Strona 319 z 328 PierwszyPierwszy ... 219269309317318319320321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 181 do 3 190 z 3273

Wątek: Filmy

  1. #3181
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz Zobacz posta
    No i moje zapowiadane wyjście do kina: Top Gun Maverick. Krótko - choć od pewnego momentu to już czyste szaleństwo scenariuszowe film przebił moje oczekiwania a sceny z moim uwielbianym Tomcatem były wisienką na torcie. Su-57 (choć we filmie nie pada ta nazwa ani razu) - ukłony w stronę grafików komputerowych. Miliony milionami, ale efekt (szczególnie w scenie próby wymuszenia lądowania) usprawiedliwiał tą inwestycję. Gorąco polecam!

    Spoiler: 
    Lepiej bym tego nie opisał, tak należy robić kontynuacje tzw. kultowych filmów.
    Za gest wobec aktora, co gra Icemana, ma u mnie Tom Cruise ogromny szacunek, wiem że on ma to gdzieś^^, ale nie każdy, by tak postąpił na jego miejscu.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  3. #3182
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Pewnie chała, ale
    Spoiler: 


    No i... nr 5! Wiem, że różne produkcje miały Predatora w nazwie, ale cyfry były tylko we dwóch, zdaje się.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  4. #3183
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz Zobacz posta
    Pewnie chała, ale
    Spoiler: 


    No i... nr 5! Wiem, że różne produkcje miały Predatora w nazwie, ale cyfry były tylko we dwóch, zdaje się.
    Ale chyba ich tyle było, nie mają pomysłów, a CGI pozwala już wszystko robić, zaraz się dowiemy, czemu dinozaury wyginęły^^...Pewnie będzie to w kolejnej części
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  5. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  6. #3184
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Matrix Resurrections - w końcu się zmobilizowaliśmy i obejrzeliśmy. Tak na spokojnie - bazując na nostalgii to nawet jakoś poszło. Choć ciągle uważam, że ta odsłona była zupełnie niepotrzebna i rzecz jasna najsłabsza, czasu raczej nie straciłem. Ale twórcy/twórczyni ktoś w końcu powinien powiedzieć - to se ne vrati. I niech scena po napisach nie będzie zapowiedzią jeszcze bardziej niepotrzebnej, kolejnej.

    Spoiler: 


    The lost city
    - i kolejne bazowanie na nostalgii. Oczywiście nawiązań bez liku, kilka naprawdę żenujących żartów. Na plus - Bullock trzyma się całkiem całkiem a rola-meteoryt Pitta skradła całą śmietankę obu głównym postaciom. Ogólnie - familijne filmidło, jednak do obejrzenia.

    Spoiler: 


    No i na koniec była ochota na komedię sensacyjną, a więc... tak! Willis Midnight in the switchgrass. No i... zawód. Może dlatego, że naszego Bruce'a prawie nie było. Była za to Megan i ciut więcej kasy na film, której zazwyczaj nie ma w produkcjach z Willisem. Ostatecznie to raczej słaby sensacyjniak, lecz tragedii, tzn komedii nie było. Dla odważnych.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  7. #3185
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Na dzień dobry Liam Neeson. Blacklight. Taka typowa dla aktora sensacja, która nawet miała niezłe papiery, jednak finał (za łatwo, za szybko) potwierdził co najwyżej 5/10 za dobre chęci.

    Spoiler: 


    Uncharted. Seans potwierdził wszystkie zasłyszane opinie (skok na kasę). Na szczęście nie grałem więc i tak lepiej odebrałem.

    Spoiler: 


    No i na koniec ponownie chęć na komedię, a więc Bruce . Gasoline alley. I... ponownie tak jak ostatnio niespodzianka. Może i słaby sensacyjniak, lecz dało się obejrzeć.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  8. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


  9. #3186
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Nie najmłodszy już film Skytten (Uliczny snajper), jednak wybrany ze względu na mój dobry odbiór skandynawskiego kina (i mignięcie Nikolaja Lie Kaasa w zwiastunie). Zaskakujące, że ów terrorysta to z punktu widzenia prawej strony lewak. W lewackiej, skandynawskiej kinematografii? Ogólnie - fajerwerków nie było, lecz do obejrzenia. Takie 5/10

    Spoiler: 


    No i przyszła kolej na najnowszego Batmana. Jakoś nie przeżywam komiksowych superbohaterów, ale akurat mnie pasuje w tej roli Affleck. Więc mówię - po co kolejny? I nie, nie chodziło mi o Pattinsona bo nie oglądałem zmierzchów, lecz Twój na zawsze, Czekając na barbarzyńców, Król, Tenet, Diabeł wcielony czy w końcu Lighthouse i owszem. Patrzę - 3 godziny. Hmmm. No i.. jak dla mnie był to najlepszy film o tym bohaterze z pelerynką. Już na początku Something in the way Nirvany jak i cała reszta soundtracku (ze szczególną rolą motywu przewodniego) kupiło mnie w całości. Do tego klimat plus po prostu smakowita Kravitz sprawiło że nawet nie wiem kiedy te 3 godziny minęły, mimo że tempo filmu było dostosowane do prędkości odwracania głowy przez bohatera. A to Patttinson chyba ćwiczył w jakimś klasztorze w Tybecie . Jak ktoś jeszcze nie oglądał - gorąco zachęcam.

    Spoiler: 


    I na koniec Morbius. Leto to kastingowy strzał w dziesiątkę, jednak zapewne przez komiksowy oryginał zamiast charakteryzacji na wampira-arystokratę ala Wywiad z wampirem, mamy jakiegoś zwierzaka. Do tego cała fabuła była tak mało wkręcająca, że tytuł dołącza do Venomów jako filmów, które zapomina się jeszcze przed scenami po napisach.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  10. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


  11. #3187
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Gajusz Mariusz
    No i przyszła kolej na najnowszego Batmana. Jakoś nie przeżywam komiksowych superbohaterów, ale akurat mnie pasuje w tej roli Affleck. Więc mówię - po co kolejny? I nie, nie chodziło mi o Pattinsona bo nie oglądałem zmierzchów, lecz Twój na zawsze, Czekając na barbarzyńców, Król, Tenet, Diabeł wcielony czy w końcu Lighthouse i owszem. Patrzę - 3 godziny. Hmmm. No i.. jak dla mnie był to najlepszy film o tym bohaterze z pelerynką. Już na początku Something in the way Nirvany jak i cała reszta soundtracku (ze szczególną rolą motywu przewodniego) kupiło mnie w całości. Do tego klimat plus po prostu smakowita Kravitz sprawiło że nawet nie wiem kiedy te 3 godziny minęły, mimo że tempo filmu było dostosowane do prędkości odwracania głowy przez bohatera. A to Patttinson chyba ćwiczył w jakimś klasztorze w Tybecie . Jak ktoś jeszcze nie oglądał - gorąco zachęcam.
    Dla mnie najnowszy Batman jako film znośny, ale jako Batman najsłabszy z serii, ale jestem fanem DC Comics, to może stąd się bierze. Nie wiem, nie podszedł mi całkiem.
    Co do twojej krytyki Bruce. Facet jest poważnie chory od kilku lat i łapał się każdego filmu, by zebrać kasę na leczenie. Może mu się uda, choć rokowania są małe. Nawet jakoby cofnęli mu Złotą Malinę.
    edit:
    Teraz tak wypisują, no cóż
    http://Bruce Willis był okrutnie wyk...i” (msn.com)
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 03-07-2022 o 10:43
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  12. #3188
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Czy ja wiem czy atakuję biednego Bruce'a? Raczej poziom filmów w których grał ostatnio. A i tak były pozytywne niespodzianki, o których pisałem w ostatnich postach. A teraz przejdźmy do ostatnio obejrzanych filmów:

    Jurassic world: dominion. Cóż, u mnie zawsze dinozaury były w serduszku (nie od lektury Crichtona czy ekranizacji Spielberga, ale od Kalejdoskopu filmowego Trunkwaltera) więc pal licho fabułę i scenariusz. Leciałem do kina pięć razy, poleciałem i szósty. Dinozaurów było całkiem sporo więc po seansie nie krzyczałem: złodzieje!! Seria wyczerpała się, lecz ostatni film zarobił z nawiązką na siebie, wiec spodziewam się w ciągu kilku lat ponownie spotkać T-Rexa i jego kompanów na dużym ekranie. Czysta rozrywka, więc ja tam polecam film podobnym do mnie

    Spoiler: 


    Death hunt. Kolejny film o: słuchajcie, wy uciekacie a my będziemy na was polować. Te filmy w stanach już robią wprost seryjnie. Bzdurne zachowania bohaterów więc omijajcie z daleka.

    Spoiler: 


    No i na koniec Resident evil: welcome to Reccoon. Nie grałem (tak! ), ale filmy z Millą oglądałem, wraz z wyższą numeracją zazwyczaj już dla beki. Teraz zdaje się ponownie mamy początek serii. Dla mnie do obejrzenia na raz, choć i tutaj postępowanie bohaterów to jakaś komedia. Dla odważnych, ale czy dla fanów gry? Nie wiem.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  13. #3189
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Ok, smuta w realu więc co mi ostatnio ukazała X muza?

    Wpierw horror, The unholy. No więc kilka znanych twarzy, punkt wyjściowy fabuły klimat trzyma. Później żenujące efekty specjalne plus... zniknięcie klimatu i klops. Rozczarowanie.

    Spoiler: 


    Night riders. Szukałem ciekawego, niskonakładowego sci-fi, a dostałem przemycony, głośny ostatnio temat wśród rdzennych Kanadyjczyków. Mimo starań, wyszedł po prostu słaby film. Krótki a oko się przymykało.

    Spoiler: 


    Strzał nr 2. Settlers czyli... mumia na Marsie . Kameralne sci-fi. Powolna akcja, gra obrazem, dużo rzadziej słowem. Brak fajerwerków, lecz film daje do myślenia. Poza tym warto dla samej Boutelli!

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  14. #3190
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    No i kolejne 3 tytuły:

    Szukałem komedii a że odpuściłem sobie chwilowo Willisa padło na Free guy. Taki trochę Truman show, tylko że bohater to postać z gry. Odmóżdżacz, ale Reynolds wynagradza. Myślę że warto polecić jak ktoś szuka czystej rozrywki.
    Spoiler: 


    Tym razem szukałem skandynawskiego kryminału. Domino. Niby De Palma, niby dwóch aktorów z GoT, scenariusz także całkiem całkiem a jednak słabizna. Sceny walki, soundtrack i ogólnie atmosfera całkowicie retro ala lata 50/60-te. Zwiastun dobrze to maskuje. Oczywiście lata 50/60-te to także dobre kino, ale tu zupełnie nie pasuje. Raczej odradzam.
    Spoiler: 


    Pozostałem w duńskich klimatach. Another round. Oscar plus obecność Mikkelsena gwarantowały udany wieczór z X muzą. I tak było. Gorąco polecam!
    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Strona 319 z 328 PierwszyPierwszy ... 219269309317318319320321 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Screeny i filmy.
    By in forum Eras Total Conquest
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-05-2022, 21:36
  2. Filmy z gry
    By Ensis in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-11-2020, 06:07
  3. Screeny i filmy
    By Ensis in forum Ogniem i Mieczem II
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-05-2020, 09:32
  4. Screeny i filmy.
    By in forum Roma Surrectum 2.5
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 14:06
  5. Screeny i filmy.
    By in forum The Lord of the Rings: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 12:13

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •