Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: The Astorionar Adventure

  1. #1
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    The Astorionar Adventure

    The Astorionar Adventure

    Mod skupiający się na fabule, która jest bardzo ciekawa. Ma też piękną grafikę i jest bardzo dopracowany.
    Mod wart zauważenia, ponieważ niewiele jest projektów nastawionych na fabułę.

    Frakcje:

    • Zalethion
    • Oughnar
    • Atlantis


    Linki:
    Tawerna
    TaleWorlds
    Download

    Screeny:
    Spoiler: 




    Ostatnio edytowane przez McAbra ; 27-04-2014 o 13:20

  2. #2
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: The Astorionar Adventure

    Nikt nie wypróbował?
    To może mały opis.
    Rozpoczynamy tradycyjnie, od ustalenia życiorysu naszej postaci - jednak tu niespodzianka, bo menu to zostało całkowicie zmienione. Od razu na samym początku rozgrywki zostajemy wrzuceni w wir walki w obronie naszej rodzinnej twierdzy! No dobra, nie twierdzy, tylko wioski.
    Dalszych losów nie chcę zdradzać, żeby nie psuć zabawy, ale powiem tyle - jeśli podobał Wam się film "Obłędny rycerz" to ten mod z pewnością przypadnie Wam do gustu.
    Na koniec dodam, że bardzo miło zaskoczyła mnie grafika. Świat jest piękny, zewsząd bije żywa zieleń. Mapa świata jest prosta, ale przemyślana i przede wszystkim naturalna.
    Zachęcam do sprawdzenia, bo jest to świetna odskocznia od wielkich modów jak PoP czy TLD.

  3. #3
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach

    Re: The Astorionar Adventure

    Nie przepadam za modami do zwykłego M&B bo nie wiem czemu nie mogę przyśpieszać podróży i zawsze strasznie długo na wycieczki schodzi. Ściągnę jednak moda i sobie pogram chwilkę, może mnie wciągnie na dłużej. Zachęciłeś mnie tym Obłędnym Rycerzem. Pewnie bym zamiast tego pograł w Europę 1200 na warbanda ale mi wywala grę co chwile i szukam jakiegoś innego moda, który by mnie wciągnął.


  4. #4
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: The Astorionar Adventure

    No no, zaciekawiłeś mnie, na pewno wypróbuję co to za cudeńko, bo z tego co na razie widać to ciekawa sprawa ten mod.

    Niech żyje Gwardia!

  5. #5
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach

    Re: The Astorionar Adventure

    Zagrałem sobie chwilkę i niezły ten mod. Ciekawa fabuła jak na razie i rzeczywiście przypomina Obłędnego Rycerza Niestety muszę lecieć już spać bo jutro ciężki dzień w szkole mam i nie mogę siedzieć dłużej przy kompie Ale jutro na pewno sobie będę kontynuował grę.
    EDIT. Pograłem sobie i pytanie mam. Mam dostarczyć list do jakiegoś Conrada gdzie on jest? Bo przypadkowo przeklikałem tą rozmowę akurat, a nie chcę wczytywać sava.
    Spoiler: 
    Król kazał mi poemat zrobić i zrobiłem nie trzymający się kupy więc powiedziałem mu, że to nowoczesna poezja.
    Ostatnio edytowane przez McAbra ; 11-03-2015 o 17:04


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •