Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 72

Wątek: Gra Baktrią

  1. #21
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2013
    Postów
    22
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Faktem jest że myślałem że mnie coś trafi jak bot uciekał mi tymi konnymi łucznikami porażka. Zwłaszcza że byłem przyzwyczajony do piechoty a tu taki zonk że trzeba i łuczników nająć. Początki tą frakcją są trudne, ale jej położenie dużo daje. Ogólnie bardzo miło mi się ta frakcją gra, 50 tura i udało mi się zająć już kilka rejonów, ale do morza śródziemnego daleka droga jeszcze

  2. #22
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2013
    Postów
    22
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Moje podboje po około 25 turach początkowo sądziłem że najadę nomadów na północy ale po ty jak zobaczyłem że maja taką ilość konnicy szybko z tego zrezygnowałem, dlatego na początku swój wzrok skierowałem na zachód gdzie dosyć szybko podbiłem Arie. Zostawiłem trochę wojska i ruszyłem w stronę Arachozji która również nie stawiała wielkiego oporu w międzyczasie zostałem zaatakowany przez plemię nomadów z północy i walka się przeciągneła na kilka tur bo musiałem szybko rekrutować oddziały strzelające. Po tych podbojach uzupełniam wojsko i rekrutuje nowych hoplitów zastanawiając się nad kolejnym krokiem w międzyczasie rozbudowałem baraki i mogę rekrutować falangitów
    rome2 2014-08-01 14-55-20-741.jpg

  3. #23
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    Jak radzicie sobie z frakcjami stepowymi, niestety na początku nie radzę sobie w ogóle, gdyż łucznicy konni rozstrzeliwują moich ludzi, a niestety sojuszu z nimi nie da się zawiązać.
    Popraw podpis

  4. #24
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Najmuj łuczników konnych

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  5. #25
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Albo łucznikami walcz przeciwko nim - jako, że łucznicy konni nie mają pancerza, to można ich nawet procarzami zdjąć.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #26
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    Na początku spam procarzy w zupełności wystarczy, do tego trochę włóczników ze wschodu do osłony procarzy, później można zainwestować w lekką jazdę i własnych konnych łuczników. Najlepiej bronić się w osadach.

  7. #27
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Obawiam się, że nieznana władza Baktry to nie jedyny problem kampanii tą frakcją - Phrada również do nikogo nie należy na mapie kampanii.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #28
    Pampa
    Gość
    Ta biała plama jest strasznie irytująca u Baktrii... Z tego co pamiętam to już parę patchy temu było to popsute. Ciekawy jestem kiedy to naprawią.

  9. #29
    Cześnik Awatar FireFighter
    Dołączył
    Jul 2013
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach
    Może wcale o tym nie wiedzą, bo nie sądzę, że to tak skomplikowany problem, że nie mogli tego zrobić aż do teraz ;p

  10. #30
    Łowczy Awatar WaregWenedyjski
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Czeremcha/B-stok
    Postów
    146
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    33
    Otrzymał 25 podziękowań w 14 postach
    Po prostu nie pamiętają Dzisiaj zaczynam nową grę Baktrią, olewam stepowców, bo rush procarzami to nie wojna, to jakaś parodia. Z taką Arią to można chociaż po ludzku szaszłyków na sarissach narobić...

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ROME 2] Baktria już dostępna!
    By Samick in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-12-2013, 17:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •