Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: DarthMod 8.0.1 Platinum Final spolszczenie

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    DarthMod 8.0.1 Platinum Final spolszczenie

    Cześć, założyłem tutaj konto w sumie tylko po to, żeby podzielić spolszczeniem, które zrobiłem do DarthModa. Irytowało mnie to "pół na pół" polskie z angielskim, więc zmergowałem plik z oryginalnym polskim tłumaczeniem, z tym, które dodaje DarthMod, w rezultacie cała gra jest po polsku, z wyłączeniem tylko i wyłącznie tych tekstów, które nie istnieją w podstawowej wersji gry. Dodaję, że zrobiłem to po najniższej linii oporu, wiec kompatybilność będzie tylko z najnowszą (i finalną wersją)

    Sposób instalacji:
    Po zainstalowaniu DarthMod Empire, zainstalowaniu patcha 8.0.1, przejściu wszystkich procedur związanych z launcherem... gdy mamy już moda wystawionego do gry, zastępujemy plik DME_UPC_v6_3.pack (angielskie stringi)

    Link do spolszczenia: (chomikuj, bo zewsząd indziej za rok plik zniknie)
    http://chomikuj.pl/alexpc/R*c3*b3*c5*bc ... olszczenie

    Miłej gry!

  2. Użytkownicy którzy uznali post Alexpc za przydatny:

    Ero

  3. #2
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DarthMod 8.0.1 Platinum Final spolszczenie

    Zapewne jestem nie jedyną osobą, która potrzebuje ponownego spolszczenia NTW, lecz już od DarthMod -a. Posiadam NTW w wersji PL z lektorem. Problem polega na tym, że po instalacji DM zmienia się język w części na angielski. Z chęcią bym zagrał Księstwem Warszawskim (ewidentnie ciężkie zadanie w wersji dominacji 60 prowincji), czyli Polską, lecz brak napisów w języku polskim, do którego się już przyzwyczaiłem, jest irytujące... (tym bardziej, że jest już w polskiej bardzo dobrej wersji). Dłubałem, szukałem, nawet podmieniałem pliki i treści, w tym poprzez PackFileManager... i nie dało to rezultatu. Za cienki jestem w te klocki. Liczę, że poświęci jakiś patriota czas na to, aby z powrotem przywrócić polskie napisy (lektor zachował się + są nowe dźwięki do nowych jednostek), tudzież nawet dopracować tłumaczenie w pełni dla nowych treści pochodzących z MOD-a.

    Oczekuję na wiadomość... gdyż, temat ewentualnie aktualny na wieczność.

  4. #3
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Internet nie zapomina, minęło sporo czasu, ale nie wieczność. Dzięki wpisowi AlexPC udało mi się zrobić coś podobnego na najnowszej wersji DM NTW. Nie udało mi się przywrócić niektórych tekstów w głównym menu i części interfejsu. jednak wszystkie nazwy i opisy jednostek z wersji podstawowej, teksty misji, podpowiedzi itp. są dostępne w wersji polskiej. Content z DM oczywiście po angielsku. Warszawa zamiast Poznania w zaborze pruskim to poważny błąd, nie wiem czy to ktoś naprawił. Zmieniłem za to nazwę tej prowincji z Wielkopolska na 'Wielkopolska i Mazowsze', chociaż pewnie bardziej tu pasuje 'Polska'. Plik spod tego URL należy wrzucić do folderu Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Napoleon Total War\data i nadpisać: https://www.dropbox.com/s/ayj2j0xz8u...v3_3.pack?dl=0

  5. Użytkownicy którzy uznali post bluescreen za przydatny:

    Ero

  6. #4
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Alexpc zrobił największą robotę i chwała mu za to, ja jednak poczułem niedosyt, widząc, że wszystkie jednostki z DarthModa są po angielsku, więc rozpocząłem pracę nad tłumaczeniem reszty. Jak się uda to podzielę się również!

  7. #5
    Chłop
    Dołączył
    May 2015
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam... czy mógłby ktoś odświeżyć/zapodać link do spolszczenia do Darthmod ? jest jeden link do chomikuj a tam trzeba hasła do folderu z Darthmod... (PO CHOLERĘ ) byłbym bardzo bardzo wdzięczny pozdrawiam.

    Przeniosłem do odpowiedniego tematu i proszę nie przeklinać, tym razem upomnienie słowne
    Sadam86

  8. #6
    Chłop
    Dołączył
    May 2015
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    rozumiem przepraszam.... ale tak serio to myślałem ze to odpowiedni temat.. bo w końcu o spolszczeniu.

  9. #7
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Przetestuj ten pliczek bluescreena z 3 posta, jeśli nie będzie działało to zamknę ten temat. Napisze do autorów aby aktualizowali swoje pliki i podawali hasło do chomików.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  10. #8
    Chłop Awatar Ero
    Dołączył
    Jul 2014
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ma ktoś podesłać spolszczenie od Alexpc? Używałem go kiedyś i działało elegancko, ale teraz link jest zabezpieczony hasłem. Może ma go ktoś u siebie?

Podobne wątki

  1. Spolszczenie Darthmod
    By Druth in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-11-2014, 21:57
  2. darthmod
    By patryk99049 in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-09-2013, 23:32
  3. Darthmod
    By Rostel123 in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-10-2012, 11:48
  4. Final Konkursu historycznego
    By Nezahualcoyotl in forum Dyskusje historyczne
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 26-02-2011, 21:35
  5. E:TW DARTHMOD
    By HUNTER in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-07-2010, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •