Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 43

Wątek: AqD's RTR Mod

  1. #31
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: AqD's RTR Mod

    Na razie bitwę zagrałem i jest całkiem całkiem skrótu szukajcie w Dysk:\Rome Total War\RTR-AqD\launcher\release miłego grania mam nadzieję że do alfy zmienią jeszcze wygląd interfejsu bo o ile mozajki ładne jak i "to" kiedy mod się dopiero włącza też to reszta mi się nie podoba. Powinny być same ładne mozajki.
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

  2. #32
    Wojski
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: AqD's RTR Mod

    Mod jest świetny fajna mapa i jednostki.Rzym nie miażdży wszystkich,silni buntownicy i nie buntujące się osady.Sporo najemnych jednostek jak w EB.Mod ma, tylko 1 minus- kamera w trakcie bitwy, ale można, się przyzwyczaić.

  3. #33
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: AqD's RTR Mod


  4. #34
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: AqD's RTR Mod

    E tam ja jak zwykle VH/VH może wybitnym strategiem nie jestem ale inne poziomy to banał.
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

  5. #35
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: AqD's RTR Mod


  6. #36
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: AqD's RTR Mod

    Dobrze wiedzieć ale mi to różnicy nie robi i tak grając Saka koszę indyjczyków :shock: konnymi łucznikami no cóż może dobrze walczą ale opancerzenie słabe po kilku bitwach jeszcze nie użyłem piechoty i walczącej kawalerii a mimo dużej armii mam dochody 3 tys. na turę (to dopiero początek gry)
    W sumie to duże urodzajne tereny ale rolnictwa jeszcze nie rozwinąłem (porty, drogi, kopalnie) A kamera jest wkurzająca i nie da się zmienić na tą z RTW ustawiłem ją na RTS ale mam taką dziwną "wpatrzoną" praktycznie w ziemię i trochę do przodu widać

    Edit. Nie nie nie jak mogli to tak spieprzyć dodali indyjczyków którzy mają żaden poziom trudności 40 tys denarów na turę przy normalnych podatkach i kilka wielkich armii do tego nie spodziewający sie ataku przeciwnik zero garnizonów aż po kilku turach traci się radość z gry zepsuli aspekt gry na wschodzie rzymem też łatwo nawet na tym vh/vh eh szkoda gadać ja lubię się męczyć a nie klikać i czekać aż pełna armia konnych łuczników wszystko rozwali. Chyba znów zagram w podstawkę kartaginą na vh/vh to jest masakra jeśli się zaatakuje pierwszy te beznadziejne początkowe jednostki Kartaginy nie mają szans ale jakoś się dzięki odpowiednim zgraniu w czasie z różnymi czynnikami i odrobinie dobrej strategi daje rade.
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

  7. #37
    Wojski
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: AqD's RTR Mod

    kamerę da się ustawić na taką jak w zwykłym Romku.Co do Indii to jestem tego samego zdania mnóstwo kasy na samym początku i ,aż nie chce, się grać.Na początku tak chwaliłem tego moda zamiast porządnie w niego pograć.Zauważyłem, że szarża kawalerii od tyłu lub flanki nic nie daje zabijemy może 2-5 ludzi a jeśli atakujemy od przodu to nie zabijemy nikogo nawet najlepszą jazdą.
    Rzut pilami i to w plecy jest prawie niezauważalny w stratach dla wroga z łukami tak samo ops: .
    A szkoda bo mod się naprawdę nieźle zapowiadał.

  8. #38
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: AqD's RTR Mod


  9. #39
    Wojski
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: AqD's RTR Mod

    Zgodzę się z tobą co do ucieczki.Zawsze jak gram i zabije im generała oni uciekają z placu boju i to mi się podoba, ale nie to, że łuki,pile i szarża konnicy od tyłu jest beznadziejna.

  10. #40
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: AqD's RTR Mod


Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •