Strona 53 z 321 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 3206

Wątek: Dyskusja o grze Total War: Rome II

  1. #521
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    83
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    @Umbrecht
    1.Wypowiadam się o aktualnej wersji Romka która w stosunku do obietnic jest po prostu żartem
    2. Co do jak to nazwałeś "jechania" poprostu wyrażam swoją opinię na temat tej akurat gry w tym akurat czasie
    3. Nie jestem studentem
    4.Co do Romka 1:
    Bynajmniej nie żart, Przyjemniej się gra w Podstawke pierwszego Romka niż w aktualną wersje Romka 2. ( moje prywatne odczucie )
    Romek 1 miał swój klimat mimo cholernej niehistoryczności.
    A tutaj dostajemy grę ładną rozbudowaną ( rozbudowaną pod pewnymi względami, w niektórych miejscach seria wykonała krok wstecz ) itd. ale bez tego czegoś.

    Mówisz, że będziesz bronił Romka 2 do upadłego,okey nie mam nic przeciwko. Potrafię uszanować zdanie innych, jeden woli to inny tamto.

    Co do obwieszczania jak bardzo gracze są zawiedzeni:

    Najzwyczajniej w świeci wytykają błędy i niedoróbki które wypełniają tą grę aż po brzegi.

  2. #522
    Cześnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    289
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez szrama86
    Widzę że na forum wiele krzykaczy, a może by tak opisać co do poprawy i co powinno być zawarte w grze? Macie od tego ten temat; viewtopic.php?f=471&t=14040
    A ja widze,ze dzieki tym "krzykaczom" dostaja patche i poprawki Ci co zachwalaja ta gre pod niebiosa, i moga sobie grac w miare sensownie

  3. #523
    Wojski Awatar szrama86
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Opole
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 7 podziękowań w 3 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez Arwiodx
    Najzwyczajniej w świeci wytykają błędy i niedoróbki które wypełniają tą grę aż po brzegi.
    Co oczywiście nic nie da bo CA tego nie widzi i nie czyta. Najlepszym pomysłem było by wysłanie listu z propozycjami zmian i naprawy błędów do CA. Może to by coś dało. Masz od tego odpowiedni temat.

    Cytat Zamieszczone przez adi
    A ja widze,ze dzieki tym "krzykaczom" dostaja patche i poprawki Ci co zachwalaja ta gre pod niebiosa, i moga sobie grac w miare sensownie
    Jak nie rozumiesz czyichś postów to radziłbym się nie odzywać.

  4. #524
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    83
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    To jest dyskusja ogólna, więc dyskutujemy , temat do tego co mogło by się znaleźć w grze rzeczywiście jest, ale nie to było przedmiotem dyskusji Mojej i Umbrechta więc nie musisz bawić się w moda, czasem lepiej przeczytać coś dwa razy niż od razu wysuwać zarzut o offtop

  5. #525
    Cześnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    289
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez adi
    A ja widze,ze dzieki tym "krzykaczom" dostaja patche i poprawki Ci co zachwalaja ta gre pod niebiosa, i moga sobie grac w miare sensownie
    Jak nie rozumiesz czyichś postów to radziłbym się nie odzywać.[/quote]


    A ja Ci radze nie atakowac jak trol A co do czytania postow ze zrozumieniem to Ty masz spory klopot. Bo i z kolega wczesniej miales spor w ktorym racji nie miales . Po prostu nie przeczytales jego postu ze zrozumieniem. "Dzieciaku"

  6. #526
    Wojski Awatar szrama86
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Opole
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 7 podziękowań w 3 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez Arwiodx
    czasem lepiej przeczytać coś dwa razy niż od razu wysuwać zarzut o offtop
    Gdzie tu napisałem że ktoś robi offtop. Widzę że niezłe pokolenie nam wyrasta. Komuś zarzucasz o brak czytania ze zrozumieniem, a sam robisz taką gafę.

    up. za trolla idzie raport.

  7. #527
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    83
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Szramo

    Mówisz ,że do wypisywania naszych oczekiwań w związku z grą mamy osobny temat, więc skoro napisałeś tego posta podając dodatkowo link był to jasny sygnał że nasza dyskusja nie pasuje do tego akurat tematu.
    Ja to widzę tak ale może chodziło ci o coś innego, nie wiem

    Zresztą może lepiej skończyć tę dyskusję po faktycznie się robi offtop teraz

  8. #528
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    @Umbrecht, jest pewna (zresztą dość spora grupa) graczy do której zaliczasz sięTy i jaszcze kilka innych osób na forum, którzy nie mają specjalnie wysokich wymagań wobec tej gry, ot usiąść na chwilkę po trudach dnia i pyknąć parę bitew popodziwiać fajną grafikę i itd. No i wszystko w porządku, ale proszę nie krytykuj tych którzy mają troszkę większe wymagania wobec tej gry niż Ty. Ciesz sie tym co zaserwowało CA jeśli Ci to odpowiada, ale nie wieszaj psów na tych co krytykują bo w większości przypadków ta krytyka jest konkretna i konstruktywna niestety. Mimo sporych możliwości i kilku ciekawych rozwiazań ta gra na chwilę obecną dla większości na tym forum jest po prostu mówiąc delikatnie średnich lotów. Ja, jak oddam do użytku niedopracowany wyrób to mnie klient za to zjedzie mimo, że sprzęt ma spore możliwości ,ale produkt jest niedopracowany.Przyjemnej gry życzę.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  9. #529
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    204
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 12 podziękowań w 10 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Zresztą co daje to jechanie? Nie lepiej jak się ma już tyle czasu nauczyć się chociaż trochę modować?
    Niezłe jaja sobie robisz. Gra przy ukazaniu się powinna być ukończona, a nie przygotowana do beta testów i modowania dla przeciętnego użytkownika. Poprawki oczywiście są konieczne zawsze, ale nie w takim stopniu. Tym bardziej przy takiej reklamie i zapowiedziach. CA za bardzo pośpieszyło się i źle zrobiło nie korzystając z beta testów. Gra byłaby bardziej dopracowana i gracze sami zdecydowaliby czy np. takie family tree, lub capture points są potrzebne czy nie.

  10. #530
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2011
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez Umbrecht
    Ja Rome 2 będę bronił do upadłego
    Nie wiem czy wiesz, ale to już zalicza sie pod fanboizm - nie ważne jaki produkt jest, nawet gdyby nie dało się go uruchomić, będzie się go bronić fanatycznie.

    Nie potrafisz zaakceptować iż większa ilość osób wypowiadających się tu czy na twcenter, nie uznaje tej gry jako dobrej, często nawet średniej. Czemu? bo tak nie jest , pierwotnie twórcy kłamali i zachwalali grę jaka to wspaniała jest, najlepsze AI w historii, optymalizacja gry będzie, o 40% większy budżet, nowe wspaniałe innowacje, cud, miód, orzeczki , przyszła premiera okazało się iż gra to po prostu wybebeszony z dobrych elementów, ograniczony jak się da, zabugowany, uproszczony, i dla cześć osób nawet w ogóle nie grywalny komfortowo badziew, który był sprzedawany i reklamowany jako "cud, miód, orzeszki" i jest to na dodatek wręcz wersją beta, a ludzie beta testerami tego produktu.

    Prosta sprawa, gdyby gra była dobra to nie były by jechana tak ciągle i wszędzie. Czemu tak jest? bo na to w pełni zasługuje. A ocenianie gry na zasadzie "bo wyjdą kiedyś patche" jest dla mnie żałosne, ocenia się produkt który się otrzymało, a nie ktory może kiedyś będzie poprawiony do danego stanu.

Strona 53 z 321 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja Ogólna
    By Salvo in forum DarthMod Empire
    Odpowiedzi: 307
    Ostatni post / autor: 16-06-2017, 12:50
  2. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 16:51
  3. Dyskusja ogólna
    By McAbra in forum Napoleonic Total War II
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 23-12-2014, 13:49
  4. Odpowiedzi: 2991
    Ostatni post / autor: 02-09-2013, 22:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •