Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 77

Wątek: Kto oglada ragnaroka??

  1. #1
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2013
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    53
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Kto oglada ragnaroka??

    Kto oglada nowa serie ragnaroka (hatithemanagamr) na modzie
    Roma surrectum :-)
    :-)
    :-)

  2. #2
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Ja oglądam większość jego projektów, ciekawie prowadzi ale też często jak dowali jakąś głupotę to aż sie śmiać chce. Co do jego zagrajmy w total wary to średnio podoba mi sie jego sposób grania. Sam lubie najpierw rozwnąć gospodarke, następnie zbudować dobrze wyważone armie i dopiero ruszać do ataku. Wszystko musi być dopracowane u mnie w najdrobniejszym szczególe. On za to woli już na samym początku ruszać do ataku i tylko podbijać, obojętnie jakimi jednostkami. Ja bym nie miał zabawy grając w ten sposób.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  3. #3
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2013
    Lokalizacja
    Minas Morgul
    Postów
    285
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Cytat Zamieszczone przez Shay Ruan
    Ja oglądam większość jego projektów, ciekawie prowadzi ale też często jak dowali jakąś głupotę to aż sie śmiać chce. Co do jego zagrajmy w total wary to średnio podoba mi sie jego sposób grania. Sam lubie najpierw rozwnąć gospodarke, następnie zbudować dobrze wyważone armie i dopiero ruszać do ataku. Wszystko musi być dopracowane u mnie w najdrobniejszym szczególe. On za to woli już na samym początku ruszać do ataku i tylko podbijać, obojętnie jakimi jednostkami. Ja bym nie miał zabawy grając w ten sposób.
    Ta strategia nazywa się potocznie Blitzkrieg. Co do tej strategii też ją wykorzystuje jako parę frakcji np: Wenecja, ale potem idę w strategię defensywno-ofensywną czyli rozwiajm ekonomie, buduje armię, szkolę jednostki, odpieram ataki wrogów ect. a ragnar to ciągle wykorzystuje Blitzkriega. Ja w sumie też lubię oglądać jego lets pleje, ale jak widzę jakie głupoty robi w total war to szlag mnie trafia. Na przykład w chyba 2 odcinku Total War Roma surectum nie wiedział, że artylerie nie można poruszać i ustawiać w terytoriach zalesionych. To mogę zrozumieć, ale żeby nie wiedzieć, że słoniami można atakować murów? Albo jeszcze w Medieval 2 Total War On odsłonił mapę całkowicie mapę bo niby buntownicy się pojawiają i zajmują prowincję... Przez to, że ma odsłonięta mapę może wszystko zobaczyć np: że jakaś armia na jego idzie, nie ma w wrogiej prowincji żadnych wojsk. To bardzo ułatwia grę. O cholera, ale się rozpisałem W skrócie ragnara w ogóle oglądać lubię, ale nie jak gra w serię Total War.
    "Myślałem, że to jakiś nick wymyślony, a tu się okazuje, że to imię Wojtek tylko, że napisany przez v!" - nazgul3456 po odkryciu, że nick moderatora voitek to imię.

  4. #4
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Ze słoniami też miał problem, a raczej ma grając w moda Lord of the rings do rome Ogólnie spoko gość, ale nie podoba mi sie tylko, że zaczyna dużo projektów na raz i większości nie kończy. Rozumiem, że nie ma czasu, ale on sam to wie także i nie powinien czegoś niepotrzebnie zaczynać. Kodu na odsłonięcie mapy używam tylko z ciekawości raz na jakiś czas aby zobaczyć jak sobie radzą frakcje

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  5. #5
    Cześnik
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    187
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Kogo?

  6. #6
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2013
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    53
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Ryan shaun,to byly mumakile,.a nie slonie.
    :-)

  7. #7
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    A no faktycznie, człowiek dawno w tolkienie nie siedział i zapomina

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  8. #8
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2013
    Lokalizacja
    Minas Morgul
    Postów
    285
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Cytat Zamieszczone przez Shay Ruan
    A no faktycznie, człowiek dawno w tolkienie nie siedział i zapomina
    Książek Tolkiena (najlepszego pisarza na świecie) nigdy się nie zapomina. I zna się każda cześć, każdy rozdział i każdy akapit każdej książki.
    "Myślałem, że to jakiś nick wymyślony, a tu się okazuje, że to imię Wojtek tylko, że napisany przez v!" - nazgul3456 po odkryciu, że nick moderatora voitek to imię.

  9. #9
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Kiedyś też go uważałem za najlepszego, ale wiele wiosen później miałem za sobą wiecej przeczytanych książek innych autorów i inne zdanie Choć nadal bardzo go lubie i uważam za JEDNEGO z najlepszych.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  10. #10
    Podstoli Awatar RockMiguel
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    394
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Hmmm tak się zastanawiam czy to nie powinno być w tawernie czy innym dziale? Bo ten temat z Rome TW ma nie wiele wspólnego.

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dziś na TV 4 Bitwa pod Grunwaldem kto ogląda ?:D
    By Ezechiel in forum Filmy i seriale
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-11-2012, 13:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •