Strona 263 z 328 PierwszyPierwszy ... 163213253261262263264265273313 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 621 do 2 630 z 3276

Wątek: Filmy

  1. #2621
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Coś starszego: Flock (Drapieżnik) Może bez fajerwerków, ale niezłe kino. Kurator przestępców seksualnych (Gere) podejrzewa wśród swoich podopiecznych sprawców porwania nieletniej. Epizod zagrała Avril Lavigne. Film z ciężkim klimatem, ale daje radę przykuć uwagę na 1,5h.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. #2622
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 422
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Właśnie wróciłem z najnowszej części Mad Maxa i śmiało mogę polecić ten film. Jest tam dobry postapokaliptyczny klimat + 3mający w napięciu pościg przez większą część filmu, do tego bardzo klimatyczna muzyka.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  3. #2623
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Jupiter-Intronizacja. Cóż, jak ktoś lubi filmy typu Strażnicy Galaktyki lub Piąty element to śmiało zachęcam. Druga rzecz to Kunis i Tatum w rolach pierwszoplanowych. Albo się ich lubi, albo nie. Mnie nie przeszkadzają więc odpaliłem. Najpierw musiałem wytrzymać 15 minut by nie wyłączyć projekcji. Te dźwięki strzałów laserowych rodem z gier dla gimnazjalisty... Później pojawił się Sean Bean i zostałem z filmem do listy płac które pojawiają się po 2h. Sporo fajerwerków, trochę zamieszania i duuuuużo latania. Reszta do przewidzenia. Osobiście zapomnę o dziele góra za tydzień...Czy przeżył Sean Bean do napisów końcowych? Tego nie zdradzę!

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  4. #2624
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach
    Dziwne, że nikt jeszcze nie wspomniał (albo nie znalazłem ) o Kingsman: Tajne Służby. Dobra, lekka fabuła, ponadto znakomite sceny walki i efekty specjalne oraz wspaniale dopracowana otoczka gentlemańskiej agencji szpiegowskiej. Do tego świetne aktorstwo (w tym jak zawsze doskonali Samuel L. Jackson i Mark Strong). Mam nadzieję, że powstanie z tego seria, które odstawi Bonda na zasłużoną emeryturę. W mojej ocenie 8/10.

    Z nowości obejrzałem też ostatnio Zaginioną Dziewczynę, muszę przyznać że wysokie oczekiwania jakie miałem zostały spełnione z nawiązką. Naprawdę mocny film, 9/10.

  5. #2625
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez McAbra Zobacz posta
    Dziwne, że nikt jeszcze nie wspomniał (albo nie znalazłem ) o Kingsman: Tajne Służby. Dobra, lekka fabuła, ponadto znakomite sceny walki i efekty specjalne oraz wspaniale dopracowana otoczka gentlemańskiej agencji szpiegowskiej. Do tego świetne aktorstwo (w tym jak zawsze doskonali Samuel L. Jackson i Mark Strong). Mam nadzieję, że powstanie z tego seria, które odstawi Bonda na zasłużoną emeryturę. W mojej ocenie 8/10.
    Zwiastun wygląda obiecująco więc z pewnością niedługo obejrzę ten film.Po za tym nikt tutaj nie ma jakiejś wyłączności na zamieszczane materiały filmowe i możliwość kopiowania wcześniej już zapowiadanej propozycji filmowej jest w pełni dopuszczalna.
    Od siebie proponuję poświęcić czas na film "In Bruges".Historia o dwóch płatnych mordercach którzy maja przeczekać burzę po swej ostatniej akcji w belgijskim mieście.Znakomite dialogi,angielski humor,gwiazdorska obsada i całkowicie nieprzewidywalny scenariusz:


    Drugą propozycją jest calkowicie przemilczany film "Son of the Morning Star".Być może dlatego że powstał w cieniu sukcesu obrazu Kevina Costnera?Opowiada losy G.A.Custera i jego walce z Indianami Lakota których finałem była bitwa pod Little Big Horn.Ciekawa dwuosobowa narracja z punktu widzenia małżonki głównego bohatera oraz młodej indianki,piękne zdjęcia,klimatyczna muzyka a także(z mojego punktu widzenia) wierne ukazanie Indian.Aż szkoda że ten film jest dostępny tylko na nośnikach VHS co uważam za kompletne gapiostwo ze strony producenta.
    Na szczęście jest YT i dzięki tej platformie możecie sobie moja propozycję obejrzeć chociaż jakość audio-video nie jest najlepsza:

    Ostatnio edytowane przez Nezahualcoyotl ; 30-05-2015 o 12:11


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  6. #2626
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    ^^ In Bruges (U nas znane pod tytułem... Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj)- świetny film. Także polecam! Son of the Morning Star - lata temu widziałem w TVP. Bardzo drobiazgowe ukazanie Little Big Horn. Także polecam! The Secret service (a u nas Kingsman: Tajne służby) wrzucone do listy życzeń

    Ja zaś obejrzałem cienki horror The Pyramid, ale ponieważ lubię egiptologię, to obejrzałem. Film typu: mamy kamerę, więc kręcimy choćby coś żarło mi nogę . Dla wytrwałych.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  7. #2627
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    @McAbra za "Kingsman"masz plusa.Przednia rozrywka a rozróba w kościele bije na głowę bijatyki z "Matrixa"

    Spoiler: 


    Jak to się mówi czasem trzeba obejrzeć coś z młodszej generacji w trakcie weekendu i polecam taką "bajkę":



    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  8. #2628
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Całkiem fajna "bajka" Mimo, że nie przepadam z Jolie, to w kategorii rozrywki na prawdę pierwsza liga! I bardzo ładnie wykreowany świat.

  9. Użytkownicy którzy uznali post Volomir za przydatny:


  10. #2629
    Stolnik Awatar kirlan
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    1 141
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 15 podziękowań w 12 postach
    Po wielu nieudanych próbach wreszcie obejrzałem (a jakże: w telewizorze) "W imię króla" (In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale). Mając w pamięci "Adrenalinę" , "Transportera" i "Wyścig Śmierci" oraz widząc kto gra główną rolę spodziewałem się czegoś nieco lepszego. Nie koniecznie z tak wartką akcją, ale nieco lepszego. Jason spisał się nieźle, ale ... "opowieść" chwilami się słabo kleiła.
    "Mądry dowódca bardziej dąży do zwycięstwa niż do bitwy."

  11. #2630
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    338
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach
    Byłem dzisiaj na Mad Maxie i cóż mogę powiedzieć - prawdziwy carmageddon, ostra jazda bez trzymanki, i... tyle; film wygląda jak ostatnie 30 minut "Mad Maxa 2" rozciągnięte na prawie 2 godziny i przetkane kilkoma sztampowymi tekstami - nie, żeby mi to osobiście przeszkadzało, zwłaszcza że sam Max zawsze będzie miał dla mnie twarz Gibsona, więc dobrze, że nie eksponowali Hardy'ego zanadto - niemniej nie ma w nim nic, czego wcześniej byśmy już nie widzieli (pomijając oczywiście różnicę w budżecie i technologii, choć 3d nie powala, efekt raczej słabo widoczny). Na plus bez wątpienia powrót do ponurego klimatu i przemocy, które charakteryzowały pierwsze dwie części, czym Miller udowadnia, że fatalna część trzecia to po prostu wypadek przy pracy. Podsumowując, dobrze się na nim bawiłem, ale też spokojnie mogę zrozumieć osoby, którym nie przypadnie on do gustu.

Strona 263 z 328 PierwszyPierwszy ... 163213253261262263264265273313 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Screeny i filmy.
    By in forum Eras Total Conquest
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-05-2022, 21:36
  2. Filmy z gry
    By Ensis in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-11-2020, 06:07
  3. Screeny i filmy
    By Ensis in forum Ogniem i Mieczem II
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-05-2020, 09:32
  4. Screeny i filmy.
    By in forum Roma Surrectum 2.5
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 14:06
  5. Screeny i filmy.
    By in forum The Lord of the Rings: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 12:13

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •