Strona 11 z 205 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 2047

Wątek: Divide Et Impera - Dyskusja ogólna

  1. #101
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Divide Et Impera (Aktualna wersja z 27.11.2013)

    Cytat Zamieszczone przez marko1805
    No widzisz Bojaki, a jeszcze niedawno nie chciałeś słyszeć o modach, a jak widać bez nich ani rusz.
    Prawda. Jednak dobierać, testować i konfigurować kilkanaście modów na raz vs. zasubskrybować jeden "wszystkomający" to znaczna różnica. Dwa kliknięcia w Steam to prawie nie jest modowanie

    Osobny temat brzmi: to jak to możliwe, że te wszystkie rzeczy w kilka tygodni robi za darmo garstka zapaleńców - a wielka korporacja wysoko opłacanych specjalistów nie poradziła sobie z tym przez grube miesiące?

    Cytat Zamieszczone przez K A M 2150
    Selea wspomniał, że rydwany naprawi w kolejnej wersji
    Szkoda, że nie zamierza dodać kart jednostek BullGoda albo stworzyć własnych - no ale to już drobiazgi. Grunt aby balans był coraz lepszy a AI coraz sprytniejsze

  2. #102
    Łowczy
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    132
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez Bojaki
    Cytat Zamieszczone przez Scooter
    Więc zaczęło się ..... gra ledwo zipie ale co tam , ważne że co miesiąc DLCiaka za 5ojro wystawią i będzie git

    EDIT , koledzy planuje sobie zagrać nową kampanię , jakie mody polecacie z listy które rzeczywiście usprawniają grę ,z góry dzięki za podpowiedź.
    Divide et Impera . Nic więcej nie potrzeba
    tak? z kazda nową kampanią po każdej modyfikacji tego moda? nie za dużo to sie różni od orginału. poprostu nie ma co grać bo za tydzień znów od nowa

  3. #103
    Stara Gwardia Awatar Grogmir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 609
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    36
    Otrzymał 68 podziękowań w 40 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    To się wgryź trochę w kwestie związane z modowaniem, bo rzadko kiedy trzeba zaczynać od nowa kampanię (tylko przy modyfikacji np. surowców, albo innych rzeczy związanych z początkiem kampanii) i akurat nowa wersja 0,5 jest dobrym momentem na to, bo raczej nic w tej kwestii zmieniać się nie będzie w najbliższym czasie.

  4. #104
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    103
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    A DEI jest kompatybilne z Radious AI Mod?

  5. #105
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Oczywiście, że nie.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  6. #106
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II

    Cytat Zamieszczone przez Scooter
    Cytat Zamieszczone przez Bojaki
    Cytat Zamieszczone przez Scooter
    EDIT , koledzy planuje sobie zagrać nową kampanię , jakie mody polecacie z listy które rzeczywiście usprawniają grę ,z góry dzięki za podpowiedź.
    Divide et Impera . Nic więcej nie potrzeba
    1 czy 2
    Jeśli przez Steam to wybierz obydwa. To po prostu jeden mod w dwóch częściach.

    Cytat Zamieszczone przez kauczuk999
    Cytat Zamieszczone przez Bojaki
    Cytat Zamieszczone przez Scooter
    Więc zaczęło się ..... gra ledwo zipie ale co tam , ważne że co miesiąc DLCiaka za 5ojro wystawią i będzie git

    EDIT , koledzy planuje sobie zagrać nową kampanię , jakie mody polecacie z listy które rzeczywiście usprawniają grę ,z góry dzięki za podpowiedź.
    Divide et Impera . Nic więcej nie potrzeba
    tak? z kazda nową kampanią po każdej modyfikacji tego moda? nie za dużo to sie różni od orginału. poprostu nie ma co grać bo za tydzień znów od nowa
    Niestety przez najbliższy czas tak będzie, ale nawet patche od CA wymagają restartu. Ja sobie tak myślę, że skoro już 3 miesiące czekam na wciągającą grę to te kilka tygodni wytrzymam.
    Nie zgodzę się że za dużo się nie różni. Rome 2 ma sporo skopanych rzeczy w engine których się nie przeskoczy ale bardzo poprawiony jest Battle AI, są dodatkowe bardzo fajne formacje, długie i wymagające starcia, brak bitewnego "bloba", a i mam wrażenie że balans w kampanii jest znacząco poprawiony. Jest też mod na 4 tury rocznie, co zasadniczo zmienia politykę wewnętrzną i w końcu pomaga się "zżyć" z postaciami. Jak już panowie skończą rebalans to zacznie się dodawanie historycznych jednostek i dopiero będzie pięknie

  7. #107
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2012
    Postów
    47
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Divide Et Impera (Aktualna wersja z 27.11.2013)

    AI wczoraj z tą chytrością mnie zaskoczyło.
    Ponieważ co chwila w DEI pojawiają się łatki wymagające wznowienia gry od zera, postanowiłem pobawić się przez jakiś czas Iberami ( nie będzie mi szkoda ich zostawić po kolejnej łatce).
    Na dzień dobry różne klany wywołały mi wojnę, a potem jeden z nich zrobił tak: przyszedł i zaproponował pokój za 4k. Miałem dużo kasy więc się zgodziłem. A ten gnój, za przeproszeniem, kasę wziął a w następnej turze wywołał mi wojnę i wjechał dwiema armiami... W sumie reputację miał słabą, ale poczułem się "wydymany" i tak. Dzisiaj wypruję mu flaki za to

  8. #108
    Stara Gwardia Awatar Grogmir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 609
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    36
    Otrzymał 68 podziękowań w 40 postach

    Re: Divide Et Impera (Aktualna wersja z 27.11.2013)

    Tak swoją drogą, to teraz na 90% można spokojnie rozpocząć kampanię, bo zmian wymagających odpalenia gry od nowa nie przewidują w ogóle w najbliższej przyszłości.

  9. #109
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach

    Re: Divide Et Impera (Aktualna wersja z 27.11.2013)

    No myślę że nie tak do końca 12 grudnia będzie nowe DLC i z pewnością przy okazji łatka o numerze 8. Pewnie dojdą tylko nowe jednostki do głównej kampanii, ale też do końca nie wiadomo czym jeszcze spece z CA nas zaskoczą, niekoniecznie zresztą pozytywnie. . Ja zaczekam cierpliwie z nową kampania do świąt, będzie więcej czasu, pewnie jeszcze poprawią to i owo i można zaczynać od nowa.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  10. #110
    Łowczy
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    165
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 27 podziękowań w 17 postach

    Re: Divide Et Impera (Aktualna wersja z 27.11.2013)

    Cytat Zamieszczone przez marko1805
    Ja zaczekam cierpliwie z nową kampania do świąt, będzie więcej czasu, pewnie jeszcze poprawią to i owo i można zaczynać od nowa.
    Też na to czekam. Mam nadzieję, że uda się ten dodatek kupić przed świętami jakoś taniej, na Greenmangaming ceny są w dolarach i często maja kody znizkowe, jak uda się wyrwać CiG za ok. 30 zł to się na pewno skuszę.

    Apropo DeI to tylko mnie irytuje limit amunicji jakie mają jednostki strzeleckie? Czemu jednostki rzucające włóczniami mają tylko 4 włócznie?

Strona 11 z 205 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna
    By Pop517 in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 689
    Ostatni post / autor: 17-07-2023, 21:38
  2. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum The Great War
    Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 29-04-2020, 13:12
  3. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Civilization
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 14-08-2017, 15:59
  4. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 16:51
  5. Divide et Impera IV modyfikacja EUIV
    By Ensis in forum Europa Universalis
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-10-2013, 09:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •