Strona 1 z 327 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 3268

Wątek: Filmy

  1. #1
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Tfu! Na psa urok...
    Postów
    732
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Filmy

    Tu rozmawialibyśmy o Filmach które będą dopiero w kinach lub które były.

    Co powiecie na film "Janosik, Prawdziwa historia"?
    http://www.janosik-film.pl/

    Gdy iskra Stworzenia ożywiła członki Swarogowe, ujął dłonią młot i ukuł on Słońce jaśniejące Jego blaskiem, oraz Ziemię pod nim...

  2. #2
    Gość

    Re: Filmy

    Ten aktorzyna nie pasuje na Janosika, Janosik nie był metro ciotą

  3. #3
    Gość

    Re: Filmy

    Cytat Zamieszczone przez mRe
    Ten aktorzyna nie pasuje na Janosika, Janosik nie był metro ciotą

    kto wie czy nie był, żył w bandzie z samymi facetami a to podejrzane

  4. #4
    Gość

    Re: Filmy

    A Maryna ?

  5. #5
    Gość

    Re: Filmy

    Ta, najbardziej niepasujący aktor jakiego w życiu widziałem. Janosik kojarzy mi się od razu z Perepeczkom albo tym animowanym zbójem z reklamy harnasi. Wielki, silny umięśniono i groźny. Tutaj zaserwowano nam małego bladziocha, na oko kolege Zelda, który wyglądem nie budzi ani szacunku ani strachu, raczej śmiech i politowanie. Co ja mam mu kase na bułkę rzucić żeby go dożywić? Z kim on może walczyć? Z głodującymi Nigeryjczykami czy Masajskimi wieśniakami? Jak go Żebrowski huknie to go w ziemie wgniecie... Gorzej jak go Maryna przygniecie...

  6. #6
    Gość

    Re: Filmy

    Cytat Zamieszczone przez mRe
    A Maryna ?
    nie było żadnej, był Marian, jego kochanek, ale Słowacy ze wstydu przerobili to na Marynę i zrobili ze zbója geja co gwałcił chłopów w polu na bohatera co miał Marynę, ale niedługo prawda wyjdzie na jaw.

    mossin a Wołodyjowski też był mały i co? a Hitler, Napoleon itd, nie sądź ludzi po wzroście i posturze, bo sie kiedyś zdziwisz, jak zobaczysz jak karakan obija wielkiego goryla.

    A dziś baby szaleją za metroseksualnymi, nie ma już prawdziwych facetów jak ja, jesteśmy towarem deficytowym, nasze czasy przeminęły.

  7. #7
    Gość

    Re: Filmy

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz I Dracul
    A dziś baby szaleją za metroseksualnymi, nie ma już prawdziwych facetów jak ja, jesteśmy towarem deficytowym, nasze czasy przeminęły.
    Jakieś kompleksy?

  8. #8
    Gość

    Re: Filmy

    mossin a Wołodyjowski też był mały i co? a Hitler, Napoleon itd, nie sądź ludzi po wzroście i posturze, bo sie kiedyś zdziwisz, jak zobaczysz jak karakan obija wielkiego goryla.
    No stary ale o czym my mówimy. Zbójnik to jest zbójnik. Bije, kradnie, rabuje, zabija gwałci itp itd. Do tego Janosik najsławniejszy zbójnik, góral grasował w czasach kiedy liczyła się siła fizyczna. Wyobraź sobie chłopa kilkaset temu, zasuwającego po górach, z siekierą, pistoletem, szablą, jedzącego to co upoluje. Nie trafiło Ci tak samo porównanie w Wołodyjowskiego i Napoleona. Pierwszy był postacią fikcyjną, a drugi był strategiem który zasuwał konno, z resztą bary miał konkretnie rozrośnięta jak widać na obrazach, a nie zbójem. A Hitler? Czym on był? Walczył co najwyżej z pędzlami w podziemnym bunkrze...
    Nie wciskaj mi tu kitu, że laski lecą na (consored), bo mam takich znajomych i wiem jak o nich mówią koleżanki. Taki koleś do wypłakania się do chwilowej zabawy. Pewnie że mają wzięcie. Laski sobie porozmawia, pogada pospaceruje a w międzyczasie będzie szukała prawdziwego faceta przy którym będzie się czuła PEWNIE. Ja nie mam najmniejszego problemu z dziewczynami chociaż z metro mam tyle wspólnego co Bismarck z kutrem rybackim. Jestem stereotypowym Łysiejącym, nieogolonym i zarośniętym chamskim bucem.

  9. #9
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Tfu! Na psa urok...
    Postów
    732
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Filmy

    mam tyle wspólnego co Bismarck z kutrem rybackim
    Skąd wiesz, może niemcy łowili ryby na tym statku?


    A co powiecie na film "Parcie na Tarcie" czyli druga częśc mrówków w gaciach...
    Można się pośmiac
    http://parcie.na.tarcie.filmweb.pl/

    Gdy iskra Stworzenia ożywiła członki Swarogowe, ujął dłonią młot i ukuł on Słońce jaśniejące Jego blaskiem, oraz Ziemię pod nim...

  10. #10
    Gość

    Re: Filmy

    Cytat Zamieszczone przez Haller
    A co powiecie na film "Parcie na Tarcie" czyli druga częśc mrówków w gaciach...
    Można się pośmiac
    http://parcie.na.tarcie.filmweb.pl/
    Łoo, na filmweb 6,5 jakieś Kichen-machen te Niemry zrobiły.

    Ja osobiście czekam na District 9, już na tamtym forum ktoś polecał.
    http://www.filmweb.pl/f464478/Dystrykt+9,2009
    http://www.youtube.com/watch?v=d6PDlMggROA

    btw fajna kampania reklamowa:

Strona 1 z 327 1231151101 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Screeny i filmy.
    By in forum Eras Total Conquest
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-05-2022, 22:36
  2. Filmy z gry
    By Ensis in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-11-2020, 07:07
  3. Screeny i filmy
    By Ensis in forum Ogniem i Mieczem II
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-05-2020, 10:32
  4. Screeny i filmy.
    By in forum Roma Surrectum 2.5
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 15:06
  5. Screeny i filmy.
    By in forum The Lord of the Rings: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 13:13

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •