Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: [ROME 2] Blood & Gore DLC

  1. #1
    Stara Gwardia Awatar Grogmir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 609
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    36
    Otrzymał 68 podziękowań w 40 postach

    [ROME 2] Blood & Gore DLC

    Podobnie jak w przypadku Shoguna II, już wkrótce będziemy mieli okazję ujrzeć tryskającą obficie krew i fruwające kończyny w "bezkrwawym" dotąd Rome II.

    Blood & Gore DLC dostępne jest już w przedsprzedaży na Steamie w cenie 2,50 euro, zaś oficjalna premiera zaplanowana jest na 31 października.
    Ostatnio edytowane przez Pampa ; 17-11-2014 o 13:34

  2. #2
    Ensis
    Gość
    Ostatnio edytowane przez Pampa ; 17-11-2014 o 13:34

  3. #3
    Łowczy
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    104
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Blood and Gore - Krwawa Jatka

    Czy ktoś kto kupił? Co o tym sądzicie?

    Zastanawiam się czy jak to się kupi to można to potem wyłączyć, na przykład w opcjach?

  4. #4
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...ght=blood+gore

    Widzę, że bardzo chcesz założyć jakikolwiek temat ale zakładaj taki, które nie istnieje i ma sens.
    Popraw podpis

  5. #5
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Zakupiłem kilka dni temu Blood & Gore DLC. Zapewne jako ostatni z Was . "Czaiłem" się z tym, bo jakoś odpowiednik z S2TW nie przypadł mi za bardzo do gustu (mimo że nie raziły mnie podobne efekty w 300 czy Spartakusie ). Przygotowany na to samo... nie zauważyłem w pierwszej potyczce tych efektów (faktem jest że nie zbliżałem kamery). Po sprawdzeniu w bibliotece i opcjach że mam, sprawdziłem w kolejnej bitwie. I od tej pory jestem, jak rzadko kiedy, zadowolony z tych wydanych 10,-PLN. Efekty są stonowane w porównaniu ze wspomnianym DLC do S2. Mimo że niekiedy się zdarza że pierwszy poplamiony krwią jest ... ostatni falangita w szyku (przy braku ostrzału ze strony rywala), ale machnąłem na to ręką. Jestem ciekawy jakie Wy macie spostrzeżenia. Szczególnie na to liczę, gdyż przeze mnie ów temat odblokował sam Samick! a nie chciałbym nadużywać jego zaufania odblokowaniem na jeden post.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  6. #6
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    To też coś napisze, żeby nie było, że sobie przypału narobiłeś.
    Tego DLC kupiłem na ostatniej wyprzedaży, bo nie byłem pewien jak będzie dawał radę na moich ustawieniach graficznych. Ogólnie jest dużo lepiej, gdyż teraz pole bitwy i walczący żołnierze nie są już tak nienaturalnie czyści. Fajnie to wygląda zwłaszcza na Grekach i ich płóciennych pancerzach. Mimo to w Shogunie trochę lepiej się to prezentowało dzięki broni palnej i możliwości zmiany oddziału wroga w czerwoną chmurkę (Dzieło jazdy z garłaczami: http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=114744135).
    Szkoda tylko, skoro i tak zmienia to grę na +18, że nie poprawiło to wszystkich nagich jednostek na faktycznie nagie.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  7. #7
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    He, he jest to jedyne DLC jakie kupiłem do tej pory do Rome II, sam produkt CA niezbyt mnie zachwycił ,ale już w połączeniu z jednym z modów na krew wygląda całkiem klimatycznie, bo co to za pole bitwy bez krwi i zroszonych krwią wojaków( ale oczywiście z umiarem).
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  8. #8
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaak Zobacz posta
    To też coś napisze, żeby nie było, że sobie przypału narobiłeś.
    Tego DLC kupiłem na ostatniej wyprzedaży, bo nie byłem pewien jak będzie dawał radę na moich ustawieniach graficznych. Ogólnie jest dużo lepiej, gdyż teraz pole bitwy i walczący żołnierze nie są już tak nienaturalnie czyści. Fajnie to wygląda zwłaszcza na Grekach i ich płóciennych pancerzach. Mimo to w Shogunie trochę lepiej się to prezentowało dzięki broni palnej i możliwości zmiany oddziału wroga w czerwoną chmurkę (Dzieło jazdy z garłaczami: http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=114744135).
    Szkoda tylko, skoro i tak zmienia to grę na +18, że nie poprawiło to wszystkich nagich jednostek na faktycznie nagie.
    Tak się złożyło że gram Ateńczykami więc akurat widzę to co mówisz! , ale z tymi nagusami. Nie ma amazonek (te gladiatorki itd jednak ubrane...) więc przeżyję .

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  9. #9
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    W sumie to Amazonki są (u Scytów), ale one latały raczej ubrane. Z tego co się orientuję to na pewno Kuszytki biły się na gołej klacie.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  10. #10
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Odciętej piersi w Romku 2 (i nie tylko) nie mógłbym oglądać, więc może i dobrze że jest jak jest...

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. DLC Blood & Gore (Pytania przed kupnem)
    By Centurio in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 09-01-2014, 18:02
  2. DLC Blood Pack
    By Hubert102 in forum Koszary Cesarza
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12-04-2012, 08:43
  3. Smoke & Blood mod
    By KLAssurbanipal in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-10-2010, 10:55
  4. Jak załączyć Blood Mode
    By Nagano in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-01-1970, 01:00

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •