Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Marat i Wk30

  1. #1
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach

    Marat i Wk30

    viewtopic.php?f=515&t=14346

    Wk30
    Sam jeszcze dokładnie nie wiem, co tutaj jest problemem prosiłbym abyście się z tym zapoznali i zagłosowali

    viewtopic.php?f=3&t=7117&start=280
    Marat- sprawa wpisania delikwenta na czarną listę

    W obu przypadkach upraszał bym mefista o niegłosowanie, jako że jest stroną w obu sprawach

  2. #2
    kromoliński raubritter Awatar janker92
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 163
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 6 podziękowań w 3 postach

    Re: Marat i Wk30

    Odnośnie WKO 30:
    Po przekopaniu się przez wszystkie posty i zawiłości sytuacyjne, po krótkim przemyśleniu sprawy wnioskuję za tym, by oba państwa zobowiązać dwuturowym ponem, przy czym armia angielska ma oddalić się w kierunku północnym. Turę cofnąć do Maura, by zapobiec zniszczeniu angielskiej armii.

    Co do Marata: Rzeczą wybitnie nie fair jest zostawienie przez niego frakcji bez zastępstw, jednak to jego jednorazowy wybryk, na który chyba można przymknąć oko, biorąc pod uwagę jego staż w KO. Ukaranie jego mimo wszystko byłoby nieproporcjonalne, porównując innych członków tej listy...
    "Widzieliście go? Rycerz chędożony! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
    A. Sapkowski Krew Elfów

    i5 2500k+ Mugen 2rev.B/ MSI P67A-GD55/ MSI HD7850 1GB/ OCZ Vertex 4 128GB+Seagate Barracuda 2 TB/ Adata 8GB DDR3 1333MHz CL9/ Asus Xonar D1+CAL!(recabling)/ Chieftec 350W/ Silentium PC Brutus 410

  3. #3
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Marat i Wk30

    Dwuturowy PoN przeszkodzi w działaniach wojennych w rejonie Metz, gdzie angielska armia idzie ramię w ramię z moją przeciw Maurowi. Poza tym dwie tury tej armii nie uchronią, jeśli będzie miała iść na północ, gdzie właśnie armia mauryjska się znajduje. Nic a nic nie umknie, nawet jeśli by Domen fortów nie postawił, a postawi.

    Ej, ale czemu mój głos ma się nie liczyć akurat w sprawie Marata? Jestem z wami tutaj i mój głos jest na 1 za. Od tego między innymi jesteśmy by ich wpisywać, a ja mogłem wyjść z inicjatywą. A jak ja swoje stanowisko tłumaczę: Otóż jest przebrzydłym HIPOKRYTĄ, biorąc pod uwagę uwagi jakie stawiał innym, którzy tak zrobili. Do tego dołączam pobudki jakie szły za jego rezygnacją: tchórzostwo i zarozumialstwo.

  4. #4
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach

    Re: Marat i Wk30

    ja proponuje obu frakcjom zakazać działań wojennych na terenie Francji do czasu unormowania stosunków gra/forum, a także dopisanie do regulaminu, że dostęp wojskowy jest tylko w wypadku sojuszu

    Ja jestem przeciw. Poniosło go i to bardzo sporo ale nie wpisywałbym go na cl jedno to to co napisał janker a drugie to że prowadził to stado kampanii bardzo długo i jego wpisanie na cl było by nieadekwatne do jego "zasług"

  5. #5
    Podkomorzy Awatar Avasil
    Dołączył
    Sep 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 993
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 61 podziękowań w 33 postach

    Re: Marat i Wk30

    Jeśli chodzi o wko30, to jeżeli Anglia nie nadużywa wyroku MG i nie stawia swoich armii gdzieś bezczelnie przy mauryjskich, a po prostu w okolicach gdzie normalnie mógłby to zrobić, to decyzja MG jest wiążąca i trzeba się jej trzymać.

    a także dopisanie do regulaminu, że dostęp wojskowy jest tylko w wypadku sojuszu
    Całkiem fajny pomysł jeśli chodzi o mechaniczny dostęp wojskowy - zapobiegnie to takim sytuacjom jak teraz.

    Co do Marata - targają mną sprzeczne emocje, ale chyba jednak byłbym za wpisaniem go na Czarną Listę na te dwa miesiące. Właściwie to porzucił kampanie w ten sam sposób co seba i inni. Długi staż stawia go wręcz w gorszym świetle. Nie mówiąc o tym, że były już w przeszłości sytuacje, gdy Marat znudzony jakąś KO, bo mu nie szło porzucał ją(np. wko31) lub podkładał się(wko30).

  6. #6
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach

    Re: Marat i Wk30

    patowa sytuacja...

  7. #7
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Marat i Wk30

    (Tutaj tak przypomnę. Pop i Janker - wciąż czekamy na wasz werdykt w sprawie WKO34, gdzie Matisek czepia się tego, że moje statki wzięły udział w bitwie statków Avasila z jego. A wzięły udział, bo po prostu mam z Avasilem sojusz. A że tam stały, to już żaden grzech. Zresztą nie ustawiłem ich tam specjalnie. Trwają tam od dobrych kilku tur. Może luka w prawie, ale na pewno nie podstawa do wymierzania nam kary, a Blackhand taką nam wymierzył.
    Także proszę o szybką decyzję, bo tura już doszła do mnie.)

  8. #8
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach

    Re: Marat i Wk30

    Jutro wydam "opinie" bo dzisiaj już nie mam za bardzo siły

  9. #9
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Marat i Wk30

    No dawaj stary, to chwilka. Przecież już sam wiesz na pewno co o tym sądzisz. A ja chciałbym zrobić turkę.

  10. #10
    kromoliński raubritter Awatar janker92
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 163
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 6 podziękowań w 3 postach

    Re: Marat i Wk30

    Ja jestem za unieważnieniem kary. Morza są eksterytorialne.
    "Widzieliście go? Rycerz chędożony! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
    A. Sapkowski Krew Elfów

    i5 2500k+ Mugen 2rev.B/ MSI P67A-GD55/ MSI HD7850 1GB/ OCZ Vertex 4 128GB+Seagate Barracuda 2 TB/ Adata 8GB DDR3 1333MHz CL9/ Asus Xonar D1+CAL!(recabling)/ Chieftec 350W/ Silentium PC Brutus 410

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •