Strona 270 z 328 PierwszyPierwszy ... 170220260268269270271272280320 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 691 do 2 700 z 3273

Wątek: Filmy

  1. #2691
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Volo, masz mylne wyobrażenie, choć jak najbardziej prawidłowe jeżeli chodzi o oczekiwane sylwetki naszych oficerów. Ponieważ własne fotki z Bośni z oczywistych powodów ominę, taki przykład z Iraku:


    Odpowiadając Ci na pytanie sporo ryzykuję, ale co tam: choćby szybkość w ewakuacji tego fragmentu miasta (wiesz o czym mówię).

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. #2692
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Zdaje sobie sprawę, że oni muszą też być "giętcy" ale Topa to szczypior i nie przekonuje mnie to. Żołnierz na misji, czy tego chcesz, czy nie musi mieć mięśnie. Choćby po to żeby stać na nogach z wieloma kilogramami po 3h snu. Także nie chodzi mi o to, żeby nagle przytyli 30 kg czystych mięśni, ale z taką posturą to wyglądają jak informatycy na kontrakcie w Arabii Saudyjskiej
    Cóż mylne wyobrażenia cywila, ale ok. niech Ci tam będzie. Zresztą patrz zdjęcie przesłane przez Mariusza.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  3. #2693
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    No cóż, widocznie przesadziłem Na swoją obroną dodam, że patrząc po żołnierzach z misji, których znam, i książce Snajper zrodził mi się taki a nie inny obraz. Może jest on właściwy jeśli chodzi o te najbardziej elitarne oddziały jak SEAL czy GROM.

  4. #2694
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Taśmy Watykanu. Niestety rozczarowanie. Od filmów o egzorcyzmach nie oczekuję efektów za 100 mln $ tylko atmosfery, a tu jakoś atmosfera ledwie letnia. Dobrze że w miarę krótki. Niestety końcówka daje furtkę dla drugiej części. Choć może ktoś lepszy się weźmie za temat...

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  5. #2695
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Dla wielbicieli nowej części Gwiezdnych Wojen:
    https://youtu.be/sGbxmsDFVnE
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  6. #2696
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 421
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Widziałem. Wiem, ze temat wałkowany na forach, ale naprawdę jestem z tych, którym nie pasuje czarnoskóry aktor do głównej roli. Nadużywanie słowa rasizm w tym wypadku jest śmieszne - co widać na forach i YT. Po prostu Murzyn nie powinien zagrać pewnych ról np. Napoleona, Cezara, greckiego hoplity, żołnierza AK i taką właśnie z ról jest postać nowej trylogii SW. Tak samo jak nie wyobrażam sobie białego aktora w Gliniarzu z Beverly Hills, Shafcie itp.

    Długo tu nie zaglądałem. Z ostatnio obejrzanych filmów polecam Sicario, dobry klimat, napięcie i ścieżka dźwiękowa.




    Inne ostatnio obejrzane tytuły: Marsjanin i Everest są wg mnie dobre, warte obejrzenia, ale do 'dobry' nie dodam słowa 'bardzo'. Pierwszy trochę się wlecze i jakoś zabrakło mi napięcia, na które bardzo liczyłem. Z kolei drugiemu brakuje dramatyzmu i emocji. Bardziej podobał mi sie starszy film o tematyce wspinaczkowej K2.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  7. Użytkownicy którzy uznali post KLAssurbanipal za przydatny:


  8. #2697
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Po prostu Murzyn nie powinien zagrać pewnych ról np. Napoleona, Cezara, greckiego hoplity, żołnierza AK i taką właśnie z ról jest postać nowej trylogii SW. Tak samo jak nie wyobrażam sobie białego aktora w Gliniarzu z Beverly Hills, Shafcie itp.
    WTF?! Ale co to ma do SW? O ile reszte rozumiem, to nie wiem jaki to ma związek ze szturmowcami? Że białe pancerze noszą? Btw, mam nadzieje że murzyn zginie (co raczej nie nastapi bo Disney) i przyjdzie Luke i pozamiata

  9. Następujących 2 użytkowników podziękowało Volomir za ten post:


  10. #2698
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAssurbanipal Zobacz posta
    Widziałem. Wiem, ze temat wałkowany na forach, ale naprawdę jestem z tych, którym nie pasuje czarnoskóry aktor do głównej roli. Nadużywanie słowa rasizm w tym wypadku jest śmieszne - co widać na forach i YT. Po prostu Murzyn nie powinien zagrać pewnych ról np. Napoleona, Cezara, greckiego hoplity, żołnierza AK i taką właśnie z ról jest postać nowej trylogii SW. Tak samo jak nie wyobrażam sobie białego aktora w Gliniarzu z Beverly Hills, Shafcie itp.
    KLA Ty rasisto!Będzie czarny James Bond więc będzie również starwarsowy czarny główny charakter (bynajmniej nie ze względu na swoje usposobienie).Liczy się gra aktorska oraz sam film a nie czy widzimy niebieskie,zielone czy nawet pręgowane ludziki.W poprzednich sagach mieliśmy Lando Calrissian oraz Mace Windu granych przez czarnych i nikt się nie czepiał.Owszem nie były to postaci pierwszoplanowe lecz niezwykle istotne na przebieg wydarzeń i świetnie się wkomponowały w wielorasowe uniwersum G.Lucasa.Bardziej bym się zaczął przejmować gdyby twórcy kolejnej sagi SW chcieli obsadzić w pierwszoplanowej roli coś w rodzaju Jar-Jar.
    Natomiast od siebie polecam najnowszą ekranizację "Macbeth" w której Fassbender oraz Cotillard dają pokaz swojego kunsztu.Mroczne,chłodne i brutalne klimaty przyozdobione Shekeasperem każdemu powinny przypaść do gustu:



    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  11. Użytkownicy którzy uznali post Nezahualcoyotl za przydatny:


  12. #2699
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 421
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Cytat Zamieszczone przez Volomir Zobacz posta
    WTF?! Ale co to ma do SW? O ile reszte rozumiem, to nie wiem jaki to ma związek ze szturmowcami? Że białe pancerze noszą? Btw, mam nadzieje że murzyn zginie (co raczej nie nastapi bo Disney) i przyjdzie Luke i pozamiata
    Niestety nie. Poczytaj, on ma grać główną rolę w nowej trylogii. :/ Jego wątek będzie przewodnim, ehhh... Ze szturmowcami to akurat nie mam problemu. I tak on będzie ubrany tylko chwilowo, dla kamuflażu czy coś w tym stylu. Luke będzie miał drugoplanową rolę, a ten gościu pierwszy plan. Boli to fanów ( w tym mnie), któzy poprzednie trylogie oglądali w kinach, zbierali Tazos itp.


    Cytat Zamieszczone przez zajac Zobacz posta
    KLA Ty rasisto!Będzie czarny James Bond więc będzie również starwarsowy czarny główny charakter (bynajmniej nie ze względu na swoje usposobienie).Liczy się gra aktorska oraz sam film a nie czy widzimy niebieskie,zielone czy nawet pręgowane ludziki.W poprzednich sagach mieliśmy Lando Calrissian oraz Mace Windu granych przez czarnych i nikt się nie czepiał.Owszem nie były to postaci pierwszoplanowe lecz niezwykle istotne na przebieg wydarzeń i świetnie się wkomponowały w wielorasowe uniwersum G.Lucasa.Bardziej bym się zaczął przejmować gdyby twórcy kolejnej sagi SW chcieli obsadzić w pierwszoplanowej roli coś w rodzaju Jar-Jar.
    Natomiast od siebie polecam najnowszą ekranizację "Macbeth" w której Fassbender oraz Cotillard dają pokaz swojego kunsztu.Mroczne,chłodne i brutalne klimaty przyozdobione Shekeasperem każdemu powinny przypaść do gustu:

    Tak... Też słyszałem - Idris Elba ma być po Craigu. Ach ta polityczna poprawność. :/ Nie żebym się czepiał, ale... wyobraźcie sobie nowe wersje "Przeminęło z wiatrem" z czarnym Rhettem, "Ben Hura" z czarnym Judą, czy "Spartakusa" z czarnym tytułowym bohaterem. Pewne rzeczy nie powinny mieć miejsca. Widziałem ostatnio jeden odcinek serialu biblijnego na TVP, gdzie Jan Apostoł był czarny... No proszę... To już nachalna poprawna polityczność. Dla podkreślenia problemu dodam przykład z Fantastic Four, gdzie mieliśmy białe rodzeństwo to świetna wytwórnia Fox uraczyła nas "czarnym bratem". Jednak zauważcie, że nie działa to w drugą stronę. Tam gdzie jest czarny w roli głównej to remake nie ma białego. Niedługo Robin Hood, Rocky Balboa, Jack Sparrow, Hannibal Lecter, Indiana Jones też będą grani przez czarnoskórych aktorów. :/ Jakby Nelson Mandela miał być grany przez Brada Pitta to byłby szum na całą kulę ziemską.
    P.S. Na Makbeta z Fassbenderem czaję się już pół roku.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  13. #2700
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Niestety nie. Poczytaj, on ma grać główną rolę w nowej trylogii. :/ Jego wątek będzie przewodnim, ehhh... Ze szturmowcami to akurat nie mam problemu. I tak on będzie ubrany tylko chwilowo, dla kamuflażu czy coś w tym stylu. Luke będzie miał drugoplanową rolę, a ten gościu pierwszy plan. Boli to fanów ( w tym mnie), któzy poprzednie trylogie oglądali w kinach, zbierali Tazos itp.
    Też jestem fanboyem SW ale jakoś mi to nie przeszkadza. Dokładniej jest mi to obojętne. Jar Jara i tak nie przebiją A w ogóle to oglądam se teraz różne filmiki ze świata SW, no i po raz kolejny oglądałem ten trailer pierwszy. I kurde powiem, że ten miecz świetlny mi się na prawdę podoba! Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, ale mega mi się kojarzy z takim "krzyżowcem", taki praworządny zły upadły paladyn/rycerz z pokrętną moralnością

Strona 270 z 328 PierwszyPierwszy ... 170220260268269270271272280320 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Screeny i filmy.
    By in forum Eras Total Conquest
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-05-2022, 21:36
  2. Filmy z gry
    By Ensis in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-11-2020, 06:07
  3. Screeny i filmy
    By Ensis in forum Ogniem i Mieczem II
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-05-2020, 09:32
  4. Screeny i filmy.
    By in forum Roma Surrectum 2.5
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 14:06
  5. Screeny i filmy.
    By in forum The Lord of the Rings: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 12:13

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •