Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Czas na zmiany.

  1. #11
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Rybnik/Białystok
    Postów
    1 953
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 26 podziękowań w 21 postach

    Re: Czas na zmiany.

    Moim zdaniem Adi, to powinieneś w końcu odpisać mi na gg i wysłać komuś hasło do papy z mko31 :x
    Jak już zrezygnowałeś z funkcji mg, to chociaż postaraj się jakoś pomóc, a nie olewać. Gracze się znaleźli na prawie wszystkie frakcje, da się grać, tylko stoimy na turze papieża, bo nikt oprócz Cb nie ma hasła!
    KO:
    Krucjata(4-Jerozolima);Iberia(1-Navarra);Brytania(32-Walia);Krzyżacy(35-Polska,36-Zakon,38-Litwa,42-Dania,44-Mongołowie,45-Zakon);MKO(26-Bizancjum);WKO(29-Sycylia);
    Niedokończone:
    MKO(18-Wenecja);Krzyżacy (39-HRE,40-HRE);
    Oddane:
    WKO(30-Maurowie, 32-Bułgaria); MKO(30-Dania,33-Anglia);WKO(34-HRE);BC(17-Egipt);

  2. #12
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    867
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Czas na zmiany.

    Cytat Zamieszczone przez adi087
    Kurde lipnie się tu pomału robi... We wszystkie KO prawie po kolei ludzi zaczyna brakować i]pomału są zamykane. Dla tych graczy co graja sumiennie jest to o tyle nie fajnie że oni sie starają w niektórych KO maja już dobrze wypracowaną pozycje a tu nagle KO idzie sie Je**ć...
    No coś nie Halo. Takie granie mija się lekko z celem. Ja bym proponował zamrozić na jakiś czas większość KO(jak nie wszystkie) i jakoś te braki spróbować załatać. Mi na przykład takie zamykanie od razu trochę mi nie w smak jest(i chyba większości tych co maja większy wkład w KO, szczególnie w wko). Otwieranie na ich miejsce nowych(jak to nie którzy chcą zrobić) też się mija z celem bo ludzie tez mogą poznikać i lipa będzie. Najlepiej zrobić "zebranie" aktywnych graczy i wspólnie znaleźć rozwiązanie. Czas na istotne zmiany niestety...
    Ok, ok ale siebie do tych "sumiennych" chyba nie zaliczasz? Ja bym proponowal Ciebie zamrozic jesli masz nadal tak opozniac BC18 :roll: Ture masz od 5 dni :!:

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [STRONA] ZMIANY!
    By Ensis in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-04-2014, 18:43
  2. zmiany PackFileManagerem
    By wawrzyniec in forum Empire
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 15-10-2010, 11:47
  3. Zmiany
    By marcinus1002 in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-09-2009, 12:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •