Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 221 do 229 z 229

Wątek: Opinie i wrażenia graczy

  1. #221
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2013
    Lokalizacja
    Zabrze
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Opinie i wrażenia graczy

    Cytat Zamieszczone przez wybobrak
    Może masz szczęście po prostu, albo ja mam pecha zawsze. A jak duże państwo miałeś i ilu sojuszników miałeś? Może AI głupieje jak jest was za dużo albo jak ty już sie mocno rozrośniesz.
    Grałem na bardzo trudnym, sojusznik jeden... hmm nie pamiętam nazwy ale jest to też nacja grywalna. Państwo z 3 pełnych prowincji w chwili tego wydarzenia. Jeśli założymy że prowincja składa się z obszarów (3-4 miasta) To AI podążało za mną przez właśnie 3-4 obszary. Z 2-3 razy mialo to miejsce. Jak bym wiedział że takie rzeczy się dzieją to aż bym porobił zdjęcia F12

    ps. aha... Co ciekawe raz zbierałem wojska na granicy i AI uderzyło we mnie pierwsze. Bitwę przegrałem a sojusznik który szedł właśnie w moją stronę się wycofał Gdy znowu się zbierałem to znowu się ruszył.

    Możliwe że tylko AI na wodzie nie ogrania... ciekawe. W końcu to Rome II

  2. #222
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach

    Re: Opinie i wrażenia graczy

    Nie mówię, że mi sojusznik nigdy nie pomagał. Kilka razy zdarzyło się, że robił dokładnie to co od niego oczekiwałem, ale zdarzało się to bardzo rzadko. Co do gry na morzu to AI cały czas bez żadnego celu wysyła swoje armie w morze, w następnej turze wraca żeby zaraz znowu gdzieś popłynąć. Dodam, że gdy armia wraca do miasta to zostaje w porcie na statkach transportowych...

  3. #223
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    31
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Opinie i wrażenia graczy

    Gram na patchu 9 i naprawdę jest spora różnica między 8 i 9. Sojusznicy teraz naprawdę pomagają, starają się zdobyć wyznaczony cel, wspierają armiami itp. Niestety nadal przeciwnicy spamują agentami 1 miasto co jest wyjątkowo irytujące. Reszta jw. Podobnie jak moi przedmówcy zgadzam się z tym, że gra jest w tej chwili znacznie lepsza niż w dniu premiery.

  4. #224
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach

    Re: Opinie i wrażenia graczy

    Powiem szczerze, że ta gra byłaby naprawdę dobra, gdyby nie dwie rzeczy: zalew szpiegów i dosłowne przeludnienie drobnicą polityczną. To nie jest śmieszne, że połowa ziem w Azji Mniejszej uważa za zasadne terroryzowanie takiej Seleucji.
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  5. #225
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    308
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 3 podziękowań w 1 poście

    Re: Opinie i wrażenia graczy

    Jak nie chcesz miec zalewu szpiegow, to wgraj sobie moda ulepszajacego kampanie od radiousa, powoduje on ze mniejsze panstwa beda miec do dyspozycji tylko po 1 z kazdego rodzaju agentow. Ja gram na tym modzie i sobie go chwale. A co do terroryzowania Seleucji, no to coz, taka juz specyfika grania tym panstwem Dla pocieszenia powiem Ci ze Macedonia, Kartagina czy Epir tez nie maja latwo

  6. #226
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach

    Re: Opinie i wrażenia graczy

    Nie rozumiem jaki wy macie problem z tymi agentami. W mojej ostatniej kampanii single bez problemów przejmowałem albo zabijałem każdego agenta który mi się nawinął. Każdy kolejny był dla mnie tylko wzmocnieniem. Jak ostatnio tą kampanie grałem to pamiętam że miałem chyba z 20 czempionów przy limicie 4.

  7. #227
    Łowczy Awatar mardar282
    Dołączył
    Feb 2010
    Lokalizacja
    Zabrze
    Postów
    150
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 7 podziękowań w 5 postach

    Re: Opinie i wrażenia graczy

    Witam, moja pozytywna ocena gry Rome 2 po rozegraniu prawie 300 godzin ( trzy miesiące miałem przerwy, uważając produkt za niegrywalny) jest następujący :

    - na polu bitwy (bez bitew w osadach i oblężeniach) bardzo dobry AI , ośmiele się napisać lepszy niż w Rome 1 do czasów nawet Shoguna 2 .

    - na poziomie trudnym i bardzo trudnym po patchu nr 9 najbardziej wymagający przeciwnik na mapie kampanii, mówie o aktywności, ruchach armii, reakcja przeciwnika np. na wyjście floty transportowej na wody,od razu wysyła swoją flotę celem przechwycenia, grając Rzymem to standart, nigdy wcześniej nie było tego typu działań.Grając Rzymem nie zgodze się na dzień dzisiejszy że jest łatwa frakcja, przez pływające armie but Italski staje się dziurawy jak sito i trudny do obrony (wojna z Kartaginą,Libią,Sparta na południu) na północy barbarzyńcy, Etruskowie na Korsyce atakując stale środkową Italię.Powtarzam nigdy w historii Total War nie było tak ciekawie, bo we wrześniu gra była nudna jak flaki z olejem, na dzień dzisiejszy to zupełnie inna gra.

    -tradycje armii, rola szpiegów, itp, rozwój miast w którym naprawdę trzeba kombinować, można się kłócić o walor estetyczny, ale przyznać trzeba że skończyło się definitywnie stawianie tych samych miast jak we wszystkch Total War.

    - mapa kampanii doskonała jak dla mnie w porównaniu do młodszego brata, ogrom odległości, dużo różnych panstw a nie morze buntowników jak w Romie 1.

    -technologie, rozwój cywilny lub wojskowy, dyplomacja ( na przyzwoitym poziomie, brak mi sali dyplomacji jak w Shogunie2) cała złożoność Rome 2 jest taka, że im dłużej grasz tym bardziej wciąga ogrom zadań, i nie ma chwili spokoju.

    Celowo nie pisze o znanych nam wszystkim mankamentach, ale może już czas aby po 6 miesiącach zacząć pisać to co jest dobre , bo proszę mi wierzyć we wrześniu ubiegłego roku Rome 2 był dla mnie pusty , pasywny, całkowicie głupi nawet na mapie kampanii, i po prostu nudny.W chwili obecnej oceniam go wyżej od wszystkiego co do tej poryy stworzyli Panowie z CA. Jeśli nie zgadzacie się z moją opinią, uszanuje różne zdania, ale nie walczcie proszę sami ze sobą,obrażając innych na forum bo mają inna ocenę gry tylko wyrażajcie swoje merytoryczne opinie.Byłem sceptycznie nastawiony, wręcz wrogo nastawiony po premierze, było mi przykro i czułem się oszukany jak wszyscy,wydając 60 dolarów..., potem trzy miesiące przerwy ,kolejne patche,powrót do gry i uważam że jest bardzo przyzwoicie (oblężenia, zostawiam bez komentarza).Po wgraniu modów:karty jednostek, 4 pory roku,karty agentów, Centurioni w kohortach, w zasadzie kosmetyka w estetyce gry, gra mi się nareszcie dobrze.Pozdrawiam wszystkich.

  8. #228
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    308
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 3 podziękowań w 1 poście

    Re: Opinie i wrażenia graczy

    a juz myslalem ze jestem osamotniony twierdzac ze rome 2 to na chwile obecna najlepszy total war mozna powiedziec ze z brzydkiego kaczatka wyrosl na labedzia, wiadomo gra ma swoje wady do dzisiaj, ale zalet ma zdecydownie wiecej. Szczegolnie jak sie wgra kilka modow

  9. #229
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach

    Re: Opinie i wrażenia graczy

    A ja mam swoje zdanie pod avkiem

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223

Podobne wątki

  1. Recenzje i wasze opinie
    By Ensis in forum The Battle for Wesnoth
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-01-2015, 20:47
  2. Europa Universalis IV - Wrażenia i Ocena Graczy
    By Asuryan in forum Europa Universalis
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 04-09-2013, 07:49
  3. Wrażenia i opinie z gry Napoleon: TW
    By Duqq in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 124
    Ostatni post / autor: 03-01-2011, 11:03
  4. Wiwat rewolucja, rewolucja w Ronie wrazenia i skutki E:TW
    By Secret_Matrix in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-11-2009, 18:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •