Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 77

Wątek: Kto oglada ragnaroka??

  1. #31
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Nie no są różne gusta, jak ktoś lubi oglądać te serie TW to przecież się nic nie dzieje. Każdy ogląda co lubi

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  2. #32
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    37
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Cytat Zamieszczone przez TemerPL
    Osobiście lubię oglądać Ragnaroka. Co prawda mnie też czasami denerwują jego gafy i przekręcanie wyrazów, ale jego filmy są według mnie ciekawe i czasami można się pośmiać przy nich
    Mało tego, że lubisz go oglądać to jeszcze ostatnio paskudnie zerżnąłeś od niego to modulowanie głosu :roll:

    A co do Ragnara, jakby nie patrzeć to na polskim YT jest to najlepszy "zagrajmer" serii Total War.Ja jestem jego widzem już bardzo długo, ale od pewnego czasu zaczął mnie irytować tym dziwnym przerywaniem kampani, podczas gdy w wiekszości z nich rozgrywka dopiero się rozkręca... Dawniej to grał długo np. pierwsza kampania z Shoguna 2 lub z Medievala 2 gdzie prowadził Portugalię i przyjemnie sie to ogladało.Takie coś bym chciał u niego teraz widzieć, lepiej jedna porżądna kampania na 3 mięsiące, niż mnóstwo takich strzępów...
    Ale z jednej strony nie ma się co chłopu dziwić, na jego kanale przesiaduje masa bezmózgiej gimbazy, która mu dyktuje warunki i jeśli chce mieć tylu widzów to rzecz jasna musi co chwila coś nowego wstawić.Wystarczy przeczytać co te pajace wypisują w komentarzach pod ostatnim odcinkiem z Mordoru, odnośnie kolenej kampani Widownia ma poziom zerowy to i on się za bardzo nie wysila, bo i po co :?:

  3. #33
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Często w komentarzach ludzie pytają się go jak coś zrobić, jak wyeliminować jakiś problem z modem, dziwi mnie np. fakt, że nie odsyła ich na nasze forum, gdzie bez problemu znaleźli by rozwiązanie. Teraz postanawia przerwać grę Mordorem bo praktycznie ukończył grę. Wkurzające jest to właśnie, że zostawia masę kampanii niedokończonych albo z powodu tego, że wybiera frakcję, której gra jest łatwa i prosta, albo ułatwia rozgrywkę jak w Warhammerze lub dostaję w tyłek, ponieważ kampanie nie idą po jego myśli i przegrywa. Nie sztuką jest poprowadzić frakcję, która ma silne oddziały, dobrą pozycje itd, sztuką jak dla mnie jest ukończenie kampanii pomimo trudności i pokazanie jej do końca na kanale.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  4. #34
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Akurat wysłałem raz do Ragnara wiadomość w sprawie serii z CoW. Odpowiedź była taka:
    "CoW będzie już bardzo niedługo na kanale ale tego o co prosisz nie zrobię bo nie bawi mnie spam armii w ilościach hurtowych i praktyczny brak możliwości ekspansji. " - to już nawet nie będzie zagrajmy w - to będzie kolejny pokaz zwykłego ułatwiania sobie gry... Nie rozumiem więc tego

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #35
    Podstoli Awatar RockMiguel
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    394
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Cytat Zamieszczone przez chochlik20
    Często w komentarzach ludzie pytają się go jak coś zrobić, jak wyeliminować jakiś problem z modem, dziwi mnie np. fakt, że nie odsyła ich na nasze forum, gdzie bez problemu znaleźli by rozwiązanie. Teraz postanawia przerwać grę Mordorem bo praktycznie ukończył grę. Wkurzające jest to właśnie, że zostawia masę kampanii niedokończonych albo z powodu tego, że wybiera frakcję, której gra jest łatwa i prosta, albo ułatwia rozgrywkę jak w Warhammerze lub dostaję w tyłek, ponieważ kampanie nie idą po jego myśli i przegrywa. Nie sztuką jest poprowadzić frakcję, która ma silne oddziały, dobrą pozycje itd, sztuką jak dla mnie jest ukończenie kampanii pomimo trudności i pokazanie jej do końca na kanale.
    Ale zwróć uwagę na to Chochliku,że on tłumaczył dlaczego kończy projekt Mordorem.I nie wiem jak ty, ale ja to rozumiem dlaczego to zrobił.

  6. #36
    Sara Temer
    Gość

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    @DavidoFF
    Wybacz ops: Nie jesteś niestety pierwszym który zwraca mi na to uwagę. Niedawno otrzymałem komentarz w którym jeden z widzów napisał że jestem małą podróbką Ragnaroka... choć akurat dla niego to był pozytyw. Cóż, jestem, jakby nie patrzeć, początkującym zagrajmerem, moje materiały nie są doskonałe i ciągle pracuje jeszcze nad stylem komentarza. A jako że oglądam właściwie tylko Ragnaroka, Tivolta i Seta to przejmuje go trochę od nich.

  7. #37
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    37
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Cytat Zamieszczone przez RockMiguel
    Ale zwróć uwagę na to Chochliku,że on tłumaczył dlaczego kończy projekt Mordorem.I nie wiem jak ty, ale ja to rozumiem dlaczego to zrobił.
    Mnie ten powód który podał wogóle nie przekonuje, bo wystarczyłoby żeby złamał sojusz Dwóch Wież, czyli podbił Isengard i już ma świetną bazę wypadową na pólnoc z możliwością rekrutacji doborowych jednostek.I nie trzeba asdhfshfsfdaffsdf do Rivendell aż z okolic Minas Morgul i z powrotem, żeby przetrenować jednostki...Natomiast od Czarnej Bramy leci sobie elegancko na Dale i Rhun, od Minas Tirith i Osgiliath na Harad.Mnóstwo świetnej zabawy i epickich bitew.Tak więc szkoda, bo na początku zapewniał, że mimo wszystko podbije całą mapkę.
    Cytat Zamieszczone przez DmageA
    czy tego:
    [youtube:2b3zy0rb]http://www.youtube.com/watch?v=c4euz9_X0o4[/youtube:2b3zy0rb]

    A nie jakieś tam wypociny "wielkiego mistrza TW".
    Tiaaa, szturmować Minas Tirith armią wspartą siedmioma nazgulami jak ten koleś na filmiku, to nawet największy kretyn potrafi


    *******************
    Ustne ostrzeżenie za używanie wyrazów niecenzuralnych.
    Samick

  8. #38
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Oglądałem kampanie youtubera, który prowadził Harad, po zniszczeniu Gondoru, można było uznać, że zakończył grę, ale on zrobił coś innego co sprawiło, że cały cykl stał się ciekawszy. Uderzył na Mordor i go zniszczył to samo powinien zrobić on - zerwać sojusze i niszczyć swych dawnych przyjaciół, aż do stworzenia olbrzymiego Mordoru i to by było coś ciekawego
    Kolejna kampania z Mlotka
    http://youtu.be/08Qr2az5mD8
    Ponieważ ukończyłem ją jestem ciekawy jak sobie poradzi
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  9. #39
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    No i seria z Empire poszła do kosza Ale fakt, że Indianie to koksy w tym modzie

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  10. #40
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Kto oglada ragnaroka??

    Jak usłyszałem czemu przerwał
    Jak wygrywa to jest fajnie, jak przegrywa od Indian, którzy się poukrywali to nagle celność, to nagle nigdy mi się empire nie podobał? Po co on się bierze za grę, która w ogóle mu się nie podoba. Monotonne bitwy - co on by chciał? Dodać sobie czołgi by gra była ciekawsza?
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dziś na TV 4 Bitwa pod Grunwaldem kto ogląda ?:D
    By Ezechiel in forum Filmy i seriale
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-11-2012, 12:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •