Strona 306 z 328 PierwszyPierwszy ... 206256296304305306307308316 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 051 do 3 060 z 3273

Wątek: Filmy

  1. #3051
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Namówiony przez kolegów poświęciłem się i z premedytacją oraz niskoprocentowym, schłodzonym alkoholem obejrzałem swoiste disco-polo na dużym ekranie czyli Futro z misia . Tego nie da się odzobaczyć...

    Spoiler: 


    Tym razem zainspirowany przez Eutychesa odpaliłem Bad boys for life. Zawsze trzeba się obawiać powrotu bohaterów po 17 latach nieobecności. Wyszło średnio, choć nie aż tak jak się spodziewałem. Do obejrzenia na pewno. A że ostatnia scena podpowiada kolejną część jako pewniak miejmy nadzieję, że nie będzie to w 2037, bo i wtedy Mike będzie śmigał po ulicach Miami ale na wózku inwalidzkim. PS Kobitka grająca Isabel. Pesel nie kłamie, ale najdłużej ją zapamiętam

    Spoiler: 


    Extraction. Taki Rambo AD 2020 a że ostatnia scena co prawda mgliście, lecz jednak sugeruje możliwy ciąg dalszy, więc kto wie czy ponownie nie zobaczymy Tylera. Tym razem np w Mumbaj czy innym Bangkoku. Film jak film, typowy zabili go i uciekł lecz sklecony w połowie seansu mastershot naprawdę robi wrażenie. Mimo wielu przestróg obejrzałem i nawet dobrze się bawiłem choć oczekiwanie logiki wyprosiłem wcześniej na 2h z pokoju.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. #3052
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    W końcu obejrzałem. Wszystkim którym podobał się pseudo-wiedźmin Netflixa z afro-driadami i hindi-brytyjką jako Yennefer, mogliby być zdziwieni. Różniąc się od wizerunku gier, można zachować klimat. Najlepszy fanowski film jaki widziałem.
    Pół Wieku Poezji Później



    Fanowska pełnometrażowa produkcja (około 80 minut) osadzona w uniwersum “Wiedźmina” / ALZUR'S LEGACY (Polish title “Half a Century of Poetry Later") is going to be a feature fan film (about 80 minute long) based on Andrzej Sapkowski’s Witcher Saga.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  3. Następujących 2 użytkowników podziękowało Eutyches za ten post:


  4. #3053
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Odszedł tak jak grał...po cichu.Mistrz drugiego planu.
    RIP Ian Holm



    https://www.theguardian.com/film/202...-bilbo-baggins


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  5. #3054
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. #3055
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    6 Underground. Takie łubu-dubu ale fajnie się ogląda bo z przymrużeniem oka. Dla fanów Reynoldsa pozycja obowiązkowa.

    Spoiler: 


    Primal. Obejrzałem dla Cage choć to ciągle kino B ale widziałem z nim gorsze. Oczywiście buteleczka whisky nie znika z ręki bohatera przez większa cześć filmu. To rekwizyt obowiązkowy

    Spoiler: 


    The beach bum. Myślałem że zwariowana komedia przy której zabawa gwarantowana ale co najmniej rozczarowanie. (Z małym wyjątkiem. Martin Lawrence z delfinami the best ) Jeżeli to była pochwała życia na pełnej olewce, to trzeba mieć za plecami mln-y $ swej żony jak bohater. Lista płac zaczyna się wraz ze spalonym ostatnim zielonym. Szkoda, bo życie bohatera nabrało wtedy tego smaczku - i co teraz?

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  7. #3056
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz Zobacz posta
    Później było moje czułe serce i królowa z królewną wymogły na mnie Doktora Dolittle.
    Polecam Zwierzogród. Dostępny choćby na HBO.

    Spoiler: 
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  8. #3057
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    A private war. Oparty na faktach (zapewne tu i ówdzie podkoloryzowanych). Oczywiście do Pól śmierci daleko lecz całkiem znośny film.

    Spoiler: 


    Color out of space. Podkusiłem się po opinii w historykach, lecz kolejne zmarnowane nadzieje na trafioną decyzję Cage'a. Niestety, poniewczasie przeczytałem, że w filmie maczali palce specjaliści od Mandy.

    Spoiler: 


    Us. Może nie powala na łopatki, lecz solidne kino. Ciekawy pomysł na fabułę.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  9. #3058
    Podstoli Awatar Wespazjan
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    488
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    278
    Otrzymał 173 podziękowań w 111 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches Zobacz posta
    W końcu obejrzałem. Wszystkim którym podobał się pseudo-wiedźmin Netflixa z afro-driadami i hindi-brytyjką jako Yennefer, mogliby być zdziwieni. Różniąc się od wizerunku gier, można zachować klimat. Najlepszy fanowski film jaki widziałem.
    Pół Wieku Poezji Później



    Fanowska pełnometrażowa produkcja (około 80 minut) osadzona w uniwersum “Wiedźmina” / ALZUR'S LEGACY (Polish title “Half a Century of Poetry Later") is going to be a feature fan film (about 80 minute long) based on Andrzej Sapkowski’s Witcher Saga.
    Też obejrzałem i opinię Pana Eutychesa w pełni potwierdzam

  10. #3059
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    "Moja" Charlize Theron po pseudo- Mad Maxie - pełna rehabilitacja, szkoda że świrowirus rozdaje karty, bo to mógłby by być kinowy hit. Szacunek dla Netflixa.


    ************
    Tutaj z kolei przykład, że poprawność polityczna, społeczna etc morduje kolejną zajefajną kultową w swoim czasie powieść, czy cykl powieści. Kiedyś czytałem, miałem pozytywny ubaw po pachy, bo z dystansem pewne rzeczy, świat magii i istot nieludzkich, ehhhh...szkoda gadać.
    Jak nigdy podpisuję się pod ocenami filmu na Filmwebie, powiem więcej - i tak dużo dali .

    Podsumowując, przed oglądaniem wzmocnić się czymś, bo potem można mieć problemy z pamięcią^^

    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  11. #3060
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Kill team. O tym jak pewien pomysłowy sierżant postanowił w szybki i super bezpieczny sposób zrobić z siebie mega wojownika i przy okazji podnieść statystyki. Film oparty na faktach.

    Spoiler: 


    Rogue warfare. Film nakręcony w stylu Kac Wawy. Inni kręcą więc i my spróbujemy. No więc twórcy brną od jednej bzdury do drugiej, a że nie ma tam żadnego przymrużenia oka (choćby w dialogach) mamy prawo sądzić, że twórcy po prostu się ośmieszają nic o tym nie wiedząc. Koniec filmu zaskakuje zapowiedzią że bohaterowie powrócą. Sprawdziłem i faktycznie są już kolejne odsłony. Po takim seansie zyskują w moich oczach takie produkcje jak nasz Misja Afganistan.

    Spoiler: 


    The room. Wyjściowy pomysł bardzo fajny (chyba każdy oglądający pomyślał jak wykorzystałby ów pokój ) lecz im bliżej końca coś się posypało.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  12. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


Strona 306 z 328 PierwszyPierwszy ... 206256296304305306307308316 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Screeny i filmy.
    By in forum Eras Total Conquest
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-05-2022, 21:36
  2. Filmy z gry
    By Ensis in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-11-2020, 06:07
  3. Screeny i filmy
    By Ensis in forum Ogniem i Mieczem II
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-05-2020, 09:32
  4. Screeny i filmy.
    By in forum Roma Surrectum 2.5
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 14:06
  5. Screeny i filmy.
    By in forum The Lord of the Rings: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 12:13

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •