Strona 527 z 631 PierwszyPierwszy ... 27427477517525526527528529537577627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 261 do 5 270 z 6307

Wątek: Piłka Nożna

  1. #5261
    Stolnik Awatar Baal-Melkart
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 178
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 14 podziękowań w 12 postach

    Re: Piłka Nożna

    Cytat Zamieszczone przez voitek
    Ale dlaczego sprzyjanie polskiemu klubowi jest uzasadnione, a sprzyjanie klubowi, w którym gra trzech Polaków już nie?
    Bo to nie jest Polski klub. Ja rozumiem, że grają tam Polacy i zawsze komentatorzy będą kibicować Dortmundowi, ale to co się dzieje teraz to już zbyt wiele.
    Cytat Zamieszczone przez voitek
    W składzie Wisły Kraków prawie w ogóle nie było Polaków, czy w takim przypadku można jej było sprzyjać czy nie?
    A dlaczego nie? Dziś grają obcokrajowcy, jutro mogą grać Polacy, natomiast ewentualne sukcesy Wisły poprawiają współczynnik UEFA.
    Żeś Jeden Święty jest, uznałem ciebie, Mazda-Ahuro,
    Gdy Dobra Myśl zeszła raz ku mnie,
    Bym głośno wyrzekł, co Myśl mówi Cicha, Najlepsza:
    u Kłamców licznych nie szukaj pochwały,
    Bo każdą Cnotę wrogiem ci uczynią.

  2. #5262
    voitek
    Gość

    Re: Piłka Nożna

    Widzicie, polscy komentatorzy mają pełne prawo do spuszczania się nad takimi meczami i ewidentnej stronniczości.

    Już nieraz czytałem odniesienia do komentatorów z Anglii czy Hiszpanii. Takie porównania to totalny bezsens.

    Chyba jest różnica między komentatorem z kraju, którego zawodnicy i drużyny regularnie grają w najwyższych klasach rozgrywkowych, a takim komentatorem z Polski, który widzi sukces raz na sto lat? Dlaczego taki człowiek nie może się emocjonować?

  3. #5263
    Stolnik Awatar Baal-Melkart
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 178
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 14 podziękowań w 12 postach

    Re: Piłka Nożna

    Cytat Zamieszczone przez voitek
    Widzicie, polscy komentatorzy mają pełne prawo do spuszczania się nad takimi meczami i ewidentnej stronniczości.
    Prawo mają, ale niesmak pozostaje.
    Cytat Zamieszczone przez voitek
    Dlaczego taki człowiek nie może się emocjonować?
    Długo na to nie zwracałem uwagi, ale widocznie mam swoje granice. Poza tym dla mnie najlepszy komentarz, to komentarz bezstronny.
    Żeś Jeden Święty jest, uznałem ciebie, Mazda-Ahuro,
    Gdy Dobra Myśl zeszła raz ku mnie,
    Bym głośno wyrzekł, co Myśl mówi Cicha, Najlepsza:
    u Kłamców licznych nie szukaj pochwały,
    Bo każdą Cnotę wrogiem ci uczynią.

  4. #5264
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 012
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach

    Re: Piłka Nożna

    No to Juve nie pograło. PSG grało dobry mecz z Barcą, szkoda że nie awansowali.
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  5. #5265
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach

    Re: Piłka Nożna

    Dobrze ze nie ma "bratobojczych" pojedynkow w polfinalach LM.Lewy vs Krysia...no,no ciekawie moze bedzie


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  6. #5266
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Piłka Nożna

    UEFA znowu celuje w Gran Derbi w finale? Oba hiszpańskie kluby rewanże u siebie. Chciałbym zobaczyc finał Barcelona - Borussia, ale coś czuję, że będzie Real - Bayern.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  7. #5267
    Gość

    Re: Piłka Nożna

    Wczoraj coś mnie tknęło i pooglądałem sobie mecz milicjantów z wojskowymi, już wiadomo, nasi"włodarze" piłką skopaną wydali wyrok kto ma majstra w tym sezonie...To co główny sędzia wyczyniał, to nawet lepsze od tego co oglądałem swego czasu w drugiej połowie lat 90- tych też na meczu milicji, na żywo, tylko tam akurat było wiadomo że milicja ma zostać mistrzem skopanej naszej...Sędzia niby bije się w piersi, ze skruchy, ale cóż mu pozostało? Coraz trudniej przy tej technice medialnej "niedowidzieć" w trakcie spotkań

  8. #5268
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach

    Re: Piłka Nożna

    Aj nie przesadzaj!Przeciez pilka byla tylko pol metra...no moze wiecej za linia koncowa boiska a sedzia bramkowy albo liniowy(nie wiem jak ich definiowac) raptem jakies 2-3 metry od miejsca zdarzenia Najwazniejsze to nie dopuscic skislej do europejskich pucharow,tzn.eleminacji bo znowu sie skompromituja z jakimis pastuchami z Kaukazu
    http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91 ... _0_1_.html


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  9. #5269
    Gość

    Re: Piłka Nożna

    Masz rację zajac, zwykłe jak zawsze czepialstwo z mojej strony, no i całe moje wywody są zmasakrowane tym co ten pan powiedział, człowiek uczy się całe życie
    (...)Szef Kolegium Sędziów PZPN tłumaczył błąd Jarzębaka. - Został jakby odrzucony od linii bramkowej przez nadbiegającego zawodnika Legii i znalazł się w najgorszej z możliwych pozycji, by ocenić sytuację. Miał dużo czasu aby się odsunąć w bok i pozostając na linii bramkowej, patrzeć z innej, optymalnej perspektywy :shock: - mówił Przesmycki.

    - Dodam tylko, że Zbigniew Boniek cały czas twierdzi, że dodatkowy asystent znajduje się w najgorszym miejscu, by prawidłowo ocenić sytuację. I coś mi się wydaje, że ma rację - zakończył szef sędziów PZPN

    http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ek ... omosc.html
    -----
    *ilość użytych emotikon sugeruje jak poważnie ja, chociażby podchodzę do argumentacji naszych "włodarzy" piłki nożnej

  10. #5270
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Piłka Nożna

    A wczoraj swój prawdziwy, dłuższy debiut ( wcześniej zagrał kilka ogonów ) zaliczył Zieliński z Udinese i miał asystę, a mógł też strzelić bramkę, ale walnął prosto w bramkarza z najbliższej odległości ( na szczęście kolega z drużyny dobił ). Przeciwnik w sumie nie byle jaki, bo całkiem solidna Parma i to na własnym stadionie.
    Wszystko pod nieobecność Di Natale, a za tydzień pauzuje drugi napastnik, Muriel ( swoją droga warto zwrócić uwagę na tego Kolumbijczyka, bo może być w niedalekiej przyszłości świetnym grajkiem ), więc może uda się młodemu Polakowi wystąpić drugi raz, zwłaszcza, że Udinese już o nic konkretnego nie walczy.
    Dobrze, że trafił do tego akurat klubu, bo to w dzisiejszym świecie najlepsza obok Porto "kuźnia talentów", w dodatku z szeroko rozwiniętą siatką skautów ( co akurat dobrze świadczy o talencie Zielińskiego, bo byle kogo się tam nie bierze ). Kto wie, może za jakiś czas coś z tego będzie, razem z Wolskim z Fiorentiny i Salamonem z Milanu.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

Strona 527 z 631 PierwszyPierwszy ... 27427477517525526527528529537577627 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Piłka Ręczna
    By Marat in forum Sport
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 15:05
  2. Polska siatkowka vs polska pilka nozna
    By Nezahualcoyotl in forum Sport
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-10-2009, 13:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •