Strona 11 z 328 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 3273

Wątek: Filmy

  1. #101
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Filmy

    O, jaki krytyk się znalazł A mnie to np. wali, oglądam i klasyki, i takie filmy, nie robiąc z siebie jakiegoś znawcy co dostaje depresji jak zobaczy film made in Hollywood 8-) A avatar jest w pewnym sensie spełnieniem mojego pragnienia, bowiem jakiś czas temu sobie pomyślałem, że obejrzał bym film, że to ludzie są lepiej rozwinięci od kosmitów i lądują na innej planecie. Jak widać, udało mi się trafić

  2. #102
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 421
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: Filmy

    Cytat Zamieszczone przez glaca
    lista największych kaszan made in Hollywood...
    a wydawalo mi się, że nic nie pobije '2012'.
    Jak możesz tak mówić nie ogladajac filmów? Myślę że tylko Prince of Persia będzie nie wypałem. DO połowy z nich nawet nie ma trailerów, a jedynie obsada itp. W jaki sposób przebiły one 2012? Skoro z Centuriona mamy zaledwie kilka zdjęć z kręcenia filmów... Ja myślałem ze Dark Knight będzie kaszaną a był to jeden z lepszych filmów na jakich byłem w kinie. Do tego czasu nic lepszego nie widziałem, mimo ze do kina chodzę po 2 razy w miesiącu.
    Nie lubię gdy ktoś nie oglądajac filmów, ba nawet nie oglądają nawet trailera jest pewny że to kaszana.
    Tymbardziej że Avatar w wykonaniu Camerona dobrze się zapowiada. Nie znam żadnego lipowatego filmu tego reżysera.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  3. #103
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Filmy

    wiadomo. jedni uważają film za dziedzinę sztuki, inni za rozrywki.
    pewnie vin Diesel z bazooką na słoniu atakujący Juliusza Cezara zarobi miliony, ale wartosc tego filmu będzie proporcjonalna do czasu gdy będzie pamiętany- nie sądze żeby dłużej niż jego trwanie.
    tak samo wielce oryginalny pomysł na Robin Hooda. wtf?!
    remake Drużyny A? wystarczy sobie przypomnieć Starsky'ego i Hutcha.
    po prostu- to co jest puszczane w kinach to to co zostalo zrobione przez wielkie wytwórnie dla zarobienia hajsu i tylko ten cel przyswieca takim filmom. na szczescie mamy torrenty i chomiki... ;]

    a że nie wszystko to szit to może komuś sie spodoba film o XVII Hiszpanii i nie tylko:
    http://www.youtube.com/watch?v=vAcrIr84OdQ

  4. #104
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach

    Re: Filmy

    No glaca zrobiles mi niezlego gloda na ten film :!:
    Dzieki bardzo :!:


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  5. #105
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Filmy

    Glaca - dla mnie to jest i dzieło, i rozrywka. Ale nie oceniam filmów które nie wyszły, nie będę też udawał, że oglądanie niektórych produkcji, które są mało ambitne, nie sprawia mi przyjemności. I po co te skrajności? Kto powiedział, że jakiś typ z Bazooką będzie atakował Juliusza Cezara? Zresztą nawet jeśli coś takiego by wyszło, i było przyzwoicie zrealizowane, to chętnie bym looknął - byłoby ciekawie zobaczyć starożytną armię roznoszoną przez pociski 8-) Ale traier, który podałeś, całkiem ciekawy.

  6. #106
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 421
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: Filmy

    Cytat Zamieszczone przez glaca
    wiadomo. jedni uważają film za dziedzinę sztuki, inni za rozrywki.
    pewnie vin Diesel z bazooką na słoniu atakujący Juliusza Cezara zarobi miliony, ale wartosc tego filmu będzie proporcjonalna do czasu gdy będzie pamiętany- nie sądze żeby dłużej niż jego trwanie.
    tak samo wielce oryginalny pomysł na Robin Hooda. wtf?!
    remake Drużyny A? wystarczy sobie przypomnieć Starsky'ego i Hutcha.
    po prostu- to co jest puszczane w kinach to to co zostalo zrobione przez wielkie wytwórnie dla zarobienia hajsu i tylko ten cel przyswieca takim filmom. na szczescie mamy torrenty i chomiki... ;]

    a że nie wszystko to szit to może komuś sie spodoba film o XVII Hiszpanii i nie tylko:
    http://www.youtube.com/watch?v=vAcrIr84OdQ
    1. Że Vin Diesel jest średnim aktorem nie znaczy ze film ma być przegrany. ja jestem bardziej ciekawy jak zrobią sceny batalistyczne, bo historia Hannibala jest mi dobrze znana więc arcydzieła które mnie zaskoczy nie oczekuję.

    2. Pomysł na Robin Hooda nie musi być zły. Crowe + Scott, to połączenie wyszło dobrze w Gladiatorze. Robin Hood to powszechna legenda, zawsze kręca z inna fabułą, jedynie podstawowe postacie się zgadzają. ten Robin Hood może być czymś innym, bo historia jest dość elastyczna.

    3. Jedne re-maki (Starsky i Hutch) nie wychodza, a inne tak. Że nie wyszedł jakiś w przeszłosci nie nalezy analogicznie iść ze każdy re-make będzie kiepski. Wg mnie nowe Batmany są 100 razy lepsze od starych.

    EDIT:
    Capitan Alatriste jak dla mnie się fajnie zapowiada po trailerze. Musze obejrzeć bo uwielbiam gatunek płaszcza i szpady i ubolewam że filmów tego gatunku jest ciągle mało.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  7. #107
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Filmy

    dziś 'Upadek', tylko szkoda że tak późno.

  8. #108
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    64
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Filmy

    Moon [2009]
    Po dziesięciu miesiącach czekania na polskiego dystrybutora nie wytrzymałem i załatwiłem sobie film na własną rękę. Nie żałuje bo Moon to moim zdaniem najlepszy film tego roku. Si-Fi w starym dobrym stylu z niesamowitą fabułą i świetnym aktorstwem (Sam Rockwell zasługuje chociaż na nominacje do Oscara). Jeśli podobały wam się takie klasyki jak Odyseja Kosmiczna, Łowca Androidów czy Solaris to polecam wam ten film z całego serca.

    10/10
    Pozdrawiam

  9. #109
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Filmy

    Cytat Zamieszczone przez jon_snow
    Moon [2009]
    Po dziesięciu miesiącach czekania na polskiego dystrybutora nie wytrzymałem i załatwiłem sobie film na własną rękę. Nie żałuje bo Moon to moim zdaniem najlepszy film tego roku. Si-Fi w starym dobrym stylu z niesamowitą fabułą i świetnym aktorstwem (Sam Rockwell zasługuje chociaż na nominacje do Oscara). Jeśli podobały wam się takie klasyki jak Odyseja Kosmiczna, Łowca Androidów czy Solaris to polecam wam ten film z całego serca.

    10/10
    Pozdrawiam
    WORD!
    dobry film to taki co stawia pytania, wywołuje niepokój- nie ma może masy efektów specjalnych i nie liczą się znane twarze- Sam Rockwell w zaszczanych kalesonach i Kevin Spacey jako robot GERTY z plamami po kawie. oby więcej takich filmów.

  10. #110
    Stara Gwardia Awatar Grogmir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 609
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    36
    Otrzymał 68 podziękowań w 40 postach

    Re: Filmy

    Kapitana Alatriste polecam, jeden z niewielu sensownych filmów historyczno-przygodowych.

Strona 11 z 328 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Screeny i filmy.
    By in forum Eras Total Conquest
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-05-2022, 21:36
  2. Filmy z gry
    By Ensis in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-11-2020, 06:07
  3. Screeny i filmy
    By Ensis in forum Ogniem i Mieczem II
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-05-2020, 09:32
  4. Screeny i filmy.
    By in forum Roma Surrectum 2.5
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 14:06
  5. Screeny i filmy.
    By in forum The Lord of the Rings: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 12:13

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •