Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Refundacja ROME II STEAM

  1. #11
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2013
    Lokalizacja
    Południe
    Postów
    231
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Refundacja ROME II STEAM

    Boże , może moderacja mogłaby założyć dział na forum,pt.
    "MAM WIELKI ŻAL BO..." czyli "renty/rehabiliatacja po traumie/refundacje/odszkodowania/pozwy sądowe CA/czuję się pokrzywdzony/a/jak radzić sobie ze stresem podczas gry/porady wróżki/ mądrości ludowe/ jak oszukano mnie z okazji premiery nowej części TW/ przypowieści pesymisty/ świat jest zły i nawet sex nie kręci już mnie/ jesienna deprecha/ leżę pod kałużą"
    Bardzo serdecznie proszę.
    Prośbę swą motywuję tym, że wtedy wszelkie posty związane z afirmacją negatywnych emocji znalazłyby się w jednym miejscu ku uciesze wielu osób, do tego ze względu na swą specyfikę stanowiłyby miłą lekturę przy kawie w celach stricte sadystycznego poprawienia sobie humoru.
    "Modowanie R2 poradnik http://forum.totalwar.org.pl/viewtop...323462#p323462 "
    MOD ALL FACTIONS PLAYABLE na tym forum najnowsze wieści i dyskusja viewtopic.php?f=577&t=14051&p=331448#p331448

  2. #12
    Cześnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    251
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Refundacja ROME II STEAM

    Nie rozumiem Cie Umbrecht,ja tez powaznie mysle o odeslaniu im tego chlamu,to nie jest duzo pieniedzy ale chodzi o zasade,zeby nie byc "dymanym",a wlasnie to robi CA ze swoimi fanami

  3. #13
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2013
    Lokalizacja
    Południe
    Postów
    231
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Refundacja ROME II STEAM

    No dobrze, czemu uważasz że ta gra to chłam Shane? Ja mam zupełnie odmienne zdanie, nie jest to może doskonały produkt ale naprawdę bardzo dobry, o wiele lepiej się w niego gra niż w poprzednie części.
    Nawet obiektywnie patrząc nie ma żadnych podstaw do mitycznej refundacji a jeśli są to jakie?
    Kto Was jak to mówisz "dyma" i na czym to konkretnie polega, bo mnie się to słowo w tym kontekście kojarzy z metaforą stosunku seksualnego wbrew waszej woli , jeszcze we śnie po jakiejś pigułce czy coś a jak widzę wiele osób na tym forum tak się czuje, toż to jakaś galopująca skala gwałtów dokonanych przez CA.
    Do tego jestem fanem serii TW nie CA i jak to nazywasz nie czuję się "dymany", ale może to właśnie na tym polega! O rany, czy CA ma jakieś niecne plany związane z moja cnotą? Czy możemy spać spokojnie?
    "Modowanie R2 poradnik http://forum.totalwar.org.pl/viewtop...323462#p323462 "
    MOD ALL FACTIONS PLAYABLE na tym forum najnowsze wieści i dyskusja viewtopic.php?f=577&t=14051&p=331448#p331448

  4. #14
    Cześnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    251
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Refundacja ROME II STEAM

    Umbrecht ciesze sie twoim szczesciem.Tez chcialbym popykac,niestety mam za slaby sprzet,fakt odpalam na nim Wiedzmina 2 ,Tomb Raider,Assasin Creed 3,i kilka innych tytulow ale Rome 2 nie jest grywalny,a ze nie stac mnie na lepszego kompa to mysle na odeslaniu bo po co mi gra w ktora nie da sie grac?A wogole jesli tytul jest taki dobry to co tu robisz,czemu nie grasz?Pamietam jak dostalem w swoje rece pierwszego Szoguna,konczylem czasmi o osmej rano.

  5. #15
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2013
    Lokalizacja
    Południe
    Postów
    231
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Refundacja ROME II STEAM

    Hehe, ja skończyłem o 3 wczoraj (co jest sporym wyczynem dla zwykłego człowieka) a teraz piję kawkę, przerzucam to forum i robię parę innych rzeczy jeszcze. Zaraz idę grać dalej, w końcu tydzień na nołlajfienie przeznaczyłem.
    No widzisz kupiłeś grę wiedząc że masz słaby komp, nie lepiej było sie wstrzymać i odłożyć pieniądze na kupno lepszej części do kompa niż kupować grę?
    Ja upgrejdy robię takie większe co 4-6 lat, a co do pieniędzy to już osobny temat. Każdy ma różne warunki i możliwości ale to nie jest wina CA
    "Modowanie R2 poradnik http://forum.totalwar.org.pl/viewtop...323462#p323462 "
    MOD ALL FACTIONS PLAYABLE na tym forum najnowsze wieści i dyskusja viewtopic.php?f=577&t=14051&p=331448#p331448

  6. #16
    Cześnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    251
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Refundacja ROME II STEAM

    No tak powinienem odlozyc na 4X Titan i zrobic 2 way sli,ale w wymaganiach nie bylo o tym:-(

  7. #17
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2013
    Lokalizacja
    Południe
    Postów
    231
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Refundacja ROME II STEAM

    E tam bez przesady, kupiłem tydzień temu 780ke asusa i spokojnie wystarcza. Wymagania to od dawna sa nazwijmy to "umowne" dla każdej gry bo i każdy komputer jest nieco inny i działanie będzie się różniło.
    "Modowanie R2 poradnik http://forum.totalwar.org.pl/viewtop...323462#p323462 "
    MOD ALL FACTIONS PLAYABLE na tym forum najnowsze wieści i dyskusja viewtopic.php?f=577&t=14051&p=331448#p331448

  8. #18
    Cześnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    251
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Refundacja ROME II STEAM

    tak wiem i wstawiles ja do Intel Quad Core 2 Q9550 :-) .... mamy chyba poprostu inne wymagania co do plynnosci

  9. #19
    Łowczy Awatar Klierowski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    152
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach

    Re: Refundacja ROME II STEAM

    Umbrecht gościu co ty za głupoty wypisujesz za przeproszeniem .
    CO MNIE TO OBCHODZI ŻE TY MOŻESZ GRAĆ ? miałem obiecane " Total war rome II będzie miał podobne, jeśli nie identyczne wymagania jak Shogun II" czy "Osoby które grały w Shoguna II nie będą miały problemu z uruchomieniem Rome" .
    A ja ? Grałem w Shoguna II na Ultra, teraz też sobie odpalam na B. wysokich bo jednak wole mieć te 40 fpsów niż 30 na ultra a grafika i tak jest PIĘKNA, a w Rome II ? niezależnie czy mam wybrane najniższe czy też Ekstremalne ustawienia graficzne - gra i tak wacha się od 10 fpsów do 20 maksymalnie - i jak mi to wytłumaczysz do cholery ? że to jest premiera ? NO TO JAKIM PRAWEM ŚCIĄGALI KASĘ I NADAL ŚCIĄGAJĄ ZA PRODUKT NIENADAJĄCY SIĘ DO UŻYTKU ? za nowe porsche, bez silnika też zapłaciłbyś cała stawkę i był zadowolony.
    Kurde jak ja nienawidzę chorych umysłowo fan-boyów dla których ukochana firma to świętość i złego słowa na nią nie dadzą powiedzieć, wypychając im jednocześnie kieszeń.
    Jak dla mnie to koniec- nigdy nigdy więcej nie kupie produktu z serii Total war, chyba że rok po premierze a wcześniej będę leciał na piratach, oni mnie okradają to i ja ich okradnę .

  10. #20
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Refundacja ROME II STEAM

    Pozwól, że zapytam - na jakim sprzęcie, to odpalasz ?

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [PROMOCJA] STEAM Rome II
    By Martinus123 in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-12-2013, 14:11
  2. kradzież steam key? czy błąd Steam?
    By Crusader in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-10-2013, 21:11
  3. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-06-2013, 21:11
  4. Steam workshop czyli modyfikacje na platformie steam
    By Kyuzo in forum Shogun 2 i Zmierzch Samurajów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-10-2012, 20:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •