Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 143

Wątek: Radious Total War Mod

  1. #11
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2010
    Lokalizacja
    Elbląg
    Postów
    129
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 1 poście

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez adi

    Napisalem,ze caly mod mi nie pasuje. Czy teraz wszystko jasne?;

    Cytat Zamieszczone przez adi
    P.S. Nie gram na modach bo mod Radiousa dodaje za duzo kasy. I raz na nim rozegralem bitwe historyczna i nie zauwazylem jakis przelomowych zmian; nie ruszalem nawet centrum tylko troche kawaleria na skrzydlach i po bitwie. AI nie dalo rady z moim "niedowodzonym" centrum;Stali sobie moi woje w falandze, wspierani mioptaczami i wystarczylo by zalatwic Ai
    W pierwszym zdaniu podkreśliłeś wyraźnie, że za dużo kasy daje. Czyli jakby to był główny zarzut co do moda. Wystarczy zmienić parę linijek w odpowiednim Radious.pack
    Poza tym na jakim poziomie trudności grasz skoro tak łatwo na tym modzie Ci było? Ustaw w custom battle - very hard + realistic battle. Dodaj sprawiedliwie jednostki sobie i przeciwnikowi i pobaw się
    Radious póki co nie zmienił AI bitewnego tylko teraz dłuższe walki są - zmiany w pancerzu, siły ataku, morale.
    Na lepsze AI musimy poczekać, a jeżeli spodziewałeś się po tym modzie lepszego Ai no to nic na to nie poradzę, że nie czytasz informacji o modzie i jego update changes.

  2. #12
    Cześnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    289
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    A Ty swoje chociaz napisalem juz ,ze wyrazniej sie nie da. Zrobie to ostatni raz ; No dlatego mowie,ze nie czytasz ze zrozumieniem. Cale zdanie przeciez dotyczy moda.

    Cytat Zamieszczone przez adi
    P.S. Nie gram na modach bo mod Radiousa dodaje za duzo kasy. I raz na nim rozegralem bitwe historyczna i nie zauwazylem jakis przelomowych zmian; nie ruszalem nawet centrum tylko troche kawaleria na skrzydlach i po bitwie. AI nie dalo rady z moim "niedowodzonym" centrum;Stali sobie moi woje w falandze, wspierani mioptaczami i wystarczylo by zalatwic Ai

    P.S. I daruj sobie swoje nadinterpretacje co ja sie spodziewalem czy czego nie po tym modzie oraz,ze czytam czy nie informacji o modzie hehAkurat czytalem i co Ty na to? Caly plan w piz..

  3. #13
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2010
    Lokalizacja
    Elbląg
    Postów
    129
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 1 poście

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez adi
    A Ty swoje chociaz napisalem juz ,ze wyrazniej sie nie da. Zrobie to ostatni raz ; No dlatego mowie,ze nie czytasz ze zrozumieniem. Cale zdanie przeciez dotyczy moda.

    Cytat Zamieszczone przez adi
    P.S. Nie gram na modach bo mod Radiousa dodaje za duzo kasy. I raz na nim rozegralem bitwe historyczna i nie zauwazylem jakis przelomowych zmian; nie ruszalem nawet centrum tylko troche kawaleria na skrzydlach i po bitwie. AI nie dalo rady z moim "niedowodzonym" centrum;Stali sobie moi woje w falandze, wspierani mioptaczami i wystarczylo by zalatwic Ai
    Wszystko sprowadza się do tego, że ściągasz mody i nie czytasz nawet co zmieniają. Tu tkwi Twój problem.

  4. #14
    Cześnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    289
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Wszystko sprowadza sie do tego,ze nie rozumiesz co ktos pisze

    P.S. Przeczytalem co mod zmienia, odpalilem bitwe i nie zauwazylem istotnych roznic i co Ty na to? (prosze, nie odpowiadaj, pytanie retoryczne)

  5. #15
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    A no zmienia więcej niż to co wymieniłeś Zmienia na najnowszej wersji także staty jednostek, wystarczy przyjrzeć się wartościom pancerzy, np Spartanie mają 107 Problem taki, że na porządny rebalans statów przyjdzie poczekać, bo to praca wymagająca kilku tygodni zmian i testów co sam dobrze wiem po prostych statach w medku 2 ;P
    Zgadzam się z tobą, tylko nie ma to wpływu na zachowanie AI na polu bitwy, a jedynie wydłuża bitwy.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  6. #16
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2010
    Lokalizacja
    Elbląg
    Postów
    129
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 1 poście

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez adi
    I raz na nim rozegralem bitwe historyczna i nie zauwazylem jakis przelomowych zmian; nie ruszalem nawet centrum tylko troche kawaleria na skrzydlach i po bitwie. AI nie dalo rady z moim "niedowodzonym" centrum;Stali sobie moi woje w falandze, wspierani mioptaczami i wystarczylo by zalatwic Ai
    Oczekiwałeś zmian w zachowaniu sztucznej inteligencji, a tego mod nie zmienia! W opisie moda nie ma o tym ani słowa.

    Cytat Zamieszczone przez adi
    P.S. Przeczytalem co mod zmienia, odpalilem bitwe i nie zauwazylem istotnych roznic i co Ty na to? (prosze, nie odpowiadaj, pytanie retoryczne)
    Przeczytałeś, ale... nie zrozumiałeś ! Być może angielski kuleje? Przetłumaczyć Ci Radious mod note?

    ps. koniec offtopa. Nie zamierzam pogrążać Cię bardziej. Nie odpiszę już na Twoje zaczepki.
    Pozdrawiam.

  7. #17
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    78
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez adi
    P.S. Nie gram na modach bo mod Radiousa dodaje za duzo kasy.
    Pamiętaj, że to idzie w obie strony, przeciwnicy również dostają więcej kasy przez co mogą produkować więcej jednostek co skutkuje większymi bitwami i bardziej agresywnym AI na co tak każdy narzeka.

  8. #18
    Cześnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    289
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez guffqa
    Cytat Zamieszczone przez adi
    P.S. Nie gram na modach bo mod Radiousa dodaje za duzo kasy.
    Pamiętaj, że to idzie w obie strony, przeciwnicy również dostają więcej kasy przez co mogą produkować więcej jednostek co skutkuje większymi bitwami i bardziej agresywnym AI na co tak każdy narzeka.

    A jacy to przeciwnicy Do tego dostalem jakis event plus 13 k i nie mam na co kasy wydawac bo mam 3 armie i to wystarczy na Ai(hard).No i jesli ja mam wieksza kase i Ai (watpie ze potrafi ta kase tak uzywac jak ja)to wracam do punktu wyjscia i nic to nie zmieniaAle dodajmy do tego ,ze czlowiek taka kase lepiej wyda wiec Ai ma jeszcze gorzej co widac na mapie bo od razu zwiekszylem predkosc podbojow. Oczywiscie kasa sie przyda na legendarnym ale wlasnie po to na nim gram by miec ciezkoNo i tam mam bitwy wieksze z przewaga komputera. Bo takie same wielkie armie, to nic Ai nie daje przy jego "glupocie"

    P.S. Do mojego dzielnego adwersarza.Juz Ci napisalem zebys sobie nie nadinterpretowal a Ty nadal. Wiesz co sie spodziewalem lepiej ode mnie. Gratuluje

  9. #19
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    51
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Mod Radoius + legandary przywrócił blask grze uffff koło 20 tury grania Kartaginą przegrałem praktycznie:

    Co prawda AI dalej głupie szczególnie przy oblężeniach ale wróg już nie ma problemów z kasą i niepokojami i tworzy spore stacki armii.
    Zostałem okrążony przez 2 floty i jedną armię lądową.

    Nigdy w życiu nie byłem tak szczęśliwy z porażki w grę z serii TW

  10. #20
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Ja też gram na Radiousie Dziś moją armię 10 legionistów, 4 velitów i gienka zaatakowała praktycznie znikąd armia 10500 Odrysów Paradoksalnie AI myśli w bitwach dobrze, ale nie wiem czemu tylko przy takiej ilości jednostek o_0 Nagle robi pełno sensownych manewrów, koncentruje logicznie ataki, okrąża, przebija się itd. czyli robi wszystko czego w bitwie o mniejszej skali nie uświadczymy.

    Bitwa niestety przegrana, ale udało mi się ponad 4000 ubić zanim moi polegli ;P Ale bitwa mega I ku mojemu zdziwieniu chodziła płynniej niż zwykła bitwa 1v1 armia o miasto.

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Download i instalacja (aktualna wersja - 1.2.5)
    By K A M 2150 in forum Divide et Impera
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 14-01-2021, 10:19
  2. Radious Total War Mods
    By Kyuzo in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 30-03-2014, 11:28
  3. [ROME 2] Radious Mod Total War - wersja pod patch 9.0
    By Samick in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-01-2014, 14:47
  4. Radious Total War Mod
    By Tits in forum Radious Mods
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-09-2013, 18:32
  5. Radious Total War Mod
    By segate in forum Radious Mods
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-09-2013, 08:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •