Strona 321 z 321 PierwszyPierwszy ... 221271311319320321
Pokaż wyniki od 3 201 do 3 203 z 3203

Wątek: Filmy

Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    980
    Otrzymał 1 006 podziękowań w 668 postach
    W miniony weekend także obejrzałem Avatara 2. Lecz nim skreślę tych kilka zdań o tym widowisku, wcześniej kilka słów o zaległościach:

Hot seat. Gibson ma swoje lata a wydatki zapewne nie maleją. Więc zamiast pozostać przy reżyserii wybiera także ryzykowne projekty filmowe. Może to nie poziom filmów w których w ostatnich latach oglądaliśmy inną legendę kina - Willisa. Jednak i tak raczej komedia (niezamierzona przez twórców) wyszła.
    Spoiler: 

Mając ochotę na więcej, oczywiście postawiłem na pewniaka. Wrong place. Macie zły dzień, szukacie dobrej komedii, lecz nie infantylnej, romantycznej? Polecam! Dawno tak dobrze się nie bawiłem!
    Spoiler: 

I ponownie Mel. Panama. Przykład, że najnowsze filmy z Gibsonem są jak pudełko czekoladek; nigdy nie wiesz, na co trafisz. Może nie ma zachwytu bo fabuła prosta i cięcia budżetowe raczej widoczne. Jednak to ciągle sensacyjniak, a nie komedia.
    Spoiler: 

"Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II

Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    980
    Otrzymał 1 006 podziękowań w 668 postach
    Zaległości c.d.:

Wobec pojawienia się kontynuacji, obejrzałem długo odkładany Knives out. Teraz wiem, że stanowczo za długo . Zapewne już dawno obejrzeliście, więc tylko napiszę, że znakomita rozrywka i mam nadzieję, że i przy Glass Onion: A Knives Out Mystery także nie rozczaruję się. Dla tych którzy także zwlekali - gorąco polecam!
    Spoiler: 

Na zachodzie bez zmian. Z lekką obawą wybrałem ten tytuł, lecz jak dla mnie i ta ekranizacja się broni. Co prawda zaprezentowane podejście niemieckich żołnierzy do rodziny z francuskiej farmy to jakieś totalne nieporozumienie (nie musiał być od razu belgijski sierpień 1914, jednak bez przesady) to zaprezentowany obraz wojny, wrzutki z rozmów rozejmowych oraz wybór czołgów St. Chamond M16 zamiast zwyczajowych Marków lub Renault FT sprawiło, że jeszcze wrócę do tego obrazu. Polecam!
    Spoiler: 

Enola Holmes 2. Pierwszą odsłonę odebrałem bardzo pozytywnie. Kontynuacja jednak aż tak mnie nie kupiła. Nie wiem, niby wszystko podobne, Cavill i Brown na swoim przyzwoitym poziomie, jednak czegoś mi brakowało bym nie zaczął pod koniec spoglądać na zegarek. Ciągle to film na jakieś 5-6/10 jednak jeżeli czekałem na "dwójkę" to do ewentualnej "trójki" podejdę ze stonowanymi oczekiwaniami.
    Spoiler: 

"Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II

Moderatorzy Globalni Awatar Eutyches
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    450
    Otrzymał 423 podziękowań w 291 postach
    Polecam
    Ojciec chrzestny Harlemu.
    Lata 60-te 20 wieku znany gangster Afroamerykanin wraca z odsiadki po 10 latach w Alcatraz i napotyka na mafię włoską, i znanych wtedy działaczy i ludzi - Malcolma X, Cassiusa Claya etc. Co innego wiedzieć, a co innego zobaczyć w fabularyzowanym serialu skąd się bierze początek - "sympatii" międzyrasowych w USA. Kapitalnie grają aktorzy znani z innych, często nagradzanych produkcji. Najciekawsze jest to, że pokazywane w serialu zdarzenia miały miejsce

Ojciec chrzestny Harlemu (TV Series 2019– ) - IMDb

/////////////////////////////////////////////////////
    Tulsa King
    Zdaniem niektórych jedna z najlepszych ról Sylvestra Stallone.
    Taka przeciwwaga do tego, co powyżej.
    Po wielu latach odsiadki będący cynglem i nie tylko włoskiej mafii, wychodzi z więzienia w swoim realnym wieku, jako człowiek i grana postać
    Zderzenie z nową rzeczywistością etc...
    Tradycyjnie jak u Stallone, grają ciekawi aktorzy.

https://www.imdb.com/title/tt16358384/

////////////////////////////////////////////
    I oczywiście propozycja mojego ulubionego koreańskiego kina, by się dobrze rozumieć, zaciekawiła mnie ich kinematografia i nie tylko
    Spoiler: 
    (oczywiście Bizancjum poza konkurencją^^ - wiadomo, filmów i seriali nie kręcili, choć kto wie? W równoległym wszechświecie wg Hawkingsa i innych? )
    gdy jeszcze k-pop itp. nie były w modzie...
    Film ten, jak u Tolkiena^^ w powieściach, trzeba pierwsze 20 minut poczekać, a potem robi się ciekawie, ale to dla tych, co lubią fantastykę.
    Svaha: The Sixth Finger
    Svaha: The Sixth Finger (2019) - IMDb

Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz Zobacz posta

Enola Holmes 2. Pierwszą odsłonę odebrałem bardzo pozytywnie. Kontynuacja jednak aż tak mnie nie kupiła. Nie wiem, niby wszystko podobne, Cavill i Brown na swoim przyzwoitym poziomie, jednak czegoś mi brakowało bym nie zaczął pod koniec spoglądać na zegarek. Ciągle to film na jakieś 5-6/10 jednak jeżeli czekałem na "dwójkę" to do ewentualnej "trójki" podejdę ze stonowanymi oczekiwaniami.
    Podziwiam tradycyjnie ciebie, nie nabijam się, jedynkę obejrzałem na raty, tylko ze względu na to, ze wychowałem się między innymi na Doylu i ciekawy byłem jak multikulti i bełkot netflixowych wojowników o wszelkie równości mniejszości i tutaj namiesza, i w sumie się nie myliłem, a dwójkę uradziłem z 15 minut? Lubię bardzo fantasy, w tym tzw. Urban fantasy, ale bez przesady z humorem^^

Strona 321 z 321 PierwszyPierwszy ... 221271311319320321