Strona 195 z 205 PierwszyPierwszy ... 95145185193194195196197 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 941 do 1 950 z 2047

Wątek: Divide Et Impera - Dyskusja ogólna

  1. #1941
    Pampa
    Gość
    Jest gdzieś na workshopie aktualna wersja moda? Tą co ściągnąłem nie jest kompatybilna z najnowszym patchem Rome II i wywala mnie do pulpitu.

  2. #1942
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Nie ma wersji 1.2 na Steam.
    ,,Vae Victis"


  3. #1943
    Pampa
    Gość
    Jak to coś rozpakować? Z RARa wyskakują kolejne dwa RARy których już rozpakować się nie da.

    Już ogarnąłem.

    Zaraz mnie coś strzeli. Skopiowałem wszystko do pliku Data, gra się uruchamia, ładny napis DEI. Klikam na kampanię i wywala do pulpitu. Dlaczego?

  4. #1944
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach
    Rozpakuj 7zipem, będziesz mieć part 1 i part 2, oba wrzucasz do Data, zaznaczasz mody out of date (bo każdy ręcznie wrzucony będzie tak nazwany) i odpalasz grę. Upewnij się, że nie masz innego moda zaznaczonego, który by się z tym gryzł, czyt. tylko mody na efekty graficzne i muzyczne. Mody na kamerę do kampanii psują skrypty. Zalecane usunięcie pliku exe od Rome 2 i weryfikacja plików przed pierwszym odpaleniem. Ostatnich 2 kroków sam robić nigdy nie musiałem, ale pewności nigdy nie jest za wiele.

  5. #1945
    Pampa
    Gość
    Robię instalację na czysto jeszcze raz Romka, co z tego wyszło to się jutro przekoanm bo już dziś nie mam siły.

  6. #1946
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach
    Reinstal jest raczej zbędny, bo w sumie poza kopiuj/wklej i zaznaczeniu moda w launcherze kończą się wszystkie podstawowe czynności. Weryfikacja plików gry też jest znacznie szybsza niż reinstal.

  7. #1947
    Pampa
    Gość
    Dzięki KAM, działa. Niepotrzebnie próbowałem rozpakować jeszcze te party znowu Modmanagerem, przez co wywalało. Teraz przynajmniej na pulpit nie wywala.

  8. #1948
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Możecie naprawić następującą sytuacje:
    Przeciwnik ma 4 armie ja podjeżdzmam pod granice 2 moimi robie sobie iknonke wieża, durny komputer zamiast mnie zaatakować 4 na raz atakuje 2x po 2 armie, dla mnie fajne bo wygrywam ale gdy mi sie takie zagranie powtarza x razy i okazuje się to taktyką na komputer gra traci sens, wystraczy tylko na granicy pańśtwa stać, i mieć troche skila w polu i wykańczasz ich.
    JEśli umiecie to zmienić proszę, niech kmputer ludzkiego gracza atakuje wszystkim na raz gdy ma możiwość a nie współdziała tylko 2 armiami.
    Dwa podczas oblężeń fortów jednostki jak podejdą pod brame nie zwracają uwagi na to że podchodzę pod ich plecy moimi łucznikami i ich w plecy wystrzeliwuje, zero reakcji...
    Komputer nie ma wgranych żadnych zagrań defensywnych w tym przypadku on tylko chce zdobyć środek fortu- i co zabawne zdobywająć wpierw wszystkie wieże z lucznikami... raz walczyłęm na 6 armii( 4 galijscie od bodajże arwenó i 2 helweckie ale nie na raz a w 3 podejsciach).. trzeci atak o mało mnie nie wykończył ale jak odkryłęm że debile wchodzą pod wieże i stoja tam bez ruchu to ich wystrzelałem- wysarczyło wpuszczać po 1-2 garnizony do środka, wystrzelać i następnego i mimo np 1300 do 3500 przeciwnika oni przegrywaja...
    Poziom max trudności walka, minimalna ilośc jednostek w oddziałach.

  9. #1949
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach
    Po pierwsze, z tego co pamiętam to grasz na wersji 1.1, więc to i tak jest nieistotne dla tego jak się na 1.2 gra. Po drugie te rzeczy są zakodowane i nie można ich zmienić, bo nikt nie posiada takiej możliwości poza twórcami gry.

  10. #1950
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    27
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Witam wszystkich,
    Mam pytanie dotyczące statystyk jednostek, dokładnie rzecz ujmując, chodzi mi o oddziały miotające i parametr "celność" - czy istnieje możliwość, by ta pozycja była podana w podstawowym opisie jednostki? W chwili obecnej przy wyborze łuczników lub procarzy polegam na porównaniu zasięgu i siły ostrzału, a bez porównania celności ciężko jest wybrać najlepszych miotaczy. Jest jakiś sposób na szybkie sprawdzenie tych statystyk w trakcie gry, bez konieczności grzebania w plikach?

Strona 195 z 205 PierwszyPierwszy ... 95145185193194195196197 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna
    By Pop517 in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 689
    Ostatni post / autor: 17-07-2023, 21:38
  2. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum The Great War
    Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 29-04-2020, 13:12
  3. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Civilization
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 14-08-2017, 15:59
  4. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 16:51
  5. Divide et Impera IV modyfikacja EUIV
    By Ensis in forum Europa Universalis
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-10-2013, 09:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •