Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: NTW III - Kampania SP

  1. #1
    Salvo
    Gość

    NTW III - Kampania SP

    Dobre wieści dla fanów SP!
    Cytat Zamieszczone przez Lord Davn
    I have returned and am currently working to upgrade to NTW3 SP Campaign game to v3.1, we are now testing the changes and plan to release it shortly with the NTW v3.2 update for the MP battle mod
    My apologies for the long delay but urgent family matters have kept me awfk for far too long.
    Tak więc prace wznowione

  2. #2
    Podstoli Awatar [IG] Misiak
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach

    Re: Dyskusja ogólna

    Ja tam mam cichą nadzieję, że uda im się w końcu wydać kampanię Jeżeli tak się stanie, to będzie najlepsza, pod każdym względem, modyfikacja pod Napoleona

  3. #3
    Salvo
    Gość

    Re: Dyskusja ogólna

    Pytanie jak ta kampania będzie wyglądać, bo robi ją inny gościu, niż ci od pozostałych zmian. Jak przeglądałem zmiany z wersji 2.0 to szału nie było.

  4. #4
    Podstoli Awatar [IG] Misiak
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach

    Re: NTW III - Kampania SP

    Wierzę, że byle czego nie wypuszczą. Ukazanie się bubla rzuciło by cień na dobrą opinię ekipy. Jestem dobrej myśli.

  5. #5
    Wojski Awatar arek1975
    Dołączył
    Dec 2012
    Postów
    53
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: NTW III - Kampania SP

    Witam,mialem zainstalowany patch 3.4 do Napoleonic TW ale w po kilku rundach wywalalo do pulpitu.I tak za kazdym razem.Teraz patrze na strone TWC a tam link do w/w patcha zniknąl.Jest Napoleonic TW III patch 3.1.Moze ktos tam zerknac co sie stalo?Ja nie znam english .Zawiesili ten patch bo byl trefny ?
    "Jestem Polakiem-więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam,im wyższy przedstawiam typ człowieka"- Roman Dmowski

  6. #6
    Podstoli Awatar [IG] Misiak
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach

    Re: NTW III - Kampania SP

    Były problemy w kampaniach niektórych państw. Sam odczułem babola grając Prusami. Zerknę w wolnej chwili na TWC i zobaczę co tam się dzieje.

  7. #7
    marengo
    Gość

    Re: NTW III - Kampania SP

    Owszem, problemy były i na razie jest to aktualne, ponieważ patch 3.7 znajduje się obecnie w fazie beta test. Ja grając głównymi frakcjami, nie doświadczyłem większych problemów. Wgrywałem moda na reinstalowanego Napoleona i przeprowadzanej w międzyczasie defragmentacji dysku, jak radził Lord Davn. Kłopotliwe jest granie mniejszymi frakcjami. Dopóki ścierałem się Austrią z Francuzami, gra nie crashowała, ale już pierwsza bitwa z Włochami spowodowała wyjście do windy. Moim zdaniem, zbytnio przyśpieszyli wydanie patcha 3.4 z kampanią single player z powodu premiery Rome 2 i wyszły różne błędy tłumaczone później na różne sposoby m.in. wprowadzeniem do kampanii blisko 600 jednostek, co miało skutkować niestabilnością gry. Zresztą, większość autorów modów pod Empire czy Napoleona przyznaje, że Rome 2 jest porażką, ale jest nadzieja. Za modowanie Rome 2 zabrał się Iutland, twórca najlepszej - moim zdaniem - modyfikacji pod Napoleona.

  8. #8
    marengo
    Gość

    Re: NTW III - Kampania SP

    Dla zainteresowanych

    Pojawiła się na youtube kampania Wielką Brytanią oparta na gameplay'u NTW3 3.7

    [youtube:k28kr72f]http://www.youtube.com/watch?v=yB6RsakJe_o[/youtube:k28kr72f]

    Diplex potrafi umiejętnie grać (choć pierwsze dwa odcinki są raczej wstępem, prologiem do bardziej dynamicznych wydarzeń), ale też ma tendencję do przedwczesnego kończenia swoich serii. Myślę, że warto poświęcić mu chwilkę czasu, jak też dać szansę NapoleonicTW. Mam dość krytyczny stosunek do tego moda, jeżeli chodzi o kampanię single player, jednak ten tryb gry jest rozwijany. Niedługo pojawi się wersja 4.0, usprawniająca rozgrywkę poprzez dodanie okręgów rekrutacji (nigdy więcej rekrutowania francuskiej gwardii w Czechach ) i być może 40 oddziałów na armię. Co prawda, jest to znane z innych modyfikacji, tu jednak możemy liczyć na większy realizm, bardziej historyczne podejście do tematu. Można też spodziewać się innych ulepszeń w modzie.

    Aktualizacja. Pokaz zachowań AI, jednostek, celności muszkietów.

    [spoiler:k28kr72f][youtube:k28kr72f]http://www.youtube.com/watch?v=j2fQb1FUfTw[/youtube:k28kr72f][/spoiler:k28kr72f]

Podobne wątki

  1. Kampania MP
    By Cirmius in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-03-2013, 16:57
  2. Kampania we dwoch-Lan
    By GRUHA in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-05-2012, 19:05
  3. Kampania- AI
    By Piter in forum Poradniki do Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-12-2011, 12:24
  4. Kampania
    By KACPER9786 in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-11-2011, 21:06
  5. Kampania USA
    By Kubix in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-05-2010, 11:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •