Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: AqD's RTR Mod

  1. #21
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: AqD's RTR Mod

    Tak, w skrócie opisywałem to w pierwszym swoim wpisie. Kilka razy mi się pokazali w sporej liczbie na przełęczach, więc ruszyłem z rewizytą, zresztą podbijając kolejne mista Selków nie chciałem ich zostawiać za plecami. Kluczowa była jedna bitwa z dwiema armiami na raz. Potem dwie tury zeszły na zdobywaniu miast i było po Partach. Jak na nację, która w starożytności budziła strach nawet u rzymian są stanowczo zbyt mocno osłabieni w Romku, zarówno w podstawce, jak i w tym modzie.

  2. #22
    Gość

    Re: AqD's RTR Mod

    Problem w tym że królestwa Partów w 280 p.n.e powinno na mapie nie być.Jedyny mod który wprowadza ta frakcje pózniej jest The Great Ancient World.Mod polskiego autora.Jednak jak grałem Rzymem,Partowie i Pont szybko poszerzali swe terytoria.Potem naprawdę dawali mi popalić.Wiesz może Baktria ma dobre położenie, do podbojów.Jednak nie mów że mod łatwy, bo jednak komputer stara się oj stara(tylko zależy jaką frakcją gramy).Pozdrawiam

  3. #23
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: AqD's RTR Mod

    Nie twierdzę, że jest łatwy. Łatwa wydaje się jedynie początkowa gra Baktrią i zobaczymy co dalej :-)
    Pisałeś, że grałeś Rzymem. Jak sobie poradziłeś z początkiem gry? Od razu atakowałeś buntowników dookoła czy szedłeś dalej?
    Druga kwestia, to wolni ludzie. Mnóstwo ich na rubieżach, mają swoje miasta i całkiem pokaźne armie. Orientujesz się, czy mają w algorytmie zapisane jakieś działania zaczepne? Bo u mnie pojawiają się na wschodnich granicach czasami nawet z trzema armiami, chwilę postoją i wracają do siebie. Wiem, że można z nimi negocjować, bo jakaś nacja podpisała przymierze. Ale jaki jest cel ich istnienia w modzie?

  4. #24
    Gość

    Re: AqD's RTR Mod

    Wydaje mi się że mają symulować ,ludy koczownicze.Obecna wersja moda ,zawiera niezbyt wiele frakcji.Nowa wersja ma już być z większą ilością państw.Natomiast jeśli nie masz ochoty na ziemię wolnych ludzi,raczej ich nie atakuj.Jak grałem rzymianami ,najpierw oblegałem jedno miasto.Do końca aż komputer był zmuszony sam zaatakować.Na tym polega trudność.Aby jak najmniejsze ponieść straty.Po podbiciu prowincji szedłem do kolejnej i schemat ten sam.Na początku z kolei likwidowałem jeden okręt.Po walkach , liczba żołnierzy jest zredukowana na tyle ,że zaczynasz odbijać się od minusa.Oczywiście polecam Rzymem najpierw podbijać południe.Pozdrawiam

  5. #25
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: AqD's RTR Mod

    Przepraszam, ale jestem początkującym graczem w mody pod RTW. Może mi ktoś wytłumaczyć jak się odpala skrypty Z góry dziękuję za odpowiedz.

  6. #26
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    558
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: AqD's RTR Mod

    Cytat Zamieszczone przez Kistek
    Przepraszam, ale jestem początkującym graczem w mody pod RTW. Może mi ktoś wytłumaczyć jak się odpala skrypty Z góry dziękuję za odpowiedz.
    W większości - odpalasz kampanię (wybierasz nację itd.) i klikasz na własne miasto na planszy. W górnym lewym rogu (Twoim lewym) pojawia się portret doradcy - klikasz na niego i wybierasz opcję akceptacji odpalenia skryptu (powinna być podświetlona lub będzie dokładnie opisana) . Potem możesz już zamknąć okienko doradcy i grac spokojnie


  7. #27
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: AqD's RTR Mod

    Dziękuje za szybką odpowiedz. Pozdrawiam

  8. #28
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: AqD's RTR Mod


  9. #29
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: AqD's RTR Mod

    Chętnie spróbuję choć grało się w poprzednią część dosyć łatwo to w porównaniu do większości modów wypada znakomicie EB (chodzi gorzej od medka II mimo że on sam śmiga) RTR nie grałem za to RTR FoE VII na równym poziomie a DTW się nie zainstaluje
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

  10. #30
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: AqD's RTR Mod


Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •