Strona 315 z 327 PierwszyPierwszy ... 215265305313314315316317325 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 141 do 3 150 z 3269

Wątek: Filmy

  1. #3141
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Trochę się boję takich kontynuacji po latach, lecz jest powód by wrócić do trylogii po dobrych nastu latach i ją sobie odświeżyć.

    A u mnie ostatnio:

    Black widow - mimo kuriozalnej chwilami fabuły (siostra w potrzebie ściąga siostrę by w zamiast powitania, tak dla radochy nastoletnich widzów, napieprzać się po ścianach i śmigać nożami przed oczyma. Po prostu brawo Marvel ) warto dla Scarlett

    Spoiler: 


    The big ugly - taki gangsterski western który ciut nie wypalił mimo ściągnięcia kilku znanych sprzed lat nazwisk. Ja skusiłem się z powodu Vinniego Jonesa, jednak widać że nawet szybsze chodzenie sprawia aktorowi sporo problemów.

    Spoiler: 


    The colony - wybitnie słaby, taka niskobudżetowa wersja Wodnego świata z elementami sci-fi. Część ludzkości latająca pomiędzy planetami ma tak słabą technologię, że zamiast statków bezzałogowych wysyła w misje na poły samobójcze załogowce wielkości Apollo. Tak...

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


  3. #3142
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Jednak powstaje nowy Gladiator Ridleya Scotta i jego Napoleon z Joaqunem Phoenixem


    https://www.facebook.com/AncientGree...45155499102607


    https://www.facebook.com/photo.php?f...20000..&type=3
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  4. Następujących 2 użytkowników podziękowało KLAssurbanipal za ten post:


  5. #3143
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Trochę się obawiam obu ekranizacji. Od Gladiatora "trochę" latek już minęło więc podobny niepokój jak przy Matrixie. Poza tym mistrz właśnie po latach kontynuuje Aliena, lecz czy aby w dobrym kierunku? Napoleon. Nawet w 3 godzinnej produkcji biografia Bonaparte to wybór czego nie pokazać. Zapewne dostanę jedną, dwie bitwy (zapewne Berezynę i Waterloo) i jakieś migawki z Tulonu. Dla mnie to powinien być przynajmniej mini serial.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  6. #3144
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    No, zobaczymy.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  7. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


  8. #3145
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Dziś skrajnie mało powagi:

    Guns akimbo Kolejny po Człowiek- scyzoryk świrnięty film z Harrym Portierem. Kilka razy uśmiałem się, taki na raz.

    Spoiler: 


    Jungle cruise. Pełen klisz z filmów awanturniczo-przygodowych poobiedni seans familijny. Jak ktoś lubi (jak ja) Emily Blunt - polecam. Niespodzianka - słychać Metallicę Szkoda, że motyw konkwistadorów poszedł zbyt w fantasy.

    Spoiler: 


    The suicide squad. Poprzednia odsłona zupełnie mi nie podeszła, tym razem jest dużo lepiej. Czarny humor plus krwawa miazga. Kto lubi takie klimaty, ten się nie zawiedzie.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  9. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


  10. #3146
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Tak samo miałem z Legionem Samobójców. Pierwsza była fatalna, a przy tej miło się zaskoczyłem. Jak tam wrażenia u Was po Bondzie? U mnie jak przy Spectre. Pierwsza połowa świetna, druga słabsza, a ostatnia 1/3 filmu nawet gorzej od poprzednika. Okropnie mnie zmęczyła. Z jednej strony wszystkie za dużo, upchnięte wątki, za dużo postaci, a z drugiej jednak czegoś za mało. Zakończenie w ogóle mnie nie satysfakcjonuje.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  11. Użytkownicy którzy uznali post KLAssurbanipal za przydatny:


  12. #3147
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Pierwszy film,który z czystym sumieniem polecam to Cruella ze względu na kolejną dobrze zagrana rolę Emma Stone oraz charakteryzację i kostiumy (to akurat moja druga połówka).
    P.S.Mimo że to Disney to jednak nie Disney.



    Drugą pozycją jest Boss level czyli taki Dzień świstaka z wybuchami oraz strzelaniną ale w oparach wybornego czarnego humoru(parodia Indiana Jones genialna).



    Trzecią a zarazem ostatnią pozycją będzie Chaos walking który miał potencjał stać się nawet ciekawą pozycją SF ale czegoś zabrakło zarówno w samej opowieści jak i w obsadzie aktorskiej (tego nawet sam Mads Mikkelsen nie uratował).



    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  13. Następujących 2 użytkowników podziękowało Nezahualcoyotl za ten post:


  14. #3148
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Panowie, z 4 filmów o których piszecie oglądałem tylko Boss level (post 3100) i widzę podobny odbiór. Reszta przede mną.

    Edycja

    Ok, u mnie ostatnio mały i duży ekran poszedł w odstawkę, ale trzeba wyprostować zaległości:

    F9. Dolecieli na spodziewaną orbitę (dosłownie). Reszta jest milczeniem.

    Spoiler: 


    Occupation Rainfall. Prawdziwa słabizna z Antypodów. Realizmu i logiki chwilami za grosz. Końcówka straszy kontynuacją, jednak ani tej, ani pierwszej odsłony (według filmwebu jest taka) już raczej nie obejrzę.

    Spoiler: 


    Wrong turn. Klasyka, grupa miastowych turystów napotyka na szlaku w Appalachach sektę. Także według filmwebu film nawiązuje do 6 innych odsłon, jednak nie kojarzę, bym którąś z nich wcześniej oglądał. Jak już napisałem - klasyka. Z początkowej grupy bohaterów uśmiercamy cyklicznie po jednym. Do tego, mimo pozornej inteligencji, cudownie się zachowują (próba ucieczki w dół zbocza przed toczącą się z góry kłodą, po co uciec w bok? ). Aktorka grająca główną bohaterkę i jej filmowy ojciec mocno naciągają aktorsko całą średnią więc przy dwóch browarach da się dotrwać mimo wszystko do końca seansu. Dla odważnych.

    Spoiler: 


    Jak wrażenia po nowej Diunie? Ktoś coś?
    Ostatnio edytowane przez Gajusz Mariusz ; 02-11-2021 o 14:22

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  15. #3149
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach
    Dla mnie Diuna to troche taki Blade Runner w kosmosie. Po proatu nie sposob sie pomylic, ze to Villeneuve.
    Jak ktos lubi taki styl krecenia (dlugie ujecia, plenery) to jest bardzo spoko. Jak nie to pewnie mniej. Odnosze tez wrazenie, ze ten film jest bardziej hermetyczny i trudniejszy w odbiorze dla tych ktorzy nie czytali ksiazki niz wersja Lyncha.
    Poza tym choc film jest dlugi i obejmuje na razie tylko polowe ksiazki to kilka postaci jest zupelnie nierozwinietych - np Piter de Vires ktorego by moglo wcale nie byc.
    Niemniej calosciowo mi sie podobalo, ale na pewno jest to film od ktorego wiele osob sie odbije.

  16. Użytkownicy którzy uznali post Janek za przydatny:


  17. #3150
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Ok, dziś zaległości:

    Snake eyes. Geneza G.I Joe. Nigdy dotąd nie oglądałem czegokolwiek spod znaku G.I.Joe, więc nie znając żadnych powiązań, nawiązań nie miałem do czego porównać. Wrażenia w wielkim skrócie - tną się jak kombajny (w epizodach mignęli nawet Iko Uwais i Peter Mensah), ale dało się obejrzeć.

    Spoiler: 


    Wybrany na chybił trafił kicz, gdy szukałem tytułu na mój ulubiony rodzaj filmu: dla reżysera to thriller, horror lub sci-fi a wyszła komedia. Tym razem padło na Spare parts. Niestety, ten obraz nawet nie śmieszył, po prostu pełna żenada nakręcona w kilka nocy na miejscowym złomowisku.

    Spoiler: 


    Musiałem odreagować, więc wybrałem pewniaka. Three billboards outside Ebbing, Missouri. Jakim cudem mijałem się z tym tytułem kilka lat, Bóg raczy wiedzieć. Oba Oskary w moich oczach w pełni usprawiedliwione, zaś cały film należy do tych, które po prostu trzeba obejrzeć!

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Strona 315 z 327 PierwszyPierwszy ... 215265305313314315316317325 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Screeny i filmy.
    By in forum Eras Total Conquest
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-05-2022, 22:36
  2. Filmy z gry
    By Ensis in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-11-2020, 07:07
  3. Screeny i filmy
    By Ensis in forum Ogniem i Mieczem II
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-05-2020, 10:32
  4. Screeny i filmy.
    By in forum Roma Surrectum 2.5
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 15:06
  5. Screeny i filmy.
    By in forum The Lord of the Rings: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 13:13

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •