Strona 630 z 631 PierwszyPierwszy ... 130530580620628629630631 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 291 do 6 300 z 6307

Wątek: Piłka Nożna

  1. #6291
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Łysy z FIFA przebił samego Platiniego w rujnowaniu wizerunku tejże organizacji

    https://www.onet.pl/sport/onetsport/...v0lrf,d87b6cc4


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  2. #6292
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 011
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach
    Temat widzę na czacie się rozrósł pt. "dywagacja nad naturą rzeczy, słów kilka dlaczego jesteśmy piłkarskimi dziadami".
    https://www.youtube.com/watch?v=Gs38THS79pk

    Moim zdaniem po prostu u nas nie ma struktur piłkarskich. Nie jesteśmy Brazylią albo Argentyną, gdzie biedne dzieci kopią gałe od rana do wieczora. A potem w wieku 16 lat jadą do Europy gdzie ogarniają taktykę. My rywalizujemy na gruncie cywilizacyjnym, gdzie dzieci chodzą do szkól, a potem treningi klubowe. Tylko co oni się tam nauczą? Gdzie są nasze kluby? Nigdzie. Od 30 lat nigdzie nie są i czasem im się coś przydarzy. Jakaiś wypadek przy pracy jak Lechowi. Więc imo z pustego i Salomon nie naleje. Nie ma klubów, nie ma szkolenia, nie ma piłkarzy, nie ma taktyki i mechanimów grania i nei ma na końcu repry.
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  3. #6293
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Brazylia od 2002 niczego nie pokazuje (Copa America, to Copa America ), czyli system jak nazwałeś - biednych dzieci, nic nie daje, a jestem sympatykiem Brazylii od wielu lat, tak, tak Co do Argentyny, sprawdza się, choć nie do wszystkich, ale nie jestem ich fanem, więc nie wnikam. Wbrew obiegowej opinii, oba wymienione kraje mają swój system kształcenia piłkarzy, swego czasu bardzo znany piłkarz brazylijski o pseudonimie Socrates - wdrażał je na grunt angielski, co potem przyniosło, zapoczątkowało zmiany w systemie szkolenia Anglików, co zresztą widać.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  4. #6294
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 011
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach
    No Brazylia to czeka na Ancelottiego. Pierwszy trener nie Brazol byłby. No ale z drugiej strony jak patrzę na kadrę Brazoli to są tam takie cipki i bezjajeczne chłopy poza Casemiro, że mnie to nie dziwi. Taki Neymar liderem? Bez jaj. Opeskę nosił Cafu to się grało a te Ronaldinie latały z przodu. Piłka to męski sport i chłopcy niech machają nogami nad piłką ale i tak jaja muszą być w odpowiednim miejscu, że jak trzeba zrobić wyjazd z piłą, wstawić się za kolegą albo opieprzyć jakiegoś symulującego pajaca to kto tam z obecnych Brazoli poleci jak to są takie słodkie dzieciaczki.

    I tym np Argentyna wygrała turniej. Miała jednego czarodzieja - Messiego i reszta żołnierzy. Nie wirtuozów, nie magików ale chłopów, którzy nie odpuszczali, nie odstawiali nogi, gryźli murawę i walczyli o każdą piłę. Oczywiście nie odmawiam im umiejętności ale GENERALNIE kadra z 2022 roku Argentyny to imo była ich najsłabsza od nie wiem... Odkąd żyję i ich oglądam. Serio.

    Więc Brazylia ma chłopców jak Vinicius JR (pajac a jestem kibicem Realu) vs Argentyna, która gra chłopami drewnianymi jak na nich (kibicuje Argentynie od 2006 roku w sumie, wcześniej lubiłem Francję przez Zidana).
    Co jest dla mnie niestamowite, to nasza repra - odchodząc od tematów szkolenia i piłkarskich też ma ten problem, że jest bezjajeczna. Tam nie ma mężczyzn i są tacy nietykalni goście, że im wszystko zwisa. BO CO NAM ZROBICIE?
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  5. #6295
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Argentyna miała zdobyć MŚ, co miało być ukoronowaniem jego kariery. Byłem pewny na 99% że Argentyna zostanie przepchana do finału. Choćby gra w siatkówkę steryda, co to było? Każdy inny nie obstawiony tak sponsorami, mediami i lobby medycznym, by dostał czerwoną kartę^^. Brazole, jak brzydko nazywasz Brazylijczyków, to przy wszystkich swoich wadach nie są pchani przez sędziów i medyczne wynalazki^^. Zapytaj się lekarza, co daje hormon wzrostu w dawkach jakie miał przyjąć Lessi.
    Co do moich.
    Niestety, obecnie tak od 2006 roku jak mieli fenomenalny skład i nic nie ugrali, bo zwyciężyła polityka agentów piłkarskich itp przy ustalaniu wyjściowej jedenastki, plus radosny sposób przeżywania^^ czasu wolnego, to zawodnicy Brazylijscy są kreowani ponad stan swoich umiejętności, jako gwiazdy. Kiedyś by Ronaldo i Ronaldinho, Rivaldo i innym ręczniki nosili, albo wchodzili w końcówce spotkań, by tamci nie złapali zmęczeni jakiejś kontuzji.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. #6296
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 011
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach
    Ja tam jestem fanem Realu ale jednak klasę Messiego trzeba umieć docenić. Czy byli pchani - moim zdaniem dużo mniej niż taka Francja w 98 roku z uwagi na Var więc nie powiedziałbym nawet, że jakoś dawało sie to zauważyć. Imo Argentyna jako drużyna zagrała świetny turniej plus fakt jest taki, że wiele ekip z Europy zagrało słabo. Francja bez Benzemy - zdobywcy złotej piłki, Pogby i Kante doszła do finału raczej na Chillu. Niemcy katastrofa, Belgia to samo. Holandia ekipa cienka jak dupa węża ale mimo wszystko postraszyli. Anglia jak zwykle psychika ich niedociągnęła mimo na serio fajnej gry i kadry. Urugwaj fatalny. Ten turniej to trochę taki zmierzch Bogów był - całe pokolenie roczników 87,88,89.żegna się z piłką więc tezy o faworyzowaniu Argentyny nie przyjmuje.


    A Brazylia po prostu ma dużo instagramerów i pizdusiów. Przecież ta imba co Vinicius rozpętał w Hiszpanii.. Daniego Alvesa rzucili bananem to gość go podniółs i zjadł i grał dalej a tu chłop prowokuje, pajacuje, wkurwia kibiców to Ci go będą wyzywać od małp a ten płacz - i taka to jest kadra. Neymar genialny piłkarz ale to nie jest lider. Brazylia nie ma mentalu do grania turniejów. To nie jest już kadra zwycięzców. Mają fajny skład ale dla mnie oni od 2006 nigdy nie są faworytem z uwagi na powyższe.
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  7. #6297
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez odi.profanum Zobacz posta


    A Brazylia po prostu ma dużo instagramerów i pizdusiów. Przecież ta imba co Vinicius rozpętał w Hiszpanii.. Daniego Alvesa rzucili bananem to gość go podniółs i zjadł i grał dalej a tu chłop prowokuje, pajacuje, wkurwia kibiców to Ci go będą wyzywać od małp a ten płacz - i taka to jest kadra. Neymar genialny piłkarz ale to nie jest lider. Brazylia nie ma mentalu do grania turniejów. To nie jest już kadra zwycięzców. Mają fajny skład ale dla mnie oni od 2006 nigdy nie są faworytem z uwagi na powyższe.
    Nie oszukujmy się - tacy giganci sportu, by zaistnieli obok siebie w jakiekolwiek dyscyplinie sportu i narodowości, to rzadki przypadek, plus odpowiedni trener w danym czasie.

    Rok 2002
    Stoją od lewej: Lúcio, Edmilson, Gilberto Silva, Roque Júnior, Marcos, Cafu.
    Klęczą od lewej: Ronaldinho, Ronaldo, Roberto Carlos, Juninho Paulista, Rivaldo

    I to jeszcze nie wszyscy, szkoda że w 2006 roku woleli się bawić


    Póki, co to od czasów Dungi, to są selekcjonerzy, co wykonują polecania mediów, sponsorów i agentów piłkarskich promujących swoich podopiecznych - grą w kadrze, by lepiej ich sprzedać. Temat rzeka. Rynek piłkarski brazylijski jest tak wydrenowany od rozgrywek niższego szczebla po te elitarne krajowe, że stało się to swoistym przemysłem. Ilu piłkarzy z Kraju Kawy zasilało i zasila obce reprezentacje, często zdobywając najwyższe trofea?^^
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 09-07-2023 o 10:01
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  8. #6298
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 011
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach
    Póki, co to od czasów Dungi, to są selekcjonerzy, co wykonują polecania mediów, sponsorów i agentów piłkarskich promujących swoich podopiecznych - grą w kadrze, by lepiej ich sprzedać. Temat rzeka. Rynek piłkarski brazylijski jest tak wydrenowany od rozgrywek niższego szczebla po te elitarne krajowe, że stało się to swoistym przemysłem. Ilu piłkarzy z Kraju Kawy zasilało i zasila obce reprezentacje, często zdobywając najwyższe trofea?^^
    Tam w kadrze jeszcze Kaka był na ławce. No pamiętam pamietam, imo w 2006 byli jeszcze mocniejsi, bo Ronaldinho i Kaka mięli swój prime. W 2002 roku Ronaldo zaliczył największy piłkarski come back ever, z typa co miał nigdy nie zagrać w piłkę do gościa co ładuje na Mundialu 8 bramek. ALe to już nie był ten sam Ronaldo, co ten 18letni - turbo szybkość i odejśćie. Ten bardziej wykańczał chociaż dalej miał technikę, siłę. W sumie każda topowa reprezentacja wygrywająca mundial miała generacje piłkarzy wybitnych. Kadra Hiszpanii 2010? Mocarze. Niemcy 2014? Też. Francja 2018? Podobnie. Czy ta Brazylia 2002 była aż tak bardzo wybitna? Na przestrzeni ostatnich 20 lat nie powiedziałbym. Kadra Agentyny z 2006 z Crespo, Riquelme, Tevezem, młodym Messim, Mascherano była imo bardzo podobna siłą. Tylko 2006 roku Niemców przepchał sędzia, który nie widział tych wejść z kolanka w bramkarza albo no syfiastej gry Niemców wobec Argentyny. W bezpośrednim starciu myślę, że kadra Hiszpanii 2010 by ograła Brazylię 2002 dlatego, że Hiszpanie mieli mega denerwujący styl klepania sobie piłki i genialną pomoc w postaci Xaviego, Iniesty, Xabiego Alonso i Busquetsa...

    Tak czy siak nic nie trwa wiecznie. Argentyna czekała 40 lat na swój kolejny puchar. Generacje piłkarzy minęły zanim udało im się wygrać. A taka Holandia? Wieczne przegrywy mimo genialnych zawodników. Anglia? Więc do do Brazylii - owszem posucha trwa 20 lat już ale w tą dyscyplinę gra wiele dobrych ekip a turniej można wygrać raz na 4 lata. A wpółczesna ich kadra to pizdusie i dzieci instagrama.
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  9. #6299
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 011
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach
    To co Neymar emeryturka?

    W sumie ze sceny w Europie zeszło 3 głównych aktorów, wokół których wszystko się kręciło przez ponad dekadę.
    Messi - najlepszy piłkarz w historii.
    Ronaldo genialny egzekutor, tytan pracy i dzięki niemu mieliśmy fantastyczną rywalizację 2 genialnych piłkarzy.
    Neymar. Kariera bez pointy. Miał zadatki by podjąć walkę z ww. 2 ale gdzieś ta kariera się rozmyła. Bardzo żałowałem, że Real go wtedy nie kupił kosztem Balea. Eh, magik, świetny strzał, brazol z sambą. Połamali go za wiele razy w tej Francji te murzyny. Głowa niedojechała to talentu i jak u Brazoli ofensywnych, 30 zjazd do bazy. Szkoda, wielka szkoda bo lubiłem show, które robił.
    Ostatnio edytowane przez odi.profanum ; 21-08-2023 o 11:24 Powód: nowa myśl
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  10. Użytkownicy którzy uznali post odi.profanum za przydatny:


  11. #6300
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez odi.profanum Zobacz posta
    To co Neymar emeryturka?

    W sumie ze sceny w Europie zeszło 3 głównych aktorów, wokół których wszystko się kręciło przez ponad dekadę.
    Messi - najlepszy piłkarz w historii.
    Ronaldo genialny egzekutor, tytan pracy i dzięki niemu mieliśmy fantastyczną rywalizację 2 genialnych piłkarzy.
    Neymar. Kariera bez pointy. Miał zadatki by podjąć walkę z ww. 2 ale gdzieś ta kariera się rozmyła. Bardzo żałowałem, że Real go wtedy nie kupił kosztem Balea. Eh, magik, świetny strzał, brazol z sambą. Połamali go za wiele razy w tej Francji te murzyny. Głowa niedojechała to talentu i jak u Brazoli ofensywnych, 30 zjazd do bazy. Szkoda, wielka szkoda bo lubiłem show, które robił.
    Ładne podsumowanie, gdyby Neymar został w Barcelonie - to MSN by jeszcze porządził i zespół z Katalonii teraz byłby w innym miejscu....ale nazywanie Messiego tak, ja bym jednak tutaj był ostrożny, bo kiedyś mój ulubiony napastnik brazylijski musiał lecieć do Brazylii, bo w Hiszpanii nie wydano zgody na pewien sposób go leczenia.
    Nie odmawiam Messiemu techniki, to się ma, ale reszta, to historia pokaże jak skończy karierę, media, sponsorzy, reklamodawcy i agenci jego etc ochłoną, co może się stać.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Strona 630 z 631 PierwszyPierwszy ... 130530580620628629630631 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Piłka Ręczna
    By Marat in forum Sport
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 15:05
  2. Polska siatkowka vs polska pilka nozna
    By Nezahualcoyotl in forum Sport
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-10-2009, 13:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •