Strona 282 z 287 PierwszyPierwszy ... 182232272280281282283284 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 811 do 2 820 z 2861

Wątek: Ukraina i unia

  1. #2811
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    No tak, tą logiką można stwierdzić, że Hitler nie wiedział o holokałście. Jednak do mnie to nie przemawia.

  2. #2812
    Podstoli Awatar Wespazjan
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    488
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    278
    Otrzymał 173 podziękowań w 111 postach
    Mnie natomiast zastanawia kiedy w Polsce pojawią się pomniki Bandery a dzieci w szkołach będą się uczyć o wielkim przyjacielu Polaków Banderze.

    https://wiadomosci.onet.pl/swiat/pol...y-opor/qvtmc8k

  3. #2813
    Podstoli Awatar Wespazjan
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    488
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    278
    Otrzymał 173 podziękowań w 111 postach

  4. #2814
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    To mały pikuś, u Rosjan straty są tak małe, praktycznie nieistniejące że od kwietnia oficjalnie już ich nie podają. Dlatego rozkonserwowują i pchają na front... T-62. Druga potęga świata.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  5. #2815
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 392
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wespazjan Zobacz posta
    Ty czytasz w ogóle, to co dajesz w linkach? Takiej kupy dawno nie czytałem.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. #2816
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    bojowników Azowa wybijających od 8 lat rosyjską ludność, gdy zaczęli się przyznawać do terrorystycznej działalności, zniknęły z wojennej propagandzie nie tylko ich aureole, ale również oni sami. heroizacja azowców z Mariupola i ich natowskich instruktorów nie powiodła się
    Taki fragment i wiele wiele innych typu kopiuj - wklej z Sołowiowa i innych naczelnych szczekaczy Moskali. Materiał zapewne bazował na gotowcu z Łubianki, tylko po co go powielać?.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  7. #2817
    Podstoli Awatar Wespazjan
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    488
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    278
    Otrzymał 173 podziękowań w 111 postach
    Czy Wy przeczytaliście ten artykuł? Czy też przeświadczeni o jego ruskim pochodzeniu żeście go nie czytali. Propaganda idzie z obu stron. W/g mediów naszych, prawdomównych Ukraińcy powinni już być pod Moskwą. Ale tak nie jest. Rosjanie systematycznie zajmują Donbas i dzieje się to bez względy na nasze media i Wasze poglądy. Widziałem reklamę w naszej TVP, by korzystać z przynajmniej z dwóch źródeł. A Wy co? Tylko z jednego.
    Nasz kraj i jego politycy dostali na punkcie Ukrainy amoku. Czytam,że prokuratura w Brzegu odmówiła śledztwa w sprawie mowy nienawiści by riezać Lachów i odebrać Chełm i Przemyśl.(https://twitter.com/WspolnotaPamiec/...48330036076544).
    Gdyby chodziło o Żydów lub LGBT, facet już by siedział. Okazuje się, ze publikowanie takich haseł jest u nas dozwolone. Może spełni się chory sen niektórych polityków,a może i Wasz, i niedługo obowiązującym i urzędowym językiem będzie ukraiński. U siebie zabronili używania rosyjskiego, polskiego (nawet w polskich szkołach) oraz innych mniejszości. Może wtedy u nas, może na Śląsku i w Wielkopolsce powstaną nowe republiki w obronie polskości. Tylko kto nam pomoże. Może Szkopy przyjdą po swoje.
    Panie Kotołak, nie przyjmuje Pan do wiadomości żadnych innych informacji które nie pochodzą z naszych państwowych i wiarygodnych mediów. Pokazałem ten artykuł, by zademonstrować jak propaganda zawraca ludziom w głowie. Jak widzę jest to faktem.
    Przykro mi tutaj powiedzieć, że za przedstawianie innych niż prawomyślne poglądy, spotkały mnie tutaj różne obraźliwe epitety jak również propozycje usunięcia z Waszej społeczności. Takie zachowania cechują ludzi którzy nie mają argumentów w rzeczowej dyskusji. Wtedy próbują ośmieszyć, obrazić i zastraszyć. Autorka tego artykułu jest znaną i szanowaną uczoną, nie bojącą się napisać prawdy i za naukową analizę przyczyn wojny szykanowaną przez nasze władze.
    Jeszcze mam tekst "ruskiej onucy" do przeczytania jak kto się nie boi. https://myslpolska.info/2022/06/28/p...aci-ukraincow/
    Ostatnio edytowane przez Wespazjan ; 28-06-2022 o 12:05

  8. #2818
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Mi też się nie chciało czytać.

  9. #2819
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Przykro mi tutaj powiedzieć, że za przedstawianie innych niż prawomyślne poglądy, spotkały mnie tutaj różne obraźliwe epitety jak również propozycje usunięcia z Waszej społeczności. Takie zachowania cechują ludzi którzy nie mają argumentów w rzeczowej dyskusji. Wtedy próbują ośmieszyć, obrazić i zastraszyć. Autorka tego artykułu jest znaną i szanowaną uczoną, nie bojącą się napisać prawdy i za naukową analizę przyczyn wojny szykanowaną przez nasze władze.
    Jeszcze mam tekst "ruskiej onucy" do przeczytania jak kto się nie boi. https://myslpolska.info/2022/06/28/p...aci-ukraincow/
    Zawsze możesz zmienić forum, to akurat jest prawie martwe ,a jeśli już tu ktoś zagląda to za sprawą serii Total War nie zaś polityki. Tu sobie nie podyskutujesz. Od polotyki sa inne fora ,grupy dyskusyjne. I tam sugeruje przenieśc swe złote myśli.

    Tak przy okazji Rosja Putina obrońcą chsześcijańskiej Europy, no no. Kto by sie spodziewał. Komuch z KGB opbrońcą wartości chsześcijańskich, ludzie do czego to dochodzi. Mnie osobiście jednak blizej do "zepsutej" Europy niż "ruskiego miru".

    Jeszcze mała dygresja link nie działa, pewnie poszedł tam gdzie ruski okręt. Niedobra Pis-owska cenzura .
    Ostatnio edytowane przez marko1805 ; 30-06-2022 o 15:14
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  10. #2820
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wespazjan Zobacz posta
    Nasz kraj i jego politycy dostali na punkcie Ukrainy amoku. Czytam,że prokuratura w Brzegu odmówiła śledztwa w sprawie mowy nienawiści by riezać Lachów i odebrać Chełm i Przemyśl.(https://twitter.com/WspolnotaPamiec/...48330036076544).
    A to tylko pokazuje jak wszyscy sobie lekceważą prawa w tym burdlu przywiślańskim. Z okazji covida wszystkie prawa dajemy w 4 litery i nie dbamy o łamanie konstytucji i wszystkiego, bo COVid, jest wojna to Ukraińcy robią co chcą, trzeba wygrać wybory to niech boliwara przywiślańskiego szlag trafi, bo trzeba wygrać. Tak to ten kraik daleko nie zajdzie.

Strona 282 z 287 PierwszyPierwszy ... 182232272280281282283284 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Unia Kalmarska
    By BlackKuma in forum Kingdoms
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 08-01-2017, 19:51
  2. Unia Polityki Realnej
    By Demand in forum Agora
    Odpowiedzi: 342
    Ostatni post / autor: 07-09-2012, 19:48
  3. unia polsko-saska
    By ziolo in forum Empire
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-12-2010, 20:27
  4. Unia Polsko Litewska
    By Mariooooo in forum Nowożytność od 1492 do 1914
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 24-10-2010, 16:30
  5. Dania unia kalmarska
    By kensai in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-10-2010, 01:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •