Strona 305 z 327 PierwszyPierwszy ... 205255295303304305306307315 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 041 do 3 050 z 3268

Wątek: Filmy

  1. #3041
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz Zobacz posta
    Sam widzisz.
    To humor niezamierzony moim zdaniem, stąd me zapytanie. Szkoda, bo kilka osób fajnie zagrało i film miał swoisty klimat, właśnie mi się przypomniało, co oglądałem jakiś czas temu. Od razu wyjaśniam, kto jest Autorem tej wersji nie wiem, są różne pomysły. W każdym bądź razie, to wyszedł kawałek dobrego polskiego filmu. Czasy gdy Vega robił filmy naprawdę dobre, czy seriale.

    Pitbull (2005) Super Extended Cut
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. #3042
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches Zobacz posta
    To humor niezamierzony moim zdaniem
    Ja z kolei uważam że Kawulski wiedział co robi i zrobił co zamierzał. I ja tą konwencję kupuję. Gorzej z filmami, których reżyserzy faktycznie się wysilają, a wychodzi wbrew ich życzeniom komicznie. I nawet tego nie widzą.
    Ostatnio edytowane przez Gajusz Mariusz ; 01-05-2020 o 06:42

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  3. #3043
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Polecam ten film.
    Dobry thriller z elementami fantastyki i zaskakującym zakończeniem.
    Lubię kino koreańskie i mają Koreańczycy zdolność łączenia tego co swoje z tym co jest na Zachodzie. Ta mieszanina dobrze im wychodzi. Ale to moje zdanie i nie mam zamiaru nikogo przekonywać, nic nie kosztuje obejrzenie go


    I drugi film, co przeszedł bez echa w tym dziwnym kraju jakim jest Polska, to Wiedźma...
    Sam lubię DC Comic, Marvela, thillery i anime i tutaj film dla takich jak ja. D...e inaczej tego nie nazwę, mogą się denerwować, tzw. dystrybutorzy i część oceniających co filmu nie widziała napisała w opisie, że to horror, to ja mam w takim razie w awatarze ...konia^^...Też zwierzak domowy^^

    Choć cytując jednego recenzenta, niektórzy powinni się uczyć jak budować fabułę i i zakończenie, będzie w 2021 roku kolejna część, czekam



    Możliwe spoilery?^^

    takie tam



    edit:

    https://www.teleman.pl/tv/Wiedzma-1899534
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 16-05-2020 o 19:44
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  4. #3044
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Jeden z bardziej klimatycznych zwiastunów jakie ostatnio widziałem.

    No i co ważnie - nie zdradza fabuły jak to większość zwiastunów w kinach.

    Ostatnio edytowane przez KLAssurbanipal ; 19-05-2020 o 00:39
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  5. #3045
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Nadrabiam polskie kino
    Film Kler dogoniony został przez ostatni film Sekielskich, czy na odwrót? Choć nie życzę nikomu tego, co jeden z księży uczynił na sobie w Klerze...
    ***************************************
    Zagryzłem tym, na pozór nie jest taki słaby, czasem amerykańskie tego typu są bardziej naiwne.
    Underdog (2019)
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. #3046
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 800
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 359 podziękowań w 264 postach
    Zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Dynamiczna akcja wraz z refleksją (podaną nienachalnie) o dylematach moralnych wynikających z klonowania ludzi. Mnie osobiście kojarzyło się z "Łowcą androidów" w wersji odwrotnej czyli z punktu widzenia ściganych. Do tego dyskretne aluzje do holokaustu...
    Wyspa
    https://www.youtube.com/watch?v=zz1UbSNEdu0

  7. Użytkownicy którzy uznali post szwejk za przydatny:


  8. #3047
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Cytat Zamieszczone przez szwejk Zobacz posta
    Zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Dynamiczna akcja wraz z refleksją (podaną nienachalnie) o dylematach moralnych wynikających z klonowania ludzi. Mnie osobiście kojarzyło się z "Łowcą androidów" w wersji odwrotnej czyli z punktu widzenia ściganych. Do tego dyskretne aluzje do holokaustu...
    Wyspa
    https://www.youtube.com/watch?v=zz1UbSNEdu0
    Tym filmem (pełna zgoda - i atrakcyjna forma i temat dający do myślenia) objawiła mi się Scarlett

    A u mnie ostatnio różnie, różniście. Najpierw był Bloodshot. Taka nowa wersja Universal soldier. Zupełne pudło, chyba że jest się fanem ciągłego burczenia i tych łącznie 2 (może 3) grymasów twarzy Diesela.

    Spoiler: 


    Później było moje czułe serce i królowa z królewną wymogły na mnie Doktora Dolittle. Ledwie dałem radę choć sceny z wielorybami spodobały mi się

    Spoiler: 


    I znowu Gorgo wykorzystała swoje moce na mnie i zgodziłem się obejrzeć polską komedię - Mayday. No i... wielka niespodzianka. Chwilami uśmiałem się jak norka, ale po filmie wykryłem powód - scenariusz i dialogi nie powstały na kolanie. Adamczyk z Woronowiczem dali radę a Dereszowska zawsze mi się podobała Jak dla mnie film - niespodzianka na plus.

    Spoiler: 




    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  9. #3048
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz Zobacz posta

    A u mnie ostatnio różnie, różniście. Najpierw był Bloodshot. Taka nowa wersja Universal soldier. Zupełne pudło, chyba że jest się fanem ciągłego burczenia i tych łącznie 2 (może 3) grymasów twarzy Diesela.

    Spoiler: 


    Najgorszy jego film, a wydaje mnie się że wszystkie z nim oglądałem, ale zdarza się każdemu

    Kolejna część Złych chłopców. Mieszane odczucia, film jakby miał inny tytuł, to podejrzewam, że uznałbym za niezły, a w tym przypadku - taki sobie jak dla mnie


    Kolejne rozczarowanie. Moja Eva Green zrobiła co mogła w tym filmie, ale jak reżyser i scenarzysta są %$#@!, to jest jak jest. A mogłaby być fajna rzecz...
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  10. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  11. #3049
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 800
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 359 podziękowań w 264 postach
    Dla lubiących rozwiązywanie zagadek pod presją Dobrze zrobiony, ale do obejrzenia tylko na jeden raz.
    ESCAPE ROOM

    https://www.youtube.com/watch?v=6dSKUoV0SNI
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  12. #3050
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Po tym jak grzecznie obejrzałem Dolittle'a i Mayday (ten ostatni, jak pisałem, niespodzianka na plus więc krzywdy nie było) kolejne 3 pozycje były moim domowym dyktatem

    Pierwszy to film którego trochę się bałem, ale że szwejk przypomniał mi o nim (Scarlett! ) poszedł na pierwszy ogień. Jojo Rabbit. Wobec miksu gatunków (dramat, komedia wiadomo, lecz ten horror z wychodzącą i schodzącą Elsą - czapki z głów) gdzieś mi tam przypominał Forresta Gumpa. A ulotnymi skojarzeniami - Życie jest piękne. Cały film co chwilę zaskakiwał (brawo za odwagę dla reżysera). Muszę się przyznać, że scena gdy rozpoznajemy buty Rosie podziałała jak kubeł zimnej wody, no po prostu poczułem się dosłownie zawstydzony swoim wcześniejszym ultralekkim odbiorem filmu. Do końca filmu już trochę spoważniałem (pomagały w tym 2 znakomite sceny - ostatnia z kapitanem K i gdy Jojo okłamał Elsę, że wygrali Niemcy), choć każda scena z Yorki powalała na kolana. Tych kilka poważnych scen które ściągają na ziemię zapewne są przykładami podobnych w powieści (jeżeli faktycznie to scenariusz adoptowany) która ponoć jest dużo bardziej mroczna. Film kapitalny i gorąco go polecam. I coś mi się wydaje, że całkiem niedługo ponownie go obejrzę.

    Spoiler: 


    Kolejny to pierwszy z dwóch (drugi poniżej) w których terroryzm jest motywem przewodnim (o obu wydarzeniach było głośno). Niby o nich słyszałem przed premierami lecz mi umknęły i wracam do nich po czasie: Hotel Mumbai. Znakomity obraz po którym człowiek wyrywa się zaciągać do jednostek AT. Z początku ledwie poznałem Deva Patela ze Slumdoga, lecz czas nie stoi w miejscu. Gorąco polecam.

    Spoiler: 


    15:17 do Paryża. Jak na Eastwooda film aż za bardzo spokojny. Swego czasu głośno było o filmie, bo bohaterów grają... oni sami! Kulminacyjna akcja aż razi czasem obezwładniania. Lecz to jest życie i czapki z głów, że Eastwood tego nie podkoloryzował. Oczywiście polecam.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Strona 305 z 327 PierwszyPierwszy ... 205255295303304305306307315 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Screeny i filmy.
    By in forum Eras Total Conquest
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-05-2022, 22:36
  2. Filmy z gry
    By Ensis in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-11-2020, 07:07
  3. Screeny i filmy
    By Ensis in forum Ogniem i Mieczem II
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-05-2020, 10:32
  4. Screeny i filmy.
    By in forum Roma Surrectum 2.5
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 15:06
  5. Screeny i filmy.
    By in forum The Lord of the Rings: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 13:13

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •