Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: początki w TW

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    początki w TW

    Witam
    Jestem nowy w świecie TW i proszę o pomoc. Generalnie interesuje mnie tylko multiplayer ale nie wiem od czego zacząć.
    Gdzie jest najwięcej graczy(jak ich szukać) i rozwinięty multi (Rome 2 kupie za miesiąc) mam Napoleona i Szoguna 2?.

    Gra z automatu szuka mi graczy którzy albo po mnie przejadą albo stosują tak dziwne taktyki że wygrywam stojąc i nic nie robiąc albo w Shogunie kawalerią biegają po całej mapie unikając walki.

  2. #2
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Grójec
    Postów
    161
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: początki w TW

    Cześć wb78, jeśli miałbym Ci radzić to lepiej zasiąść do Shoguna 2. Dlaczego? Ponieważ czasy są do siebie zbliżone Rome 2 a Shogun 2, w napleon to już inna epoka i tutaj zupełnie inne taktyki wchodzą w grę inne style gry. Shogun jak i Rome to walka na miecze, kawalerie (póki co w Rome zachowuje się słabo). No ale miałbyś taki miesięczny warsztat. Jak jest z aktywnością na tych grach nie wiem, dawno temu przestałem grać. Mogę Cię zapewnić że najwięcej graczy zawsze będzie na najnowszej odsłonie, nawet jakby była największą klapą. Od Rome 2 TOtal War jeśli zamierzasz aktywnie grać to przystąp do jakiegoś klanu pozwoli Ci to się rozwinąć i co ważniejsze będziesz miał z kim grać, bo chociażby ostatnio na multi Rome 2 Total War na gracza czekałem 30 minut, nikt nie wbijał do bitwy 1na1. W każdej grze masz ikone z grą multiplayer - na pewno znajdziesz potem wyskakują Ci możliwe gry lub sam zakładasz grę i grasz


    " Spartanie nie pytają jak dużo tylko gdzie "

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: początki w TW

    Dzięki za info. Gram w jedno i drugie - problem też w tym że mam dodatek tylko do Szoguna2 a tam wszystko narazie mi... strzela :/.
    Szkoda że scena multi w TW nie jest duża (mam nadzieje że to tylko na początku mam takie odczucie i że jest inaczej).
    A na YT oprócz SUNTZUASW i Legwana są jakieś kanały gdzie można coś podejrzeć?
    może być eng.

Podobne wątki

  1. Dragon Age:Początki
    By Luminos in forum Inne gry komputerowe
    Odpowiedzi: 131
    Ostatni post / autor: 08-10-2014, 21:27
  2. Początki są zawsze trudne... [RTW]
    By Piotruś Oprawca in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 30-08-2012, 17:04
  3. MII TW: początki i pytania
    By cshtq in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-11-2010, 13:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •