i dyskusja viewtopic.php?f=577&t=14051&p=331448#p331448

  4. #24
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Fallout 4

    W Diablo też mam itemy, expa i rozwój postaci do tego podobna fabuła i NPC .
    Dobra liczyłem na debatę, ale widzę, że nadal nie masz argumentów

    1) itemy w Diablo, byle więcej, byle bardziej magiczne, ze szczura wybada dwuręczny miecz, jedno plądrowanie jaskini i starczy ci na 10 plecaków
    2) exp - fajnie, że skupiasz się na tych nieistotnych elementach,
    3) rozwój postaci - to co wyżej
    4) fabuła to dno, zadania nie istnieją, dialogi też,
    5) NPC, noooo masa "realnych" NPCów w diablo!

    W3 ma wszystko co potrzebne, żebyś czuł się jak w innym świecie. Masz postacie tak prawdziwe, że mogłyby żyć w naszym świecie (albo inaczej, w czasach dawniejszych). Masz zadania bogate, rozbudowane i ciekawe, a nie "oczyść jaskinie 1&2&3&4 ze zła i naierdalaj zło jeszcze bardziej". Masz DIALOGII, masz możliwość podejmowania decyzji, ustosunkowania się do nich i postępowania według swojego widzimisię (w ramach rozsądku i możliwości "komputerowych"). Masz fabułę, czasem zaskakującą, czasem poważniejszą, a czasem luźniejszą. Możesz się wczuć i o to chodzi w cRPGu. Tego nie masz w diablo.

    NPC z Wiedźmina? Te kilka utekstowionych postaci i jakoś tam udźwiękowionych? To już w Ultimach były ciekawsze NPCki.
    Mhm, trolluj dalej. Jaskier, Zoltan, Vernon, Iorweth, Triss, nie no to są same tekstury. Ty masz pojęcie o czym mówisz?

    Questy z Wiedźmina poza głównymi opierają się na wyżynaniu stworków.
    Fascynująca konfabulacja

    O modzie do Skyrim Interesting NPCs nie wspomnę, bo gdyby go Redzi zobaczyli to zapewne zrezygnowaliby z pracy.
    To oceniamy grę czy mody? Poza tym to kiepski świadczy o twórcach skoro to amatorzy robią lepsze elementy danej gry.

    A wybory to już były ciekawsze w Mass Effektach niż w Wiedźminie.
    szczególnie, że prawie wcale nie wpływały na grę. No i co tam, że mamy podwójny akt drugi.

    I całe to chrzanienie o pseudo-słowiańskim charakterze Wiedźmina, gdzie więcej motywów zaczerpnięto spoza słowiańskiego kręgu kulturowego a sam autor podrkeślał, że nie jest to cykl bazujący na słowiańskich legendach etc.
    Mimo wszystko elementów słowiańskich jest sporo, czy to potwory czy język czy klimat (chodzi mi tu raczej o swojskość jednego z aktów pierwszego wiedzmina)

    Możesz nie lubić Wiedzmnia, może ci przeszkadzać system walki, nudzić questy, ale czy tego chcesz czy nie Wiedźmin to cRPG i do tego jeden z najlepszych.

  5. #25
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2013
    Lokalizacja
    Południe
    Postów
    231
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Fallout 4

    Wino Komandos też ma wszystko co pozwala czuć się jakbyś był w innym świecie, a mimo to nie jest crpgiem

    PS.
    Ale Wiedźmin jest pełen zadań typu jak napisałeś o tych jaskiniach i jeszcze więcej w tym stylu.
    Może stoi ciut ponad Diablo w kwestii udawania że jest czymś więcej ale już wolę prostolinijne podejście Blizza .
    "Modowanie R2 poradnik http://forum.totalwar.org.pl/viewtop...323462#p323462 "
    MOD ALL FACTIONS PLAYABLE na tym forum najnowsze wieści i dyskusja viewtopic.php?f=577&t=14051&p=331448#p331448

  6. #26
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Fallout 4

    Wiedźmin niczego nie udaje, to cRPG - deal with it. Chociaż w sumie po co ja się produkuj? Jak porównujesz wiedzmina do diablo to szerokiej drogi życzę bo trudno brać cie na poważnie.

  7. #27
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Odkopuję ten temat, gdyż już zapowiedziane są kolejne targi gier, gdzie Bethesda coś zapowie. Czyżby to właśnie miała być zapowiedź Fallout 4?
    http://ekspert.ceneo.pl/bethesda-z-w...n=Poniedzialek

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #28
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Ja dlatego nie grałem w Wiedzmina za dużo bo to liniówka - nie umywa sie pod tym wzgledem do Falloutow czy TESow.
    Ale tak to gra super...

  9. #29
    Podczaszy Awatar Henryk5pio
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    686
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 52 podziękowań w 39 postach
    Uwaga Uwaga!

    Strona Bethesdy przekierowuje na nowy adres, czyli: http://fallout.bethsoft.com/ !
    Czuwajcie właściciele PipBoy'ów, bo otwarcie krypty możliwe, że już blisko!
    "Aby pisać historię, trzeba być więcej niż człowiekiem, ponieważ autor trzymający pióro wielkiego sędziego powinien być wolny od wszelkich uprzedzeń, interesów lub próżności." - Napoleon Bonaparte

  10. #30
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Nareszcie, cała seria była dla mnie bardzo ważna, mam nadzieję, że czwórka nie okaże się głupotą w stylu BoS2 na PS2.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Fallout
    By in forum Inne gry komputerowe
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 29-06-2015, 06:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •