Strona 314 z 327 PierwszyPierwszy ... 214264304312313314315316324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 131 do 3 140 z 3268

Wątek: Filmy

  1. #3131
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Dziś na pierwszy ogień Władca much w kosmosie czyli Voyagers. Założenie tak skonstruowanej ekspedycji kosmicznej oczywiście prosiło się o kłopoty i takie były. Były też pieniążki więc obrazy kosmosu pierwsza klasa. Szkoda że Colin miał tak mało do zagrania.

    Spoiler: 


    Synchronic. Niezły pomysł i początek, później czegoś brakło by film zapamiętać.

    Spoiler: 


    Trigger point. Sensacyjniak z bohaterem w roli głównej będącym połączeniem Bonda i MacGyvera z umiejętnością teleportacji. Przeciwnicy to półmózgi więc mimo że film trwa całe 80 minut, ziewamy od 40-tej. Końcówka straszy kontynuacją.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


  3. #3132
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Dziś wyłącznie klimaty sci-fi:

    Cosmic sin
    . Patrzę na zwiastun: Willis i Grillo razem w kosmosie?! No, po Breach to musi być kolejna przednia komedia nakręcona za garść dolarów. I tak było. Zwracają uwagę ubiory, jak nic odkupione od bywalców Comic Con. By zaoszczędzić na obcych, wykorzystano znany motyw o wchodzeniu w ludzką skórę. Fabuła także pierwyj sort. Ogólnie przednia zabawa choć liczę że w przyszłości w tego typu produkcji do Willisa dołączy Cage.

    Spoiler: 


    I wracamy do rosyjskiego sci-fi. Attraction. Pierwotną parę głównych bohaterów widziałem w niezapomnianym T-34 więc chyba coś lubią ze sobą przebywać na planie filmowym. Po obejrzeniu obu części (a końcówka pozostawia sprawą otwartą co do ewentualnej kontynuacji) trzeba przyznać, że Rosjanie przykładają się. Luki w scenariuszu, kombinacje jak pokazywać decyzje na samej górze bez ukazania Władymira Władymirowicza, logika postępowania bohaterów - ok, było. Lecz ogólnie jestem pod wrażeniem. Pojazd kosmiczny jak... oko Saurona , niezłe. Spokojnie polecam.

    Spoiler: 


    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  4. #3133
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Dziś misz-masz:

    Body brokers. Jeden z tych filmów, po których nic wielkiego nie oczekujesz, a jest lepiej niż dobrze. Polecam.

    Spoiler: 


    The wretched. Horror - średniak. Gdyby nie końcówka mogło być dużo lepiej, ale scenariusz się posypał.

    Spoiler: 


    The tax collector. I ponownie do połowy zapowiada się bardzo dobrze, lecz od połowy jakby ktoś inny pisał scenariusz. Z drugiej strony jest lepiej od tego co piszą na temat filmu na netach.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  5. #3134
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Tropem aktorek które najlepsze lata kariery mają za sobą, lecz i tak człowiek by się obejrzał:

    Rogue. Kiepska sensacja, ale jest Megan . Fabuła prościutka jak drut, efekty specjalne z lat 90-tych. Ogólnie może nie wyszła komedia, lecz jak nie masz sentymentu do dziewczyny, omijaj z daleka.

    Spoiler: 


    Jolt. Ledwo Kate rozpoznałem. Może i trochę ponaciągana, lecz nie zrobiła z siebie glonojada. A i film z powodu komediowego zacięcia do obejrzenia pomimo "zabili ją i uciekła". Atomic Blonde to to nie jest, lecz spokojnie polecam.

    Spoiler: 


    The hitman's wife's bodyguard. Salma ciągle na speedzie, choć i dziadek Samuel ciągle ten sam. Film jako taki według mnie jest słabszy od części poprzedniej, lecz jako odmóżdżacz z zacięciem komediowym jest i tak do strawienia, choć zapewne nie dla wszystkich.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  6. #3135
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Wrzucę coś od siebie :

    The tomorrow war Pozbawione to trochę logiki,naciągany scenariusz,dość przeciętne efekty specjalne,wplątany wątek paradoksu czasowego i (jeden wart uwagi szczegół) nasza rodaczka w roli głównej:



    The outpost Szczerze miłe zaskoczenie gdyż spodziewałem się jakiegoś typowego "american heroes story" a dostałem film,oparty na faktach,z dobrym scenariuszem i ciekawymi postaciami.



    Jak zostałem gangsterem Powiem jedno: genialny film.Historia,aktorzy oraz sama narracja na światowym poziomie.



    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  7. Następujących 2 użytkowników podziękowało Nezahualcoyotl za ten post:


  8. #3136
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    ^^ O filmie nr 2 pisałem w poście 3099 a nr 3 - 3032

    A u mnie ostatnio:

    A quiet place part 2. Nie rozpisując się, już jedynka mi średnio podeszła, im bardziej się zastanowić tym więcej było luk. Tu jest podobnie, choć ponownie do obejrzenia na raz.

    Spoiler: 


    Inheritance. Thriller z tych co to bohaterowie irytują od 10 minuty do końca filmu. Nie polecam.

    Spoiler: 


    The ice road. Coś dla fanów "Na lodowym szlaku". Lecz ponieważ tutaj cud cudem pogania, także nie ośmielę się polecić.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  9. #3137
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nezahualcoyotl Zobacz posta
    Wrzucę coś od siebie :

    The tomorrow war Pozbawione to trochę logiki,naciągany scenariusz,dość przeciętne efekty specjalne,wplątany wątek paradoksu czasowego i (jeden wart uwagi szczegół) nasza rodaczka w roli głównej:


    Generalnie zgadzam się. Gdzie sens w rzucaniu mięsa armatniego (kolega kucharz ) i oczywiście niekończąca się amunicja z jednego magazynka. Lubię Pratta, obraz w komedię się nie zmienił, więc obejrzałem do końca bez większego bólu lecz do filmu nie wrócę.

    Pozostając w klimacie sci-fi obejrzeliśmy także kolejne dwa filmy:

    Infinite. Patrzę - Wahlberg - czemu nie? Niestety, filmowi bliżej do sci-fi bardziej z powodu bliskości do szybkich i wściekłych niż z powodu reinkarnacji która miała być przewodnim tematem. Tak więc niestety odradzam.

    Spoiler: 


    I na koniec najlepszy z nich wszystkich: Archive. James może nie jest "z mojej bajki" lecz dałem szansę. I naprawdę nie żałuję. Z początku akcja filmu bardzo powoli się rozwijała, takie połączenie Ex machina z Replicas. Po drodze ludzkie odruchy prototypu J2 które zrobiły na mnie wrażenie by zakończyć seans... a tego już nie napiszę . Najmniejsze oczekiwania, a otrzymałem najwięcej. Polecam.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  10. #3138
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Tym razem trochę przyziemniej:

    The virtuoso. Kolejne, choć nietypowe, zlecenie dla płatnego zabójcy, które zamienia się w pojedynek cyngli do wynajęcia. Mimo pojawiania się Hopkinsa, obraz mocno średni. Koniec końców nie żałuję, ale trudno mi polecić.

    Spoiler: 


    Redemption day. Kolejny sensacyjniak, tym razem walka z terrorystami. Pani archeolog zostaje porwana, a sprawcy na swoje nieszczęście nie wiedzą, że jej mężem jest Rambo. John Rambo. Co prawda siedzący w domu z problemami z psychiką po ostatniej akcji w Syrii i dla niepoznaki mający prawo jazdy na nazwisko Brad Paxton, ale nie dajemy się zwieść. Logika i sceny walk (mimowolnie szukałem na planie Lungrena który lubuje się w tego typu produkcjach) umiejscawia to dzieło w dziale komedie.

    Spoiler: 


    Line of duty. Niezłe zawiązanie akcji, później (niestety już do końca) film udowadnia że jest kierowany chyba do widzów w wieku 10-15. A szkoda.

    Spoiler: 
    Ostatnio edytowane przez Gajusz Mariusz ; 04-09-2021 o 10:27

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  11. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


  12. #3139
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Jest już zwiastun.

    Spoiler: 
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  13. Następujących 3 użytkowników podziękowało KLAssurbanipal za ten post:


  14. #3140
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Wizualnie to wygląda porywająco.
    Oby tylko sama historia okazała się równie interesująca.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





Strona 314 z 327 PierwszyPierwszy ... 214264304312313314315316324 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Screeny i filmy.
    By in forum Eras Total Conquest
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-05-2022, 22:36
  2. Filmy z gry
    By Ensis in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-11-2020, 07:07
  3. Screeny i filmy
    By Ensis in forum Ogniem i Mieczem II
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-05-2020, 10:32
  4. Screeny i filmy.
    By in forum Roma Surrectum 2.5
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 15:06
  5. Screeny i filmy.
    By in forum The Lord of the Rings: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 13:13

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •