Strona 50 z 52 PierwszyPierwszy ... 404849505152 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 516

Wątek: Polish Kingdom 2.0 preview

  1. #491
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    Post jednego z naszych rodaków na temat innego moda na TWC w pewien sposób otworzył mi oczy. Nie zanosi się na to, by któryś z moich starych współpracowników się odezwał, nowych chętnych brak, a pracując sam dokończę moda może, MOŻE za rok. A Medieval 2 nie jest nową grą. Swoje lata świetności ma za sobą, graczy mu już nie przybędzie, przeciwnie, będzie tylko ubywało, czy kiedy ukończę moda, pozostanie jeszcze choćby licha garstka osób, która by w niego grała? Im bardziej prace się rozwlekają, tym mniejsza robi się liczba jego potencjalnych graczy. Stwierdziłem więc, że wydam jakąś wersję alpha. Bez zaawansowanych skryptów, bez specyficznych dla danych frakcji systemów rekrutacji, bez niektórych jednostek, bez wielu pomysłów których nie wprowadzę w życie, bo pracuję sam i zwyczajnie nie starczy mi na wszystko czasu. Wersję pozwalającą na podstawową rozgrywkę na mapie kampanii i z działającymi bitwami. Może wtedy ktoś z testujących mojego moda wyrazi chęć dalszego poprawiania go, jeśli nie, będzie to chyba znak by dać sobie spokój, bo sam zwyczajnie tego nie udźwignę Nawet wtedy jednak nie porzucę moda całkowicie, bo praca nad nim po prostu sprawia mi przyjemność, ale przy obecnym tempie prac prędzej wyjdzie Medieval 3 z masą modów niż mój projekt

  2. #492
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Nie poddawaj się, choć rozumiem, że czasem nadchodzi zwątpienie w sens dalszej pracy. Po screenach mogę stwierdzić, że niewiele osób na świecie może się z Tobą równać pod względem tworzenia modeli jednostek(a w kilka modów na Medka już grałem). AI możesz zawsze pożyczyć od Pitera(chyba się nie obrazi) przy muzyce może pomoże Wino. Szkoda że jesteś sam, to już nawet we dwójkę jest zawsze raźniej.

  3. #493
    Sara Temer
    Gość
    Jasne, Medieval II jest starą grą, ale mody do niego dają więcej zabawy niż nowe odsłony serii Do Medka ciągle też napływają nowi gracze - wiem to z rozmów z widzami, których wielu zachęciłam do kupna Medka II swoimi filmami
    Zaś mody do nowych TW - albo skupiają się na naprawieniu gry (jak większość modów do Warhammera) albo są ciągle w rozwoju i przez ograniczenia modowania (choćby brak edycji mapy kampanii) osobiście nie pokładam w nich wielkich nadziei. Chyba tylko modów do Shoguna 2 naprawdę wyczekuję.
    A Medieval III? Co nam po nim, to nie będzie ładniejszy Medek II tylko Warhammer w innych fatałaszkach
    Jeśli wypuścisz teraz wersję nawet alpha to chętnie w nią zagram, nawet pewnie nagram jakieś filmy z niej by zrobić ci trochę rozgłosu ^^

  4. #494
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 496
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    53
    Otrzymał 189 podziękowań w 121 postach
    Jeśli chodzi o mnie, to ja może i miałbym zapał do pomocy, ale problem w tym, że mnie te czasy nie kręcą Wolę Bellum Crucis, czyli XII/XIII wiek (potem to już i tak się gra robi nudna), czy The Last Kingdom, a więc czasy Wikingów. Co prawda nie znalazłem nigdzie info w jakich czasach ten mod się toczy, ale zakładam, że w okolicach potopu Nie moja bajka.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  5. #495
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Z tego co się domyślam to rozbicie dzielnicowe, więc jak najbardziej Waści klimaty.

  6. #496
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Wino to fajnie jakbyś pomógł HellVardowi. Ja sam tez coś tam może zdołam pomóc ale moder ze mnie marny. Dla mnie tez mody powyżej średniowiecza już są dużo mniej interesujące.

  7. #497
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    Faktycznie, na TWC podałem datę startową moda, 1232 rok, tutaj o tym zapomniałem, ale choćby po lekturze listy frakcji można się domyślić, że chodzi o czasy rozbicia dzielnicowego

    @Araven
    Czasem można pomóc nawet bez jakiejkolwiek wiedzy na temat moddingu, np. wyszukując jakieś informacje Aktualnie brakuje mi m.in. drzewek rodziny dla Norwegii, Szwecji, Węgier i Księstwa Czernichowskiego. Czyli imiona ich władców, małżonek i ewentualnych dzieci, w jakim byli wieku w 1232. To chwila roboty, ale jeśli ktoś zrobi to za mnie, to będę mógł spożytkować ten czas na bardziej skomplikowane kwestie

    Osobiście najpierw zająłbym się brakującymi flagami i symbolami dla niektórych frakcji, może znalazłby się ktoś, kto ogarnie rekrutację jednostek? W wersji alpha nie będzie nowych systemów rekrutacji, więc zacząłem wszystkie jednostki przyporządkowywać do zamków i murów miejskich, oczywiście każdy kolejny poziom to coraz lepsze jednostki. Skończyłem już jednostki polskie, niemieckie, serbskie, pruskie i litewskie, to głównie zabawa w kopiuj-wklej i zmianę cyferek.

  8. #498
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Jeśli szukasz ludzi do pomocy, to mogę uruchomić portal i FB orga, a nuż jakiś chętny do niej wielbiciel historii się znajdzie.
    ,,Vae Victis"


  9. #499
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    @HellVard nie poddawaj się, masa ludzi gra w mody do M2 i nawet jeśli wyjdzie za rok ze wszystkimi nowinkami planowanymi przez Ciebie na pewno znajdzie odbiorców. Zwłaszcza, że czasy i region do tej pory niezbyt poruszane w modach.

  10. #500
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Jak będą zasady rekrutacji ustalone mogę porobić rekrutację. Ale to trzeba przemyśleć w Last Kingdom jest sensowny system rekrutacji. Pzre zasady chodzi mi o dostępność jednostek, ja jestem za systemem zbliżonym do RR/RC osobiście.

Strona 50 z 52 PierwszyPierwszy ... 404849505152 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Polish Kingdom - informacje i download
    By HellVard in forum Polish Kingdom
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 03-10-2017, 09:28
  2. Polish Kingdom Mod - temat archiwalny
    By Aramegil in forum Polish Kingdom
    Odpowiedzi: 418
    Ostatni post / autor: 19-07-2013, 23:05
  3. PREVIEW V2.0 - Nowy system bitewny
    By Araven in forum Medieval XL
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 13:23
  4. Preview frakcji nr 1 - PRUSY
    By KLAssurbanipal in forum European Wars II
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 30-03-2011, 23:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •